JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanice JOJ Cinema je charakteristická exluzivním, kreativním a originálním obsahem pro všechny filmové fanoušky a rodinného diváka univerzálního publika v Česku i na Slovensku. Filmy vysílané na JOJ Cinema nejsou přerušeny reklamou.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Daddy Cool

Daddy Cool

film

Komedie Fr. (2017). Název této bláznivé komedie pochází ze slavného hitu Boney M. Je o čtyřicátníkovi, který si otevře soukromou mateřskou školu a používá v ní svojské metody. Adrien bydlí se svou přítelkyní Maud, rád se baví a užívá života. Nic proti, jen kdyby měl pořádnou práci a nebylo mu čtyřicet! Všichni kolem něj už dospěli, jenom on ne. A Maud není ochotna dál jeho neodpovědné chování snášet. Rozejde se s ním, ale vzhledem k tomu, že nemá kde bydlet, zůstává u ní v bytě. Adrien zůstává v pohodě, ale přece jen něco vymyslí. Jeho plán je šílený. Zřídí v bytě školku pro děti, aby dokázal, že je dospělý a umí se postarat. O výchově a péči o mrňouse neví zhola nic, ale přesto to začíná fungovat a možná získá zpátky i Maud.

JOJ Cinema HD | Pondělí 20:15
Torpédo U-235

Torpédo U-235

film

Akční film Belg. (2019). Druhá světová válka je už před koncem a velitel Stan se svou skupinou odvážných mužů. dostane těžko splnitelný úkol, hraničící se sebevraždou. Mají dovéztt ukradenou nacistickou ponorku s nákladem radioaktivního uranu bezpečně do Spojených států. Hitler ale přikazuje. poslat U-235 se vším všudy ke dnu. Stanovi vojáci nemají s ovládáním ponorky žádné zkušenosti a jsou nuceni vyplout na moře téměř bez potřebného výcviku. Pronásleduje je. německá ponorka i vojenská loď a chystají se na ně zaútočit. Vojáci musí použít nejn všechen um, aby pronásledovatele přelstili, ale přinést i nejvyšší oběť, aby misi splnili. B. Haelvoet, G. De Schryver.

JOJ Cinema HD | 02.07.2021 20:15
Světlo mezi oceány

Světlo mezi oceány

film

Drama USA/VB/N. Zél. (2016). Strážce majáku a jeho žena žijící u pobřeží západní Austrálie vychovávají dítě, které zachrání z člunu unášeného mořem. Na odlehlý ostrov u západního pobřeží Austrálie se nastěhuje válečný hrdina první světové války Tom Sherbourne (Michael Fassbender). Vzal místo strážce majáku, protože potřebuje znovu najít sám sebe a samota mu nepřekáží. Přivede si milující manželku Isabel (Alicia Vikander), která s ním chce žít v dobrém i ve zlém. Jejich štěstí se však časem začíná vytrácet, protože Isabel nedokáže ani potřetí donosit zdravé dítě. Až jednou, když Isabel truchlí u hrobečku. jejich posledního dítětě, uslyší od moře dětský pláč. Objeví člun s mrtvým mužem a živým miminkem. Rozhodnutí ponechat si ho bude mít nedozírné následky pro všechny. J. Thompson.

JOJ Cinema HD | 03.07.2021 20:15
Modré diamanty

Modré diamanty

film

Krimifilm USA (2018). Americký obchodník s diamanty Lucas Hill (Keanu Reeves) cestuje do Ruska, aby prodal vzácné modré diamanty gangsterovi Borisovi Volkovovi (Pasha D. Lychnikoff). Jeho kontakt v Petrohradě Pjotr (Boris Gulyarin), však zmizel i s diamanty. Boris vyhrožuje Lucasovi, že diamanty mu musí dodat do 48 hodin. A tak se vydá po Pjotrových stopách, které vedou na Sibiř. Dorazí do města Mirnyj, kde se ubytuje. V kavárně ho napadnou dva muži a zachrání ho přitažlivá majitelka kavárny Katja (Ana Ularu). Netuší, že vášnivý vztah, který mezi nimi vznikne, ho vrhne do zrádného podsvětí obchodu s diamanty a že půjde o život jemu i Katji. Uvázne v temném světě, ze kterého není úniku. C. Peterson.

JOJ Cinema HD | 04.07.2021 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905