Balíček Kombi+

Pro televizní fajnšmekry

Ideální kombinace pro fanoušky Premier League a náročné televizní diváky. Prvotřídním obsahem nabitý balíček Kombi+, ke kterému jsme přidali CANAL+ Sport, zajistí pestrou zábavu pro celou rodinu! Získáte přímé přenosy všech 380 zápasů ligy v sezóně s českým a slovenským komentářem a k tomu 9 specializovaných pořadů o fotbale. Zápasové studio Match Time nabité exkluzivními rozhovory s hráči a živými vstupy přímo z anglických stadionů či Premier Club s analýzami zápasů od předních komentátorů. A k tomu kompletní programovou nabídku se skvělými filmy, seriály, dokumenty, reality show a pohádkami. V rámci předplatného navíc získáte jako bonus přístup ke Skylink Live TV, sedmidennímu archivu pořadů, Skylink videotéce a k filmové aplikaci FilmBox+ . To vše můžete sledovat až na čtyřech zařízeních.

Tip pro stávající zákazníky jak přejít na balíček Kombi+.

Kombi+
131 programů, z toho 68 v HD
Všeobecné 29, Sportovní 13, Filmové 19, Dokumentární 19, Hudební a lifestyle 23, Dětské 12, Erotické 6, Zpravodajské 10
+ dalších 92 nekódovaných programů
449 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Kombi+

131 programů, z toho 68 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Sportovní  (13)

Filmové  (19)

Dokumentární  (19)

Hudební a lifestyle  (23)

Dětské  (12)

Erotické  (6)

Dorcel TVPouze Live TV
Dorcel XXXPouze Live TV
Playboy TV EuropePouze Live TV
VIXEN HDLive TV

Zpravodajské  (10)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Kombi+

Purpurové řeky

Purpurové řeky

seriál

Poslední soud. Krimiseriál Belg./N/Fr. (2021). Komisař Niémans s kolegyní Camille vyšetřují sérii podivných vražd, ke kterým došlo ve věznici. Souvisí s tajemstvím, které Niémans již několik let skrývá.

FDb.cz: 83%
Prima KRIMI HD | Dnes 20:15
Utajený šéf - USA V (1)

Utajený šéf - USA V (1)

zábava

Reality seriál USA (2014). V jednom z nejoblíbenějších seriálů stanice Spektrum se majitelé amerických firem opět odhodlají k neobvyklému kroku: zavítají do neznámých hlubin svých podniků. Šéfové pracují v přestrojení, na nejpodřadnějších pracovištích, aby poznali, jak na ně a na celou firmu pohlížejí jejich zaměstnanci -- upřímně a bez servítků. Získávají tak informace z první ruky, díky čemuž snáze objeví, kde je třeba nasadit více sil, koho je třeba pochválit a koho lépe motivovat, aby zaměstnanci na základě jednoznačně vyjádřeného uznání pracovali v zájmu podniku co nejefektivněji. Nezapomenutelné dobrodružství má jak na straně vedení firmy, tak mezi zaměstnanci za následek změnu přístupu k věci.

FDb.cz: 60%
Spektrum HD | Dnes 12:00
Ve starých kolejích (3)

Ve starých kolejích (3)

seriál

Něco tady smrdí (2018). Erik a Nina jsou bývalí podvodníci, kteří si svými kousky našetřili na pohodlný rodinný život. Dnes chodí každé ráno do práce a vodí děti do školy. Když se však po letech ozve bývalá šéfová, nezbývá jim, než poslechnout a vrhnout se do posledního podvodu. Pár bude muset balancovat mezi dvěma odlišnými životy – životem podvodníků a životem rodičů z předměstí. Jenže malé lži generují větší a s tím, jak se začíná podvodný plán rýsovat, Erik i Nina zjišťují, že staré zvyky jen tak nesetřesou.

Skylink 7 | Pondělí 12:45
Belle

Belle

film

Drama VB (2013). Píše se rok 1769. Británie je koloniální velmoc. Důstojník britského královského námořnictva sir John Lindsay se vrací domů ze Západní Indie. Přiváží s sebou svou dcerku Dido, kterou počal s černou otrokyní Marií Belle. Její původ se jeví pro anglickou šlechtickou společnost naprosto nepřijatelný.

Nova Cinema HD | Dnes 20:00

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Kombi+ je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC. Prohlédněte si výčet dostupných programů v balíčku Digital.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Zajímavosti a novinky balíčku Kombi+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905