CS Horror

Filmový
CS Horror: horory, mystery a fantasy tvorba. Vysílá denně v čase 00:00 – 6:00.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, ENG

Aktuální TV program CS Horror

Programové tipy

Hrůzná minulost 2

Hrůzná minulost 2

film

Horor USA (2014). June se zdá o vraždách, které nápadně připomínají styl mrtvého sériového vraha Jidáše. Co má June s Jidášem společného a je možné, aby Jidáš vraždil i po své smrti...? June pracuje jako uklízečka míst činu a díky svému příteli, strážníku Meyerovi, má dostatek práce, kterou ve skutečnosti potřebuje, protože pomáhá svojí matce s překonáním závislosti na drogách. Ve městě, kde June bydlí, řádí vrah, který evidentně napodobuje sériového vraha Jidáše, kterého v prvním filmu zabila Annie, jeho vlastní neteř. Napodobitel zavedl do města i agenta Ballarda z FBI. Ballard se zajímá o June, protože je biologickou dcerou poslední oběti Jidáše, Jennifer Glickové. Duch Jennifer Glickové pomohl Annie v prvním filmu Jidáše odhalit a zabít. June netuší, že je adoptována, ale agent Ballard jí to poměrně nevybíravým způsobem sdělí a ona se na svou adoptivní matku naštve a pohádá se s ní. Tu noc je adoptivní matka June zabita napodobitelem Jidáše. June vidí její smrt ve svých snech, takže je u mrtvoly první. Stejné vize má June i o první mrtvole, kterou jsme ve filmu viděli. Ballarda June přímo fascinuje, takže ji pronásleduje. June je kvůli svým snům a smrti adoptivní matky v koncích a rozhodne se kontaktovat Annie z prvního filmu. Annie pošle June za Stevie, která ji v prvním filmu pomohla s komunikací s duchem Jennifer Glickové. Stevie ale odmítá June pomoct, prý se stěhuje pryč a June doporučuje to samé. June ale nakonec není na všechno sama, Annie za ní přijede a snaží se jí pomoct. Dvojice spolu projde dům June, kde podle všeho straší. Dívky se pokusí navázat kontakt s duchem v domě a Annie má při seanci vidění, její tělo dokonce ovládne duch. Annie v tomto stavu nestále opakuje „růžový pokoj“. Annie při seanci omdlí a June vidí duchy obětí napodobitele Jidáše. June nakonec také omdlí a když se probere, tak se jejich cesty rozdělí. Annie míří do domu první oběti napodobitele Jidáše, ale tam je zabita. June sleduje stopu „růžového pokoje“, která ji zavede do ateliéru, kde se fotí erotické fotografie. June zjistí, že první oběť v tomto ateliéru pracovala. Když se June z ateliéru vrátila, objevil se u ní doma Ballard, kterého tam poslal přítel June s tím, že ji podezírá, že je nějak spojená s řáděním napodobitele Jidáše.

CS Horror | 07.07.2024 03:00
Byzantium: Upíří příběh

Byzantium: Upíří příběh

film

Thriller Irs./USA/VB (2012). Clara a Eleanor tvoří upírský pár - matku a dceru. Po 200 letech života musí opustit svůj domov a najdou útočiště v chátrajícím přímořském letovisku. Minulost je však pomalu dohání i v hotelu Byzantium. Dvě záhadné ženy, Clara a Eleanor, hledají útočiště v chátrajícím britském přímořském letovisku. Samotář Noel jim nabídne přístřešek ve svém opuštěném hotelu Byzantium. Mladší Eleanor, věčná školačka, se skamarádí s Frankem a jako spřízněné duši mu prozradí rodinné tajemství. Clara a Eleanor tvoří upírský pár - matku a dceru. Přežívají jen díky přísunu lidské krve. Narodili se před 200 lety a nyní museli opustit svůj domov. Clara začne provozovat Noel penzion Byzantium a v městečku narůstá počet záhadných úmrtí. Upírka-matka se totiž živí těmi, kteří si zaslouží zemřít, a Eleanor vyhledává ty, kteří už nechtějí žít. Jenže minulost nezapomíná a neodpouští, a tak bude muset upírský tandem splatit účty. Když se jejich tajemství převalí na veřejnosti, minulost je pomalu doběhne.

CS Horror | 02.07.2024 03:00
Útok žraloka

Útok žraloka

film

Thriller Kan./Austr. (2009). Ničivé vlny tsunami se řítí na pobřeží Kalifornie a s nimi i obrovské prehistorické monstra, které se vrhají na vše, co jim přijde do cesty. Silné zemětřesení uprostřed oceánu způsobí nejen gigantické vlny tsunami, které se valí ke kalifornskému pobřeží, ale otevře i mořské dno, čímž uvolní průchod pro obrovské pravěké monstra, žijící v prehistorickém moři pod povrchem zemské kůry. Jako hladoví žraloci se vrhají na vše, co jim přijde do cesty. Plavci, lidé na pláži, plachetnice, lodě, budky plavčíků, nic není před nimi v bezpečí. Heather, šéfka mořských záchranářů v Malibu, její bývalý přítel Chavez a plavčíci Doug a Barb musí zachraňovat lidi nejen před ničivou vlnou tsunami, ale i před hladovými prehistorickými monstry. Jsou to pravěcí žraloci, kteří se již miliony let uvězněni v neznámém moři pod zemským povrchem vůbec nevyvíjeli. Zachránit si život nebude snadné ani pro samotné záchranáře, neboť se nemají kam skrýt a záchranářské budky se právě rekonstruují.

CS Horror | 03.07.2024 03:05
Hrůzná minulost

Hrůzná minulost

film

Horor USA (2012). Jejich matka zemřela a sestry Nicole a Annie se neochotně vracejí do domu svého dětství, aby uctily její památku. Během noci sestry vycítí přítomnost nadpřirozena: podivné zvuky, pohybující se předměty, obraz neznámé ženy padlý vedle fotografie jejich matky. Annie navíc prožije sérii velmi intenzivních a značně znepokojivých nočních můr - jsou to jakési vize, které ji vedou k odhalení matčiny minulosti, ta se však nakonec odhalí sama...

CS Horror | 06.07.2024 03:10

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905