Televize Seznam

Všeobecný

Televize Seznam denně informuje o nejzásadnějších událostech a přináší aktuality z domova i zahraničí. Věnuje se kauzám, které hýbou českou společností, a představuje zajímavé osobnosti ze světa politiky, ekonomiky, kultury, sportu i dalších oblastí. Aktuální zpravodajské, publicistické i dokumentární pořady přináší nezávislé informace, kterým můžete důvěřovat. O zábavu se postarají pořady o životním stylu a seriály z produkce Stream.cz.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Televize Seznam

Programové tipy

Šťastné pondělí (204)

Šťastné pondělí (204)

zábava

ČR (2021). Co spolu dělají skuteční kamarádi v politice? Víte, proč Praha prohrává s Brnem? A jak by vypadal ideální kandidát na prezidenta? Jedině Šťastné pondělí vám na to vše odpoví.

FDb.cz: 45%
Televize Seznam | Dnes 20:00
Dáma na kolejích

Dáma na kolejích

film

Komedie ČR (1966). Muzikál ze socialistické Prahy vypráví příběh řidičky Marie, která odhalí manželovu nevěru a rozhodne se mu pomstít. Je toho mnoho, co musí stačit řidička tramvaje Marie po skončení pracovní směny. Všechno však dělá ráda, protože svého muže Václava miluje. Jednoho dne ho zahlédne na Malostranském náměstí, jak se polibkem loučí s atraktivní blondýnou. Marii se zdá, že se jí zhroutil její malý útulný svět, a v slzách opustí tramvaj. Ale smutek netrvá dlouho. Utře slzy a začne jednat. Ze spořitelních knížek vybere všechny peníze a v Módních závodech skoupí nejnovější modely. Návštěva v salónu krásy pak dovrší její přeměnu v dámu. Václav zuří, když zjistí, že všechny úspory jsou pryč. Jeho výčitky umlčí Marie výčtem domácích prací, za něž by musel zaplatit. Václav se opije na podnikovém večírku a Marie ho odveze k jeho milence Kateřině. Tam se seznámí s Kateřininým manželem, boxerem Béďou, který se do Marie rázem zamiluje a začne s ní chodit. Václav a Kateřina žárlí, oba chtějí bývalé partnery zpět. Marie nestačí odmítat ctitele a Václav se rozhodne o ni bojovat.

FDb.cz: 67%
Televize Seznam | Úterý 20:00
Moje místa (147)

Moje místa (147)

zábava

Zuzana Kajnarová a Roman Říčař. ČR (2021). Herečka a muzikant se do své chalupy ze staré kovárny zamilovali natolik, že se nedaleko vzali a postavili si sen. I s rybníkem. Blanku Kubíkovou vzali i na golf a do divadla, kde se seznámili.

FDb.cz: 55%
Televize Seznam | Středa 20:00
Honba za stíny (3)

Honba za stíny (3)

seriál

Mimo realitu (1), VB (2014). Stone přesvědčí Ruth, aby se k němu připojila při vyšetřování zmizelého advokáta Steva Eliho a vystopovala jeho poslední cestu na místo, kde byli zabiti další dva muži.

Televize Seznam | Čtvrtek 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905