FilmBox

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Ve Skylink Live TV je tento kanál dostupný v HD kvalitě.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program FilmBox

Programové tipy

Likvidátoři

Likvidátoři

film

Thriller USA/VB (2016). Thomas je vdovec a bývalý federální agent. S dcerou se ukryje v Londýně. Když se k němu vloupají 3 muži, zabije je. Jeho fotografie se pak objeví v televizi a do Londýna míří nájemný vrah pověřený americkým zločineckým bossem.

FilmBox | Dnes 20:00
Ať žije republika

Ať žije republika

film

Komedie ČR (1965). Jaro roku 1945. Válečná fronta se blíží. Dvanáctiletý Oldřich Vařeka sleduje dění v moravské vesnici Nesovice, vzpomíná a utíká do fantazie. Ačkoliv je jedináček, otec ho brutálně bije a trestá za cokoliv. Možná si na něm vybíjí vztek pramenící z toho, že sám není schopen konkurovat nejbohatším sedlákům z vesnice. Chlapci z ostatních statků se Olinovi smějí a on jim to drobnými krůčky vrací.

FilmBox | Pondělí 20:00
Trestanec

Trestanec

film

Thriller USA (2017). Nedávno propuštěný trestanec je vůdci svého gangu nucen zorganizovat závažný zločin, zatímco v ulicích jižní Kalifornie operuje brutální gang jejich rivalů.

FDb.cz: 74%
FilmBox | Úterý 20:00
Čertí brko

Čertí brko

film

Pohádka ČR/SR/Dán. (2018). Pohádka, jejímiž hlavními hrdiny jsou hospodská Markétka, čert Bonifác, podplatný rychtář Křiváček či lenivý krejčí Klouzek. V pekle mají čerti brko, které zapisuje všechny lidské poklesky do velké Knihy hříchů, na jejímž základě jsou pak hříšníci odneseni do pekla. Jednoho dne je Bonifác vyslán na Zemi i s tímto brkem, které mu však ukradne krejčí Klouzek. Čerti si proto začnou myslet, že nikdo nehřeší. Bonifác se přizná Markétce, že právě on je za vzniklý zmatek zodpovědný. Společně zachrání město Pytlov před záhubou a Bonifác pozná, co je to skutečná láska.

FDb.cz: 64%
FilmBox | Středa 20:00

Program FilmBox můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905