JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanice JOJ Cinema je charakteristická exluzivním, kreativním a originálním obsahem pro všechny filmové fanoušky a rodinného diváka univerzálního publika v Česku i na Slovensku. Filmy vysílané na JOJ Cinema nejsou přerušeny reklamou.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Paříž počká

Paříž počká

film

Komedie Jap./USA (2016). Dejte si pauzu a vyrazte na cestu francouzským venkovem. Manželka hollywoodského producenta se nečekaně vydá na cestu po Francii, která probudí její smysl pro radost ze života. Anne (Diane Lane) žije v dlouholetém manželství s úspěšným filmovým producentem (Alec Baldwin), který se zajímá jen o svou práci. Změna nastane ve chvíli, když s obchodním partnerem svého manžela (Arnaud Viard) jedou autem z Cannes do Paříže. Původně měli být v Paříži sa sedm hodin, najednou je tady dvoudenní dobrodružství plné dobrého jídla, vína a radosti ze života. Film natočila ve svých jednaosmdesáti letech jako hraný debut Eleanor Coppola, manželka slavného režiséra.

JOJ Cinema HD | Pátek 20:15
Vejška

Vejška

film

Komedie ČR (2014). Tragikomický pohled na současnou mladou generaci. Volné pokračování úspěšného filmu Gympl s ústředními postavami Petrem Kocourkem (Tomáš Vorel jr.) a Michalem Kolmanem (Jiří Mádl), kteří jsou už poněkud dospělejší. Petr se už podruhé pokouší dostat studovat grafiku na pražské UMPRUM. Michal chodí na VŠE akorát tak balit holky a všechno ostatní týkající se studia mu vybaví jeho vlivný otec. Společné noční výjezdy a adrenalin u nelegálního malování graffitti po střechách či v podjezdech končí, když je Petr Kocourek dopaden policií…

JOJ Cinema HD | Neděle 20:15
Tunel

Tunel

film

Thriller Nor. (2019). Blíží se Vánoce a tak většina lidí touží po setkání se svými rodinami, na cestách je mnoho těch, kteří jedou na svátky domů. Tunelem v norských horách přejíždí kamion přepravující plyn. Stane se nehoda a všichni, kdo se tam v té chvíli nachází, rodiny, turisti, teenageři jedoucí na Vánoce domů, zůstanou uvězněni pod tonami skal v absolutní tmě. Exploze cisterny zaplňuje tunel nebezpečným kouřem. Hasiči hrají o čas a každý v tunelu musí bojovat sám za sebe a poradit si jak umí. Čas neúprosně běží a šance na záchranu jsou čím dál menší.

JOJ Cinema HD | Úterý 20:15
Vrásky z lásky

Vrásky z lásky

film

Drama ČR (2012). Film o starých lidech, laskavý, vtipný, dojemný i upřímný. Příběh bývalého učitele, upjatého suchara Otu a bývalé herečky, bohémské, sebestředné Jany, kteří kdysi prožili milostný románek. Otu čeká těžká operace, musí se proto přestěhovat k synovi. Jana žije v domově důchodců, ale její energie z ní doposud nevyprchala. Chce ještě žít, ne přežívat. Ota se najednou rozhodne, že ještě před operací musí vyhledat svou dávnou lásku. Ta si na svého ctitele už moc nepamatuje, ale vidí v něm příležitost, jak z ústavu utéct. Protože – chystá se do Prahy na herecký konkurs, kde chce po letech znova zazářit. A Ota je ochoten jí pomoct. Cesta z Jeseníků do Prahy je chvílemi nesnesitelná, protože se pořád hádají, konfrontují své životy, ale na druhé straně přináší i neobyčejnou změnu. Jana se pomalu zbavuje svého sobectví a Ota si zase uvědomuje, že jeho život byl vždycky natolik spořádaný, že si ho zapomněl užívat. A jejich rodina si při pátrání po nich uvědomuje, jak moc jim na nichh záleží... Po čtyřiceti letech se v tomto filmu setkávají herecké hvězdy a bývalí manželé Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý. A. Geislerová, V. Preiss, R. Špaček, T. Dyková.

JOJ Cinema HD | 30.09.2021 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905