FilmBox Family

Filmový

FilmBox Family je tradičním zábavným filmovým kanálem jak pro mladé diváky, tak dospělé. V nabídce tohoto kanálu najdete oblíbené pořady pro děti i mládež, animované seriály, zábavné komedie, televizní seriály a rodinné filmy. Ve Skylink Live TV je tento kanál dostupný v HD kvalitě.

 

  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, ENG, HUN
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program FilmBox Family

Programové tipy

Dort

Dort

film

Komedie USA (2014). Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií.

FDb.cz: 73%
FilmBox Family | 02.03.2024 21:00
Síla slova

Síla slova

film

Drama USA (2007). James Farmer mladší popsal texaský Marshall jako "poslední město, které kapitulovalo v občanské válce". Sídlí zde škola Wiley College, ve které profesor Melvin Toslon vede debatní kroužek během jeho úspěšné sezóny v roce 1936. Jedná se prakticky o první spolek v Americe, ve kterém spolu debatují bílí a černošští studenti. Jejich úspěchy vyústí až v pozvání na národní šampionát na Harvardově univerzitě. Pro čtyřčlenný tým, kde je mimojiné i studentka a velice mladý James Farmer, je připravena zkouška ohněm v podobě debatních témat, jako jsou Jim Crow, sexismus, lynčování davu, zatýkání a výtržnosti, milostné aféry, žárlivost a posluchači státního rozhlasu.

FDb.cz: 74%
FilmBox Family | Čtvrtek 21:00
Švec

Švec

film

Komedie USA (2014). Cobbler je o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce v sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty.

FDb.cz: 61%
FilmBox Family | Pátek 21:00
Hodná holka

Hodná holka

film

Komediální drama USA/N/Niz. (2002). Prodavačka v obchodu se zlevněným zbožím si začne románek se zajímavým chlapíkem, který se považuje za vtělení Holdena Caulfielda.

FDb.cz: 68%
FilmBox Family | 10.03.2024 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905