Minimax

Dětský
Dětský televizní kanál Minimax přináší nejoblíbenější evropské a zámořské kreslené pořady a seriály plné fantazie a bez násilí. Je zaměřen především na děti předškolního a školního věku. Vysílá denně od 6:00 do 22:00.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, HUN
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Minimax

Programové tipy

Asterix a Kleopatra

Asterix a Kleopatra

film

Animovaný film Fr./Belg. (1968). Kleopatra, královna Egypta, se rozhodne, po hádce s Césarem, postavit velkolepý palác, aby dokázala, že Egypťané jsou dobří stavitelé. Stavbou pověří Neuminise, nepříliš schopného architekta. Má však jednu výhodu, jeho přítelem je druid z daleké země, ovládající různé kouzla. A kouzla jsou přesně to, co je potřeba na postavení velkolepého paláce do tří měsíců. Vydá se tedy za svým galským přítelem, Panoramixem. Ten pozvání neodmítá, a v doprovodu Asterixe a Obelixe se vydává na pomoc Neuiminisovi proti úkladům Césarovým, konkurence a koneckonců i hrdosti samotné Kleopatry.

FDb.cz: 78%
Minimax | Pátek 20:00
Balto III: Velký závod

Balto III: Velký závod

film

Animovaný film USA (2005). Balto a jeho syn Kodi si najednou uvědomí, že technické výdobytky pomalu začínají ohrožovat i budoucnost polárních psích spřežení, protože dopisy a ostatní zásilky se do města Nome dostanou mnohem rychleji letadlem než na saních tažených psy. Dochází k ostrému sporu, který má za následek, že se konají pošťácké závody mezi zastánci tradičních saní vedenými Baltem a pilotem jménem Duke, jehož letadlo Balta velice okouzlilo. Duke do cíle vůbec nedorazí, a tak se několik psů začne radovat a jásat, že se jim tak dokonale podařilo dokázat převahu psího spřežení, ale Balto tuší, že se stalo nějaké velké neštěstí. Proto Balto s pomocí Muka a Luka běží Dukovi a Borisovi na pomoc a snaží se najít zřícené letadlo. Na této cestě, blahodárně působící na jejich duši, můžete zachránce provázet i vy.

FDb.cz: 75%
Minimax | Středa 20:00
Santův učeň

Santův učeň

film

Animovaný film Austr./Fr./Irs. (2010). Santa nechce odejít do důchodu, ale pravidla jsou pravidla a on musí vycvičit někoho, kdo nastoupí po něm. Šťastný výherce, který má být vybrán z milionu dětí, se musí jmenovat Nicolas, být sirotek a mít čisté srdce. Na opačném straně planety žije chlapec, který dokonale odpovídá, ale jeho nedostatek sebedůvěry a strach z výšek mu velké šance v soutěži nedává. Dokáže Santa zmírnit své požadavky a pomoci tomuto učedníkovi převzít jeho místo?

FDb.cz: 70%
Minimax | 29.04.2024 20:00
Malý Santa a zázračná sněhová vločka

Malý Santa a zázračná sněhová vločka

film

Animovaný film Fr. (2013). Chlapec jménem Nicholas Se má stát dalším Santa Klausem, ale než může ve své nové roli uspět, nejprve se musí vyhnout krizi, která ohrožuje kouzlo Vánoc.

FDb.cz: 65%
Minimax | 30.04.2024 20:00

Program Minimax můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905