Sport 1 HD

Sportovní

Sportovní stanice Sport 1 HD nabízí prvotřídní sportovní obsah. Diváci mají možnost vidět v akci ty největší mezinárodní fotbalové hvězdy, evropskou hokejovou špičku, nejrychlejší závodníky Formule 1, nejlepší hráče házené nebo věhlasné sportovce profesionálních amerických lig.

Rozlišení: HD
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE, SVK
Sledujte semifinále italského fotbalového poháru na Sport1 a Sport2

Sledujte semifinále italského fotbalového poháru na Sport1 a Sport2

V úterý 26. a ve středu 27. února si fotbaloví fanoušci přijdou na své.

Dvoudenní pohárový maraton začne v úterý 1. zápasem semifinále italského poháru Coppa Italia, ve kterém proti sobě nastoupí Lazio Řím a AC Milán. Zápas začíná v 21:00 na programu Sport1. Ve druhém semifinále se ve středu v 21:00 utká Fiorentina a Atalanta a sledovat ho můžete na programu Sport2.

Fotbalová Liga národů v HD kvalitě

Nová atraktivní reprezentační fotbalová soutěž, díky které můžete sledovat ty největší hvězdy evropského fotbalu.

Liga národů (UEFA Nations League) bude doplňovat kvalifikaci na evropský šampionát. Evropské výběry jsou rozděleny do čtyř výkonnostních lig, z nichž se bude postupovat výše a sestupovat níže pro navazující ročník. Nejlepší týmy nejvyšší ligy se v jarní části soutěže utkají o honosný titul „mistr Ligy národů“, ovšem hrát se bude také o čtyři volná místa na Euro 2020. Top čtyři týmy z jednotlivých ligových pater bez zajištěné účasti přes kvalifikaci, která se rozjede na podzim 2019, budou bojovat na jaře 2020 o postup klasickým barážovým způsobem.

Programové balíčky, v kterých najdete program Sport 1 HD

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Programové tipy Sport 1 HD

Aktuální parametry a frekvence ladění Sport 1 HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 070 H 3/4 27 500 DVB-S

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1