TV Paprika

Hudební a lifestyle
Jako jedna z předních gastronomických stanic ve střední a východní Evropě propaguje TV Paprika používání kvalitních surovin a konzumaci zdravého jídla, které je třeba vychutnávat a těšit se z něj. Na stanici TV Paprika naleznete nespočet televizních programů z vlastní produkce a neznámější světové šéfkuchaře, mezi jinými Gordona Ramsayho, Hestona Blumenthala nebo Jamieho Olivera.
Rozlišení: SD / MPEG-4
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE

 Programy vysílané ve formátu SD / MPEG-4 jsou dostupné jen majitelům HD přijímačů.

Programové balíčky, v kterých najdete program TV Paprika

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.
Hezky česky s Vendy a Adamem

Hezky česky s Vendy a Adamem

Nová zábavná kuchařská show z lokální produkce TV Paprika.

Dva v jedné kuchyni: Vendy, zkušená hospodyňka, má k ruce Adama, který je zatím trochu kulinářským zelenáčem, ale projevuje se jako velmi snaživý kolega. Na pozadí mnoha veselých situací se hravě seznámíme nejen s taji české kuchyně, ale i s výborným smyslem pro humor obou účinkujících. Nenechají volné místo prostojům, ani trapným pauzám, a co se týče žaludku, v tom také nezůstane prázdné místo! Sledujte každý všední den ve 20:00 na TV Paprika.

Aktuální parametry a frekvence ladění TV Paprika


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 11 934 V 3/4 27 500 DVB-S2 / 8PSK
Pilot On

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1