JOJ Cinema HD

Filmový
Česko-slovenská filmová stanice JOJ Cinema je charakteristická exluzivním, kreativním a originálním obsahem pro všechny filmové fanoušky a rodinného diváka univerzálního publika v Česku i na Slovensku. Filmy vysílané na JOJ Cinema nejsou přerušeny reklamou.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program JOJ Cinema HD

Programové tipy

Králové zlodějů

Králové zlodějů

film

Krimifilm VB (2018). Kriminální film o bandě vysloužilých podvodníků, kteří spáchali největší loupež v dějinách Velké Británie. To, co začíná jako jejich labutí píseň, se rychle změní na brutální noční můru. Film je natočen podle nechvalně známé skutečné události. Film o veliké loupeži, které se dopustil gang bělovlasých chlapíků, v mládí patřících mezi britskou zločineckou elitu. V čele bandy stojí 77 letý Brian Reader (Michael Caine), jeden z nejchytřejších a nejchladnokrevnějších kriminálníků, jaké kdy svět znal. Pachatelé ve věku mezi 60 až téměř 80 let spolu naplánují loupež století. Scházejí se pravidelně tři roky v jedné pivárně v severním Londýně, až po třech letech, v roce 2015, počas velikonočního víkendu, začne akce. Vloupají se do úschovny klenotů společnosti Hatton Garden Safety Deposit. Na první pokus nejprve vyřadili z provozu poplašný systém a vyvrtali díru do zdi trezoru. Na další den se vrátili a uloupili šperky, zlato, diamanty a finanční hotovost v hodnotě kolem 200 milionů liber. Policie je přesvédčena, že loupež spáchali profesionálové. Na útěku se projeví charakter jednotlivých členů gangu, začínají se objevovat rozepře a narůstající nedůvěra.

FDb.cz: 65%
JOJ Cinema HD | Sobota 20:15
Oheň

Oheň

film

Akční drama Rus. (2020). Hrdinský příběh o hasičích a záchranářích Letecké lesní ochranné služby "Avialesoochrana" a Ministerstva pro mimořádné situace, kteří odolávají nemilosrdným živlům a stávají se jedinou nadějí lidí v nesnázích. Pro nás jsou to neuvěřitelné projevy odvahy a statečnosti, oni si už ale museli zvyknout na smrtelné nebezpečí. Musí extrémnímu riziku čelit tak často, že se pro ně stalo běžnou rutinou. Když jsou lidé v nouzi a nemají nikoho, kdo by jim pomohl, přijíždějí záchranáři, aby bojovali s nelítostnými silami pŕírody. Film obsahuje skutečné záběry hrozných lesních požárů na území Krasnojarska... V. Dobronravov, R. Kurcyn.

JOJ Cinema HD | Neděle 20:15
Skrytá hrozba

Skrytá hrozba

film

Thriller USA (2018). Myslela si, že našla svého muže snů. Příběh se točí kolem renovátorky Melissy, která naváže vztah se svým klientem Johnem. Věří, že našla muže snů. Jak jejich vztah pokračuje ,Melissa nemohla být šťastnější a je bezhlavě zamilovaná. Když se však objeví Johnova bývalá přítelkyně s varováním, všechno se začne měnit. Zprvu si Melissa myslí, že jde jen o nějaký žárlivý trik, aby Johna dostala zpět, Brzy zjistí, že v tom, co jí Carrie řekla, je něco pravdy. John není tím, kým se jeví. Má temné tajemství, a je schopen i zabít, aby ho uchránil.

JOJ Cinema HD | Pondělí 20:15
V pasti

V pasti

film

Akční film Švéd./Nor./Belg. (2020). Ida a Tuva jsou nevlastní sestry a obě mají stejnou zálibu, která je sbližuje. Každoročně absolvují zimní potápění v severním Norsku. Je pár dní po Vánocích a ony se s výstrojí vydaly do odlehlé části norského pobřeží. Ida doufá, že pobyt mimo domova jí vyčistí hlavu a pomůže vyřešit manželskou krizi. Došlo ale k nehodě a sesunutá skála uvěznila Tuvu v třicetimetrové hloubce. Sesuv pohřbil i všechny jejich věci na povrchu,a když se Ida vynoří, aby přivolala pomoc, zjistí že jsou odříznuty od jakékoliv šance na záchranu zvenčí. Nastává tvrdá zkouška fyzických i morálních sil, v sázce je více, než pouhé přežití. Švédsko - norsko - belgický akční film 2020.

JOJ Cinema HD | Středa 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905