FilmBox Stars

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Rozšiřuje nabídku programu FilmBox.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, HUN

Aktuální TV program FilmBox Stars

Programové tipy

Snowboarďáci

Snowboarďáci

film

Komedie ČR (2004). Dva teenageři by v Krkonoších rádi zažili prázdniny plné radovánek na snowboardu s hezkými holkami. Možná se ale ne vše vyvine tak, jak si mysleli.

FDb.cz: 65%
FilmBox Stars | Čtvrtek 20:00
Včera v noci

Včera v noci

film

Drama Fr./USA (2009). Jde o příběh manželské dvojice, která spolu netráví noc. Manžel jede na služební cestu s kolegyní, která ho přitahuje. Zatímco on odolává pokušení, jeho manželka se schází se svým bývalým milencem.

FDb.cz: 70%
FilmBox Stars | 07.02.2023 20:00
Tady hlídám já

Tady hlídám já

film

Komedie ČR (2012). Úspěšný chemik je donucen vrátit poukazy na svatební cestu do Řecka. Jeho nastávající totiž pořídila svojí hyperaktivní dcerce přes jeho nesouhlas psa. Celá rodina se díky spiknutí holčičky a psa ocitne na prázdninách uprostřed šumavské "divočiny".Zpočátku vypadá alternativní dovolená idylicky. Veškeré plány ambiciozního otce i starostlivé matky berou postupně za své ve chvíli, když dcerka se psem potkají někoho, kdo jim rozumí. A ten má v penzionu, kde rodina bydlí, své kamarády. Mamince i jejímu snoubenci připadají ti lidé samozřejmě trochu praštění. Holčičce i psovi ale naprosto vyhovují. Život plný omezení a povinností, který doposud holčička vedla, začíná být minulostí. Nikdo z dospělých, který se ocitne v jejich blízkosti, si nemůže být jistý tím, že se mu nezmění život. Ať chce nebo nechce.

FDb.cz: 65%
FilmBox Stars | 09.02.2023 20:00
Šokující odhalení

Šokující odhalení

film

Drama USA/Kan. (2019). Skupina žen vytáhne do boje proti zakladateli Fox News Rogeru Ailesovi. Nelíbí se jim jeho obtěžování na pracovišti.

FDb.cz: 68%
FilmBox Stars | 11.02.2023 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905