Epic Drama HD

Filmový
Nový domov výpravných dramat cílí na muže a ženy ve věku nad 25 let, avšak zaujme všechny fanoušky dramatického žánru, kteří tak mají nepřetržitý přístup k velkolepým seriálovým titulům celého žánrového spektra, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie. Vysílání je bez reklam 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Rozlišení: HD
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE
Komisař Maltese: Hon na mafii

Komisař Maltese: Hon na mafii

V polovině 70. let minulého století se pracování heroinu se přesouvá z Marseille na Sicílii, kde proniká celou Itálií a zapříčiní dalekosáhlou proměnu největší zločinecké organizace světa: mafie.

V tuto dobu se vrací do svého rodného města komisař protidrogového oddělení Dario Maltese, který odhalí spletitý systém korupce a bezpráví, kde vrahové a zločinci pracují bok po boku mocných. Podaří se mu situaci uklidnit?

Nové díly každou sobotu ve 21:00 - vychutnejte si březnové volné vysílání! 

Programové balíčky, v kterých najdete program Epic Drama HD

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Aktuální parametry a frekvence ladění Epic Drama HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 11 876 H 3/4 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot On

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1