Balíček Kombi+

Pro televizní fajnšmekry

Ideální kombinace pro fanoušky Premier League a náročné televizní diváky. Prvotřídním obsahem nabitý balíček Kombi+, ke kterému jsme přidali CANAL+ Sport, zajistí pestrou zábavu pro celou rodinu! Získáte přímé přenosy všech 380 zápasů ligy v sezóně s českým a slovenským komentářem a k tomu 9 specializovaných pořadů o fotbale. Zápasové studio Match Time nabité exkluzivními rozhovory s hráči a živými vstupy přímo z anglických stadionů či Premier Club s analýzami zápasů od předních komentátorů. A k tomu kompletní programovou nabídku se skvělými filmy, seriály, dokumenty, reality show a pohádkami. V rámci předplatného navíc získáte jako bonus přístup ke Skylink Live TV, sedmidennímu archivu pořadů, Skylink videotéce a k filmové aplikaci FilmBox+ . To vše můžete sledovat až na čtyřech zařízeních.

Tip pro stávající zákazníky jak přejít na balíček Kombi+.

Kombi+
131 programů, z toho 68 v HD
Všeobecné 29, Sportovní 13, Filmové 19, Dokumentární 19, Hudební a lifestyle 23, Dětské 12, Erotické 6, Zpravodajské 10
+ dalších 92 nekódovaných programů
449 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Kombi+

131 programů, z toho 68 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Sportovní  (13)

Filmové  (19)

Dokumentární  (19)

Hudební a lifestyle  (23)

Dětské  (12)

Erotické  (6)

Dorcel TVPouze Live TV
Dorcel XXXPouze Live TV
Playboy TV EuropePouze Live TV
VIXEN HDLive TV

Zpravodajské  (10)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Kombi+

ArtZóna

ArtZóna

zprávy

Opakování 1.12./ČTart. Týdeník o kultuře a jejích souvislostech. Mainstream i alternativa, díla i události. Z center i z regionů. Uvádí S. Michailidis

ČT art HD | Dnes 20:15
Námořní vyšetřovací služba VII (17)

Námořní vyšetřovací služba VII (17)

seriál

Dvojí identita. Krimiseriál USA (2009). Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI HD | Dnes 20:15
Utajený šéf - USA V (2)

Utajený šéf - USA V (2)

zábava

Reality seriál USA (2014). V jednom z nejoblíbenějších seriálů stanice Spektrum se majitelé amerických firem opět odhodlají k neobvyklému kroku: zavítají do neznámých hlubin svých podniků. Šéfové pracují v přestrojení, na nejpodřadnějších pracovištích, aby poznali, jak na ně a na celou firmu pohlížejí jejich zaměstnanci -- upřímně a bez servítků. Získávají tak informace z první ruky, díky čemuž snáze objeví, kde je třeba nasadit více sil, koho je třeba pochválit a koho lépe motivovat, aby zaměstnanci na základě jednoznačně vyjádřeného uznání pracovali v zájmu podniku co nejefektivněji. Nezapomenutelné dobrodružství má jak na straně vedení firmy, tak mezi zaměstnanci za následek změnu přístupu k věci.

FDb.cz: 60%
Spektrum HD | Sobota 11:00
Kde se touláš, Bernadetto

Kde se touláš, Bernadetto

film

Komedie USA (2019). Poté co všechny své zájmy obětovala rodině, by se žena ráda vrátila k dávné tvůrčí vášni. Díky nově nabyté sebedůvěře se jí podaří znovu začít žít a najít sama sebe.

FilmBox Extra HD | Pátek 21:00

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Kombi+ je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC. Prohlédněte si výčet dostupných programů v balíčku Digital.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Zajímavosti a novinky balíčku Kombi+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905