Balíček Digital

Pro nenáročné diváky

Jste fanoušek klasické televizní zábavy, ale i přesto chcete větší počet programů, než vám může nabídnout TV přes anténu? V balíčku DIGITAL naleznete nejen nejsledovanější české, ale i zahraniční programové stanice včetně některých slovenských. Náš unikátní program s jednohodinovým časovým zpožděním odlehčí spánek všem statečným bojovníkům s únavou. Zapálení komentátoři získají nové podněty z cizojazyčných zpravodajských stanic. Vyznavači kvality ocení HD rozlišení většiny programů. A filmoví experti budou nadšeni z bezplatného přístupu do obsáhlé videopůjčovny v online aplikaci Skylink Live TV včetně sekce pro dospělé od Leo TV. To vše a navíc zákaznickou podporu získáte po uhrazení Servisního poplatku.

Digital
60 programů, z toho 33 v HD
Všeobecné 28, Filmové 4, Sportovní 2, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 12, Dětské 2, Zpravodajské 7
+ dalších 97 nekódovaných programů
S uhrazeným Servisním poplatkem
0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

60 programů, z toho 33 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (28)

Filmové  (4)

Sportovní  (2)

Dokumentární  (5)

Hudební a lifestyle  (12)

Dětské  (2)

Zpravodajské  (7)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko
Svět v plamenech

Svět v plamenech

Každou neděli vám na Epic Drama HD přinášíme srdceryvné drama mnoha příběhů z 2. světové války prostřednictvím životů běžných lidí ze všech stran válečného konfliktu.

Příběh sleduje protínající se osudy živě vykreslených postav z Británie, Polska, Francie, Německa a USA. Dozvíte se, jak se potýkaly s následky války ve svém každodenním životě. Získáte tak zbrusu nový pohled na začátek války. Toto drama plné adrenalinu je citově podmanivé a dotýká se všech lidí na celém světě. Odehrávají se v něm lidské příběhy ukryté v jednom z nejzásadnějších okamžiků 20. století.

Domácí hřiště

Nenechte si utéct nový seriál Domácí hřiště, který vysíláme každou neděli v 18:00 exkluzivně na našem programu Skylink 7!

Dokonale vyostřené sportovní i charakterové drama sleduje střet dvou neoblomných osobností: hvězdného hráče, jenž doufá, že se s rodinou usadí na nové štaci, a nové trenérky, která se musí potýkat s předsudky světa prvoligového fotbalu. Hvězdně obsazený seriál přináší na televizní obrazovky napětí, adrenalin a vášně.

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Digital je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1