CS Film

Filmový

Stanice je zaměřena pouze na českou a slovenskou filmovou tvorbu, především na filmy starší než z počátku 90. let, které čerpá z českých a slovenských filmových fondů. Vysílá denně v čase 10:15 – 00:00.

Součástí vysílání CS Filmu je dopolední část věnována dětem, která nabízí program zaměřený na věkovou skupinu od 3 do 12 let. Vysílá největší české a slovenské, hrané i animované hity pro děti. Vysílá denně v čase 6:00 – 10:15.

V internetové televizi Skylink Live TV je tento program dostupný pouze v případě, že máte přeplacen některý ze základních balíčků.

  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program CS Film

Programové tipy

Rozpuštěný a vypuštěný

Rozpuštěný a vypuštěný

film

Parodie ČR (1984). Z vděčné cimrmanologické tvorby pánů Svěráka a Smoljaka se dočkala filmové adaptace hra Vražda v salónním coupé. Pražský policejní inspektor, provázen nezkušeným praktikantem, pátrá po záhadně zmizelém továrníkovi. Důležitou roli zde zastává mast podporující růst vlasů.

FDb.cz: 84%
CS Film | Neděle 20:00
Svatba jako řemen

Svatba jako řemen

film

Komedie ČR (1967). Jedna z nejúspěšnějších trezorových komedií konce 60tých let. Příběh z malého města, který se odehraje v rozmezí necelých 24 hodin. Pod vlivem alkoholu se tři smutní hrdinové dostanou do podezření, že znásilnili mladou prodavačku. Domněle znásilněná dívka odvolává své obvinění, učiněné tak trochu z nerozumu, tak trochu ze msty a konekonců i z vypočítavosti. Obviněný mladík se může konečně oženit a může začít svatba jako řemen.

FDb.cz: 83%
CS Film | Úterý 20:00
Cesta do hlubin študákovy duše

Cesta do hlubin študákovy duše

film

Komedie ČR (1939). Po úspěšné komedii Škola, základ života se autor námětu Jaroslav Žák i režisér Martin Frič rozhodli vytvořit další taškařici ze školního prostředí, opět s plně uvěřitelnou znalostí studentů i pedagogů, ačkoli jsou, zvláště ve scénách zkoušení, dováděni až do karikující nadsázky.

FDb.cz: 87%
CS Film | Středa 20:00
Řetěz

Řetěz

film

Krimifilm ČR (1981). Atraktivní a lehkomyslná zdravotní sestra Marta Kavanová byla zvyklá na pohodlný a bezstarostný život. Nikdy se nestarala o zdroje příjmů svého staršího manžela, který shovívavě přehlížel její milostná dobrodružství. Po mužově náhlé smrti se musí bránit násilníkům, kteří se neurvale domáhají svého podílu na poštovní loupeži.

FDb.cz: 64%
CS Film | Čtvrtek 20:00

Program CS Film můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905