Televize Seznam

Všeobecný

Televize Seznam denně informuje o nejzásadnějších událostech a přináší aktuality z domova i zahraničí. Věnuje se kauzám, které hýbou českou společností, a představuje zajímavé osobnosti ze světa politiky, ekonomiky, kultury, sportu i dalších oblastí. Aktuální zpravodajské, publicistické i dokumentární pořady přináší nezávislé informace, kterým můžete důvěřovat. O zábavu se postarají pořady o životním stylu a seriály z produkce Stream.cz.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Televize Seznam

Programové tipy

Dokonalý ženich

Dokonalý ženich

film

Komedie USA (2017). Alex obdrží seznam věcí, které chce jeho přítelkyně změnit, aby se stali ideálním párem. Ačkoli Alex odmítá návrh, že je třeba cokoli změnit, rozhodne se tak učinit pod hrozbou nového konkurenta. Alex, nenáročný trenér psů, je zamilovaný do skvělé ženy - Katherine - chytré, talentované a z dobré rodiny. Katherine zbožňuje Alexův nepředvídatelný smysl pro humor, poctivost a schopnost poslouchat. Poté, co se Alex rozhodl položit otázku, je Alex zaslepený, když Katherine vytvoří podrobný seznam promyšlených „vylepšení“, o kterých se domnívá, že Alexe vylepší na jejich cestě stát se ideálním párem. Alex instinktivně odmítá návrh, že musí něco změnit. Ale s hrozbou nového konkurenta se rozhodne seznam splnit.

Televize Seznam | Dnes 20:00
Vraždy na Shetlandech II (2)

Vraždy na Shetlandech II (2)

seriál

Černý krkavec (2), VB (2014). Detektiv Jimmy Perez věří, že on a jeho tým se konečně přiblíží k vrahovi, když zjistí, co 17letá Catherine Rossová skrývala pár hodin před svou smrtí.

Televize Seznam | Neděle 20:00
Šťastné pondělí (191)

Šťastné pondělí (191)

zábava

Týden pohledem populárního komentátora Jindřicha Šídla. Pravdy a lži kolem nás, kterým se zasmějete.

Televize Seznam | Pondělí 20:00
Holky z porcelánu

Holky z porcelánu

film

Komedie ČR (1974). Hrdinkami jsou dívky a ženy pracující mezi stohy talířů ve velkém skladu jedné porcelánky. Příběh začíná v okamžiku, kdy do skladu nastupuje nová síla, šestnáctiletá Maruška.

Televize Seznam | Úterý 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905