Spektrum Home

Hudební a lifestyle
„Přinášíme sofistikovanou krásu“ – to slibuje televizní stanice Spektrum Home, první tematická stanice ve střední a východní Evropě, která se zaměřuje na design domácností a zahradničení. Spektrum Home se soustředí na vlastní domov a vše, co k tomu patří. Nabízí praktické tipy, vynalézavé nápady a užitečné rady všem, kdo se zajímají o svou domácnost a touží zvelebit své nejbližší okolí.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program Spektrum Home

Programové tipy

Světák

Světák

film

Drama USA (2006). Zdá se, že hollywoodský agent Jack Giamoro má vše: úspěšnou kariéru, peníze, krásnou manželku. Jeho perfektní život se ale začíná hroutit. Zjistí, že ho žena podvádí s jeho nejlepším klientem a deník, obsahující tajemství, která by mohla zruinovat jeho osobní život i kariéru, padne do rukou ambiciózní novinářky Barbi. Jack musí začít bojovat, aby neztratil vše co dosud získal…

Spektrum Home | Sobota 20:55
Bláznivá svatba

Bláznivá svatba

film

Komedie Kan. (2005). Lauren Crandellová pracuje už tři roky jako mladší svatební agentka. Sama zorganizovala již více než sto oslav a právě ji čeká nejdůležitější zakázka kariéry. Má připravit jednu z nejsledovanějších událostí v Chicagu, sňatek bohaté a poněkud záletné dcery vuřtového krále Darii Tedanski. Když vše dobře dopadne, má vyhlídky dostat se nejen na přední stranu prestižního časopisu Nevěsta, ale také dostat vyšší plat. Jenže právě teď se Lauren zamiluje do sympatického hasiče Nicka a zjistí, že její profesionální dráha a vlastní romantické sny se nemají zrovna v lásce.

Spektrum Home | Dnes 23:55
Tváře v davu

Tváře v davu

film

Krimidrama USA/Fr./Kan. (2011). Milla Jovovichová jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Když se s těžkým poraněním hlavy probudí v nemocnici, zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní je nucena žít ve světě, kde se rysy tváře mění pokaždé, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je stále nablízku a vždy připraven zlikvidovat případného svědka...

Spektrum Home | Pátek 23:45
Kuře s ušima

Kuře s ušima

film

Komedie N (2009). Ludo a Anna spolu žijí dva roky. A spolu s nimi se v jejich domácnosti zabydlela i každodenní rutina. Ludo k velké nelibosti Anny značně zanedbává své domází povinnosti a jemu naopak vadí její neustálé stížnosti. Poté přijede na návštěvu na pár dní Annin bývalý přítel Ralf a Ludo potká na diskotéce svou exlásku Marii. Pár musí čelit mnoha žárlivým scénám z obou stran a také pochybám o jejich vztahu. Anna si tajně přečte Ludovy esemesky a on si zas prohlédne seznam jejích milenců, na kterém hodnotí jejich kvality. Na onom seznamu je i Ralf a jeho skóre je lepší než Ludovo… Po mnoha provokacích, Ludo nakonec Ralfa zmlátí v restauraci a vztekle odejde. Přestože jim na sobě navzájem velmi záleží, oba skončili v posteli se svými bývalými milenci.

Spektrum Home | Neděle 22:45

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905