Balíček Digital

Pro nenáročné diváky

Jste fanoušek klasické televizní zábavy, ale i přesto chcete větší počet programů, než vám může nabídnout TV přes anténu? V balíčku DIGITAL naleznete nejen nejsledovanější české, ale i zahraniční programové stanice včetně některých slovenských. Náš unikátní program s jednohodinovým časovým zpožděním odlehčí spánek všem statečným bojovníkům s únavou. Zapálení komentátoři získají nové podněty z cizojazyčných zpravodajských stanic. Vyznavači kvality ocení HD rozlišení většiny programů. A filmoví experti budou nadšeni z bezplatného přístupu do obsáhlé videopůjčovny v online aplikaci Skylink Live TV včetně sekce pro dospělé od Leo TV. To vše a navíc zákaznickou podporu získáte po uhrazení Servisního poplatku.

Digital
60 programů, z toho 33 v HD
Všeobecné 28, Filmové 4, Sportovní 2, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 12, Dětské 2, Zpravodajské 7
+ dalších 106 nekódovaných programů
S uhrazeným Servisním poplatkem
0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

60 programů, z toho 33 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (28)

Filmové  (4)

Sportovní  (2)

Dokumentární  (5)

Hudební a lifestyle  (12)

Dětské  (2)

Zpravodajské  (7)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko
Projekt modrá kniha

Projekt modrá kniha

Napínavý seriál je inspirovaný skutečným programem amerického letectva Project Blue Book, který byl zaměřen na vyšetřování UFO. Sledujte záhady na pozadí studené války a atomové éry.

Geniální astrofyzik dr. J. Allen Hynek je s kapitánem Michaelem Quinnem zapojen do přísně tajného programu. Dr. Hynek se pokouší přijít na kloub řadě záhadných pozorování. Brzy mu však dojde, že se ocitl ve středu rozsáhlého a nebezpečného pokusu o ututlání pravdy, díky němuž se on sám i jeho nejbližší ocitnou v nebezpečí.

Čtvrtek 19.09.2019 | 21:00 | Epic Drama HD

Vítejte ve Švédsku II.

Nenechte si utéct novou řadu seriálu Vítejte ve Švédsku, který vysíláme každou neděli v 18:00 exkluzivně na našem programu Skylink 7!

Pokračování příběhu Newyorčana Bruce Evanse, který se přestěhoval  do Švédska za svou láskou Emmou. A jak to tak v každém komediálním seriálu bývá, neobejde se soužití s Newyorčanem na severu Evropy bez vtipných, často i trapných, situací. Podaří se nakonec Bruceovi a Emmě překonat všechny překážky a vyrazit na společnou cestu životem?

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Digital je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1