Spektrum Home

Hudební a lifestyle
„Přinášíme sofistikovanou krásu“ – to slibuje televizní stanice Spektrum Home, první tematická stanice ve střední a východní Evropě, která se zaměřuje na design domácností a zahradničení. Spektrum Home se soustředí na vlastní domov a vše, co k tomu patří. Nabízí praktické tipy, vynalézavé nápady a užitečné rady všem, kdo se zajímají o svou domácnost a touží zvelebit své nejbližší okolí.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program Spektrum Home

Programové tipy

Zahrady snů (5)

Zahrady snů (5)

zábava

Minimalistický Zázrak v Praze a Jihočeské Kouzlo V dalším dílu pořadu Zahrady snů navštívíme jednu městskou zahradu v Praze o velikosti pouhých sto šesedát metrů čtverečních, která nás upoutá svým designovým minimlistickým provedením. A poté se ocitneme v Jižních čechách v jednom klasickém venkovském stavení s uzavřeným dvorem, který skrývá úchvatnou zahrádku, kde existují různé květiny s divokými rostlinami po hromadě ve vzájemné bilogocké symbióze.

Spektrum Home | Sobota 16:10
Zahrady snů (6)

Zahrady snů (6)

zábava

Kouzlo Jihočeských Zahrad V dalším dilu pořadu Zahrady snů společně navštívíme dvě přírodní zahrady v Jižních čechách, které jsou plné stromů, okrasných květin, a jsou bohaté na zeleninu. Obě vznikly spontánně a s citem k přírodě, a přesto má každá svůj odlišný a originální ráz.

Spektrum Home | Neděle 16:10
Zahrady snů (7)

Zahrady snů (7)

zábava

Tajemství Půdy a Japonská Harmonie V dalším dilu pořadu Zahrady snů společně zavítáme do jedné přírodní zahrady u Čermné nad Orlicí, kde si ukážeme jak vytvořit zdravou a výživnou půdu pro květiny, keře, zeleninu, a prostě pro vše, co zahrada může přinést. A pak se jako mávnutím kouzelného proutku ocitneme v jedné japonské zahradě uprostřed české republiky.

Spektrum Home | 22.06.2024 16:10
Zahrady snů (8)

Zahrady snů (8)

zábava

Ze Suché Půdy do Snové Zahrady V dalším dilu pořadu Zahrady snů se vypravíme na berounsko, kde si ukážeme, že krásnou zahradu můžeme vytvořit i v místech, kde je poměrně suchá půda. A pak se ocitneme v jedné pohádkové zahradě na Vysočině, která je plná všech možných okrasných květin, bylin a zeleniny, včetně stromu porostlého růžemi.

Spektrum Home | 23.06.2024 16:10

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905