Pro každého máme něco

Z naší nabídky až 130 programů, z nichž je 60 v HD kvalitě, si vyberou opravdu všichni.

Zjistit více
60 programů
v HD
HD kvalita

Všichni máme rozdílné návyky a oblíbené rituály při sledování televize. RODINNÍ POHODÁŘI si dozajista vyberou z pestré palety balíčků, v kterých najdou programy všech žánrů. VYZNAVAČI KVALITY ocení, že mnoho z nich je ve špičkové HD kvalitě.

Pokud se díváte na svůj oblíbený pořad a někdo vás u televize neustále vyrušuje, nemusíte být PŘEBORNÍKEM V TRPĚLIVOSTI a můžete si pořad díky Skylink Live TV pustit na tabletu, chytrém telefonu nebo PC. Pokud máte doma ZAPÁLENÉHO KOMENTÁTORA, který si ke každé filmové scéně musí říci svoje, a vám tak unikne zápletka, nezoufejte! Pořady si můžete libovolně přetáčet, případně pouštět ze záznamu ze sedmidenního televizního archivu.

HD kvalita
Radost pro všechny!

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

NENÍ DIGITÁL JAKO DIGITÁL

Už se základním balíčkem DIGITAL získávají zákazníci Skylinku oproti uživatelům pozemního digitálního vysílání přes anténu (DVB-T) mnoho výhod. Mohou sledovat 50 různých programů, z nichž je více než polovina vysílána v HD kvalitě, a to i včetně nejsledovanějších českých/slovenských televizních stanic. Některé z nich nabízíme i s 1 hodinovým časovým posunem (např. Prima+1, Nova+1). Takže pokud nestihnete váš oblíbený seriál, za hodinu začíná znovu. Zároveň můžete sledovat i více než 100 cizojazyčných zahraničních programů, které volně přijímáte díky satelitnímu připojení. A navíc si kdykoli můžete předplatit další programy na libovolně dlouhou dobu.

HD kvalita
BALÍČEK DIGITAL VÁM NABÍDNE NAVÍC

Všeobecné  (16)

Filmové  (3)

Dokumentární  (2)

Dětské  (1)

Zpravodajské  (2)

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

PROGRAMOVÉ TIPY NA Skylinku

Ten dvanáctý

Ten dvanáctý

film

Válečné drama Nor. (2017). Pravdivý příběh z druhé světové války. Je o Janu Baalsrudovi, jednom z 12 vojáků speciálních sil vycvičených v Británii k sabotážním akcím. V roce 1943 byli vysláni z Anglie do nacisty okupovaného severního Norska. Poté, co jejich loď potopili Němci, Jan se vydal na útěk do neutrálního Švédska. Ukázalo se však, že brutální povětrnostní podmínky jsou možná ještě větším nepřítelem než nacistické hlídky. Skupinu dvanácti vojáků vycvičili v Británii na speciální misi s cílem provádět sabotážní akce na německých základnách v Norsku. Spolu o osmi tunami výbušnin a materiálu je nalodili na rybářskou bárku Brattholm a v březnu 1943 vyslali k břehům Norska. Jenže operace Martin byla prozrazena a Brattholm se ocitl pod palbou německé hlídkové lodě. Po krátkém a nerovném boji se loď se spojeneckými vojáky potopila. Jednoho z nich zabili, deset se vzdalo německé přesile na břehu a jednomu se podařilo uprchnout. V této chvíli začíná osobní příběh Jana Baalsruda (Thomas Gullestad), příběh o neskutečné odvaze, vůli přežít, fyzické výdrži a soudržnosti místních obyvatel, kteří čelí německým okupantům. V pustině severního Norska má zraněný, zesláblý a promrzlý Jan jediný cíl - uniknout gestapu, které mu je v patách a překročit hranici s neutrálním Švédskem. Kromě vojáků wehrmachtu ho však pronásleduje i jednotka SS, jejíž velitel Kurt Stage (Jonathan Rhys Meyers) je pověstný svou ďábelskou schopností dopadnout každého uprchlíka a dosud mu ještě žádný cíl neunikl. H. Van Gorkum.

JOJ Cinema HD | 20:15

Kompletní televizní program

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905