FilmBox Family

Filmový

FilmBox Family je tradičním zábavným filmovým kanálem jak pro mladé diváky, tak dospělé. V nabídce tohoto kanálu najdete oblíbené pořady pro děti i mládež, animované seriály, zábavné komedie, televizní seriály a rodinné filmy.

 

 

 

  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, ENG, HUN

Aktuální TV program FilmBox Family

Programové tipy

Štístko z Grand Canyonu

Štístko z Grand Canyonu

film

Drama USA (1967). Příběh pro mladé i staré o přátelství chlapce, starého hledače zlata a oslíka z Grand Canyonu.

FDb.cz: 78%
FilmBox Family | Dnes 21:00
Suprhrdina

Suprhrdina

film

Komedie USA (2008). Rick Riker je outsider. Jednoho dne ho bodne zvláštní vážka a Rick získá nadlidské schopnosti - nepřekonatelnou sílu a pancéřové tělo. Od tvůrců filmů - Scary movie a Bláznivá střela. SPIDERMAN, X-MEN, BATMAN a celá FANTASTICKÁ ČTYŘKA budou zírat!

FDb.cz: 68%
FilmBox Family | Čtvrtek 21:00
Než si mě vezmeš

Než si mě vezmeš

film

Komedie USA (2009). Jane Gardner, snoubenka George Murraye, si na poslední chvíli rozmyslí svatbu – stále se nemůže zbavit vzpomínky na svou první svatbu s Dougem, který jí o svatební noci podvedl se svatební koordinátorkou. George se po autonehodě ocitá v minulosti, přesně před deseti lety v den svatby Douga a Jane, a těsně před tím, než jej a jeho parťáka Harveyho Blintona vyšplouchl ze skvělého reklamního kšeftu podrazák Jack Harrington. Nicméně, každý zásah do minulosti má za následek celý řetězec změn – a ne vždy nutně k lepšímu.

FilmBox Family | Pondělí 21:00
Coco Chanel

Coco Chanel

film

Životopisný film Belg./Fr. (2009). Rebelka, které konvence tehdejší doby brání volně dýchat a která se obléká do košil svých milenců. To je příběh Coco Chanel! Příběh moderní ženy, která navždy změnila svět módy, svět žen.

FDb.cz: 73%
FilmBox Family | Pátek 22:30

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905