Balíček HBO MaxPack

Pro filmové labužníky

Chcete mít nejnovější filmové lahůdky i kultovní filmy v jednom balíčku. HBO MAXPACK obsahuje mimo HBO, HBO2 a HBO3 ještě program Cinemax. Filmoví experti si rozšíří své obzory u hitů světové i americké filmové produkce. Kultovní filmy zahřejí u srdce zkušené tatínky, hororovým nadšencům se naopak při páteční dávce napětí srdce zastaví. A vyznavači kvality uvítají oceňované festivalové hity a seriály z originální produkce HBO a Cinemax. 

Jako bonus k předplatnému dostanete nadupanou online filmotéku HBO GO se stovkami atraktivních filmů a seriálů dostupná kdekoliv a kdykoliv.  

AKCE
HBO MaxPack
4 programy, z toho 1 v HD
Filmové 4
+ 62 programů balíčku Digital ZDARMA
2 850 Kč / 12 měsíců
285 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu
HBO GO

Automaticky získáte přístup k filmotéce HBO GO

Každodenní premiéry

Na HBO uvidíte pořady dříve než na jiných TV programech

Originální audio stopa

Pořady můžete sledovat v originálním znění s titulky

Akce balíčku HBO MaxPack

Objednejte si balíček HBO MaxPack na 12 měsíců a zaplaťte jen 10!

Mějte přístup k filmové produkci z dílny HBO za zvýhodněnou cenu. V objednávce zvolte 12 měsíců a zaplatíte cenu pouze za 10 měsíců. 2 měsíce od nás dostanete jako dárek!

2 850 Kč / 12 měsíců
Darovat balíček formou Dárkového poukazu

Platnost akce do 30. 04. 2020
 
Akce balíčku

Přehled programů balíčku HBO MaxPack

4 programy, z toho 1 v HD + 62 programů balíčku Digital ZDARMA

Filmové  (4)

Toy Story 4: Příběh hraček

Toy Story 4: Příběh hraček

Kdo by to byl řekl, že od premiéry prvního Příběhu hraček uplynulo čtvrt století?! A nyní je tady jeho nejnovější, čtvrtý, díl. Čerstvý držitel Oscara za nejlepší animák loňského roku!

Kovboj Woody, vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života: chránit své dítě a starat se o něj, ať už to je chlapeček Andy, nebo holčička Bonnie. Právě Bonnie si přinese do pokojíku novou hračku vyrobenou z odpadků, a tenhle Vidlík si myslí, že patří do koše! Woody se také po letech na cestách a protloukání se na vlastní pěst setkává s Pastýřkou, která už dávno není křehkou porcelánovou panenkou a ukazuje se, že ona a Woody mají na život hraček dost rozdílný pohled. Skutečné potíže ale teprve nastanou… 

Neděle 22.03.2020 | 20:00 | HBO HD
Westworld III.

Westworld III.

Populární seriál, jenž ve svých dvou dosavadních řadách získal nominace hned na čtyři Zlaté glóby, se nechal inspirovat stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton.

Tato temná odysea nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu; Westworld nám představuje svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať už ušlechtilou, nebo zvrhlou. Seriál očima realistických robotických bytostí odhaluje samu podstatu lidství a zkoumá hranice exotického světa zasazeného do průsečíku blízké budoucnosti a minulosti, s níž lze volně manipulovat. Žádná pravidla, žádné zákony, žádné právní postihy. Svět bez hranic.

Pondělí 16.03.2020 | 20:00 | HBO HD

Podlehněte službě HBO GO!

Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém pořítači, televizi, tabletu i mobilu

Pro zákazníky Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získat HBO GO
 
HBO GO

Aktuální parametry a frekvence ladění balíčku HBO MaxPack

Program HBO HD je vysílán ve formátu HD. Programy Cinemax, HBO2, HBO3 jsou vysílány ve formátu SD / MPEG-4. Pro jejich příjem je potřeba mít HD přijímač. Pokud jej nevlastníte, máme pro vás výhodnou nabídku.

Získejte HD přijímač
 
Programy Cinemax, HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizace: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlost: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1