Prima COOL HD

Všeobecný
Prima COOL HD je česká televizní stanice. Jde o druhý kanál stanice Prima TV. Vysílání je zaměřeno převážně na mladou populaci ve věku 20 až 40 let.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program Prima COOL HD

Programové tipy

Terminator Genisys

Terminator Genisys

film

Sci-fi film USA (2015). Pokračuje boj lidí proti strojům, které po vzpouře v devadesátých letech ovládly svět. V čele lidí stojí John Connor, který vysílá do minulosti svého zástupce Kylea, aby ochránil Connorovu budoucí matku před vraždícím terminátorem. Z nerovného boje je Kyle překvapivě zachráněn samotnou Sárou a jejím terminátorem zvaným Děda.

FDb.cz: 72%
Prima COOL HD | Sobota 20:15
Avatar

Avatar

film

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou pobývat pouze v podobě avatarů – genetických dvojníků, jejichž fyzická schránka je stejná jako u obyvatel Pandory. Původně vědecký výzkum se ale zvrhne v honbu za vzácným nerostem a idylický svět se ocitá v ohrožení.

FDb.cz: 82%
Prima COOL HD | Neděle 20:15
Partička

Partička

zábava

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“, konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte v Partičce!

Prima COOL HD | Pondělí 20:15
Barbar Conan

Barbar Conan

film

Akční film USA (1982). Neohrožený bojovník Conan zasvětil svůj život pomstě. Hledá a hodlá zničit mocného muže, který mu zabil matku i otce a pobil jeho lid.

FDb.cz: 74%
Prima COOL HD | 03.07.2021 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905