Balíček Digital

Pro nenáročné diváky

Jste fanoušek klasické televizní zábavy, ale i přesto chcete větší počet programů, než vám může nabídnout TV přes anténu? V balíčku DIGITAL naleznete nejen nejsledovanější české, ale i zahraniční programové stanice včetně některých slovenských. Náš unikátní program s jednohodinovým časovým zpožděním odlehčí spánek všem statečným bojovníkům s únavou. Zapálení komentátoři získají nové podněty z cizojazyčných zpravodajských stanic. Vyznavači kvality ocení HD rozlišení většiny programů. A filmoví experti budou nadšeni z bezplatného přístupu do obsáhlé videopůjčovny v online aplikaci Skylink Live TV včetně sekce pro dospělé od Leo TV.

Nelze koupit samostatně. Jen jako automatická součást všech programových balíčků.

Digital
63 programů, z toho 36 v HD
Všeobecné 29, Sportovní 2, Filmové 4, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 11, Dětské 2, Zpravodajské 10
+ dalších 92 nekódovaných programů
Nelze koupit samostatně

Přehled programů balíčku Digital

63 programů, z toho 36 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Sportovní  (2)

Filmové  (4)

Dokumentární  (5)

Hudební a lifestyle  (11)

Dětské  (2)

Zpravodajské  (10)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Digital

Námořní vyšetřovací služba VII (18)

Námořní vyšetřovací služba VII (18)

seriál

Na pláži je nalezeno rozkládající se tělo mariňáka, ke kterému je přivolán Gibbsův tým. McGee oběť identifikuje jako poručíka, té doby na dovolené. Zatímco Gibbs a Tony chtějí zkontrolovat dům oběti, narazí na dva agenty z pobřežní stráže. Oba týmy tak začnou pracovat společně.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI HD | Dnes 20:15
Krajina s nábytkem

Krajina s nábytkem

film

Drama ČR (1986). Příběh devatenáctiletého chlapce, který až příliš rychle dospěje. Za málo slasti zbohatl strastí. O klikatých cestách seberealizace a zodpovědnosti podle stejnojmenné prózy Zdeňka Rosenbauma. Konzervatorista Zdeněk se po bezstarostných prázdninách v rodné obci znovu setká s Evou, která byla jednou z jeho náhodných známostí. Dívka čeká dítě, a ačkoli Zdeněk brzy pochopí, že není skutečným otcem, dokáže se o novorozeně starat i docela sám. Bezstarostný devatenáctiletý konzervatorista Zdeněk Klouček si přes prázdniny přivydělává jako pošťák. Během roznášek dopisů a časopisů flirtuje s dívkami a seznámí se s rozháraným malířem Doudou. Po náhodném milostném zážitku s Evou, jež se stará o děti na blízkém táboře, se vrací do Prahy a pokračuje ve studiích. Jednoho dne mu ale Evina kamarádka oznámí, že jeho letní známost s ním čeká dítě. Zdeněk se musí rozhodnout, zda přijme otcovskou roli. Po porodu se navíc dozví, že dítě není jeho. Nejprve Evu opustí, ale nakonec se vrátí a začne se o dítě starat. O čtyři roky později spolu táta a syn žijí ve spokojené malé domácnosti. Zdeněk zmoudřel, usadil se a je z něj vzorný táta. Z malého Tomáška je šikovný chlapec, kterému zjevně nic nechybí. A právě v okamžiku, když se Zdeněk sblíží se sympatickou rozvedenou Lenkou a její dcerkou Barborkou, objeví se nečekaně Eva a chce, aby jí Tomáška vrátil...

FDb.cz: 71%
JOJ Family HD | Čtvrtek 20:20
Těsně vedle

Těsně vedle

film

Romantická komedie USA (2007). Ben Stiller zde hraje Eddieho, zarytého starého mládence, který ve čtyřiceti letech konečně řekne své "ano" krásné Lile. Na líbánkách se ale ze ženy jeho snů vyklube noční můra.

Paramount Network | Dnes 20:00
Farma

Farma

zábava

SR (2022)

Markíza International | Čtvrtek 21:55

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Digital je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC. Prohlédněte si výčet dostupných programů v balíčku Digital.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905