FilmBox

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Ve Skylink Live TV je tento kanál dostupný v HD kvalitě.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program FilmBox

Programové tipy

Bez soucitu

Bez soucitu

film

Thriller Fr. (2010). James Reece je ambiciózní pomocník amerického velvyslance v Paříži a občas plní menší úkoly pro CIA s nadějí, že se stane špionem. Večer po zásnubách s přítelkyní Caroline má James na letišti Orly vyzvednout Charlieho Waxe. Charlie je velmi neortodoxním vládním zaměstnancem. Je rozložitý, plešatý, vousatý, drzý a excentrický. Ihned zapojí Jamese do divokého vyšetřování vražd. Čím více mrtvol, tím více uniká Jamesovi smysl celé akce. Nešťastná Caroline řekne Jamesovi, ať pozve Charlieho na večeři. Ten však umí být i velmi okouzlující. Kam to povede? Zvládne James tuto nebezpečnou hru?

FilmBox | Dnes 20:00
Insidious

Insidious

film

Thriller USA/VB (2010). Rodina se snaží zabránit ďábelským silám uvěznit v říši nadpřirozena jejich dítě, které z neznámých příčin upadlo do kómatu.

FilmBox | Pátek 20:00
Dvě nevěsty a jedna svatba

Dvě nevěsty a jedna svatba

film

Komedie ČR (2018). Marie žije ve městě a je single. Ačkoliv pracuje coby úspěšná televizní moderátorka, má ve vztazích štěstí na naprosté idioty. Oproti tomu její sestra Karolína už našla toho pravého a chystá svatbu. Právě v tento okamžik se Maruška vydává zpět do rodné vesnice. Doma se setkává se svou bývalou láskou Jirkou. Během chvilky je jasné, že jsou staré city zpět a že spolu skončí v posteli. Má to jediný háček. Jirka má snoubenku a není to nikdo jiný než Mariina sestra.

FilmBox | Neděle 20:00
Petrolejové lampy

Petrolejové lampy

film

Drama ČR (1971). Temperamentní třicetiletá Štěpa souhlasí na nátlak svých zámožných rodičů, že se vdá za svého bratrance Pavla, který si coby rakouský důstojník ovšem nadělal značné dluhy. Pavel odmítá pracovat či se jakkoliv účastnit rodinného života, brzy se však začne zhoršovat jeho zdraví.

FilmBox | Pondělí 20:00

Program FilmBox můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905