FilmBox Family

Filmový

FilmBox Family je tradičním zábavným filmovým kanálem jak pro mladé diváky, tak dospělé. V nabídce tohoto kanálu najdete oblíbené pořady pro děti i mládež, animované seriály, zábavné komedie, televizní seriály a rodinné filmy.

 

 

 

  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, ENG, HUN

Aktuální TV program FilmBox Family

Programové tipy

Raněné srdce

Raněné srdce

film

Drama Dán. (2009). Parta patnáctiletých ve Viborgu získává první zkušenosti v lásce, líbání a sexualitě, scházejí se a zase rozcházejí. Film sleduje adolescenty po dobu tří let, zaměřuje se na vztah mezi Jonasem a Agnete, který se komplikuje mylnými představami, Agnetiným zájmem o filosofii a Jonasovým kamarádem Tokem, duševní chorobou jejího otce a Jonasovou neschopností dát jí najevo, co k ní cítí Příběh končí, když protagonisté dodělají školu.

FDb.cz: 65%
FilmBox Family | Pondělí 21:00
Hra pro čtyři

Hra pro čtyři

film

Komedie Fr. (2007). Když se Carole a Lionel dozví, že jejich partneři mají poměr, spojí se, aby zachránili svá manželství.

FDb.cz: 75%
FilmBox Family | Středa 21:00
Hodná holka

Hodná holka

film

Komediální drama USA/N/Niz. (2002). Prodavačka v obchodu se zlevněným zbožím si začne románek se zajímavým chlapíkem, který se považuje za vtělení Holdena Caulfielda.

FDb.cz: 68%
FilmBox Family | 27.08.2022 21:00
André úžasný

André úžasný

film

Komedie Fr. (2000). Obecní zahradník a idiot André - Michel Vuillermoz se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise - Patrick Lingardes v hlavní roli s jeho manželkou Janine - Isabelle Candelierová , která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix - Jean-Luc Porraz přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.

FDb.cz: 77%
FilmBox Family | 30.08.2022 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905