JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanice JOJ Cinema je charakteristická exluzivním, kreativním a originálním obsahem pro všechny filmové fanoušky a rodinného diváka univerzálního publika v Česku i na Slovensku. Filmy vysílané na JOJ Cinema nejsou přerušeny reklamou.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Palm Swings

Palm Swings

film

Komedie USA (2017). Šťastní novomanželé Allison a Mark se přestěhovali z města do domu v exkluzivním ráji Palm Springs. On je pohledný vysokoškolský profesor a ona krásná fotografka. Setkají se se svými novými sousedy, bývalou modelkou Claire a Jimem, který je hudební producent. Mají pocit, že tenhle pár s nimi otevřeně flirtuje. Allison buržoazní životní styl nudí a v nové komunitě nemůže najít práci. Jednou v noci, když nemůže spát, vidí ženu, která přišla za Jimem. Nedá jí to a pátrá dále. Zjistí, že její sousedé jsou swingers a nejen oni. Za pohádkově čistým obrazem Palm Springs se skrývá početná komunita swingers. Mladý, nezkušený pár je vtažen do tohoto způsobu života a jejich divoká dobrodružství jim ohrožují manželství.

JOJ Cinema HD | Pondělí 20:15
Vládce Paříže

Vládce Paříže

film

Dobrodružný historický film Fr. (2018). Na počátku 19. století, za vlády Napoleona, je François Vidocq (Vincent Cassel) legendou pařížského podsvětí. Jako jedinému se mu podařilo utéct z plovoucí trestanecké kolonie. Po svém posledním velkolepém útěku byl považován za mrtvého. Bývalý trestanec se snaží, aby na něj zapomněli a vystupuje jako obchodník s látkami. Zločinecká minulost ho ale dostihne. Je bývalými spoluvězni nespravedlivě obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Musí dokázat svou nevinu a dobré úmysly, a tak uzavŕe obchod s místní policií . Výměnou za svou svobodu se zavazuje vyčistit pařížské ulice od zlodějů a vrahů. Vidocq se, aniž by to kdy zamýšlel, stává vládcem Paříže. A. Basler.

FDb.cz: 67%
JOJ Cinema HD | Středa 20:15
První ve vesmíru

První ve vesmíru

film

Historické drama Rus. (2017). V březnu 1965 provedl sovětský kosmonaut a vojenský pilot Alexej Leonov jako první člověk na světě první procházku vesmírem, Vystoupil do volného prostoru. Film se odehrává v 60. letech, v době studené války a vesmírných závodů mezi SSSR a Spojenými státy. Rusové plánují poslat své astronauty do vesmíru. Generalita se rozhodne vyslat loď s kosmonauty již v roce 1965, aby si SSSR zajistil světové prvenství. Pro let jsou vybráni ostřílený vojenský pilot Pavel Beljajev a horkokrevný zkušební pilot Alexej Leonov. Oba jsou připraveni vstoupit do volného prostoru. Na cestě však čelí mnoha překážkám a nebezpečím. Mise Voschod 2 byla sužována problémy hned od začátku. Konstrukční. kancelář Sergeje Koroljova urychlila práce. Bezpilotní družice je vynesena na orbitu, kde simuluje pokusný výstup, ale nakonec se na oběžné dráze rozpadne. Konstruktér Koroljov nechce riskovat životy kosmonautů, ale vedení SSSR trvá na svém. Voschod-2 není doveden. k dokonalosti. Skafandry jsou podle pilotů neohebné, ale oba jsou ochotni pro vlast riskovat. 18. března 1965 vesmírná loď s Leonovem a Beljajevem na palubě odstartuje z Bajkonuru…

JOJ Cinema HD | Sobota 20:15
Balkánská hranice

Balkánská hranice

film

Akční film Rus. (2019). Silný válečný příběh je připomínkou nedávné minulosti, války v Jugoslávii. Odehrává se. v r. 1999, kdy se po bombardování Bělehradu NATO jugoslávská armada stáhla z kosovské oblasti a zanechala tak srbské občany nechráněné před útoky, drancováním, znásilňováním a vražděním albánských banditů. Ruská speciální jednotka dostala příkaz převzít kontrolu nad kosovským letištěm Slatina a udržet ho, dokud nepřijdou posily. Vojáci si uvědomují, že musí. využít veškeré své síly a odvahu. Není jisté, zda se dožijí dalšího rána.

FDb.cz: 69%
JOJ Cinema HD | 23.01.2022 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905