FilmBox Stars

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Rozšiřuje nabídku programu FilmBox. Ve Skylink Live TV je tento kanál dostupný v HD kvalitě.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, HUN
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program FilmBox Stars

Programové tipy

Step Up Revolution

Step Up Revolution

film

Drama USA (2012). Emily přijíždí do Miami a chce se stát profesionální tanečnicí. Seznámí se se Seanem, který vede taneční skupinu. Seanovu čtvrť naneštěstí ohrožují developerské plány Emilyna otce.

FilmBox Stars | Dnes 20:00
Věčně tvá nevěrná

Věčně tvá nevěrná

film

Komedie ČR (2018). Josef a Miluška jsou manželé snad odjakživa. Miluška předcvičuje aerobic a neúnavně se stará o svého manžela a náctiletou dceru. Josef svou manželku miluje, má ale slabost pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství a také Josefovo bankrotující vydavatelství se pomalu hroutí, a to až do chvíle, než se na scéně objeví teta Marta, úspěšná sňatková poradkyně . Má smělý plán, jak manželství – a nejen to – zachránit.

FilmBox Stars | Čtvrtek 20:00
Bůh masakru

Bůh masakru

film

Komedie Pol./Fr./N/Šp. (2011). Vypráví příběh dvou dvojic rodičů, kteří se rozhodnou pro upřímné jednání poté, co se jejich synové poperou na dvoře školy.

FDb.cz: 73%
FilmBox Stars | Pátek 20:00
Kupec benátský

Kupec benátský

film

Drama It./Luc./USA/VB (2004). Benátky, rok 1596. Melancholický Antonio má rád svého mladého přítele Bassania, který jej požádá o zapůjčení 3000 dukátů. Antonio souhlasí, aniž by tušil, že se Bassanio s danou částkou chce ucházet o ruku Porcie. Jelikož je ale Antoniův kapitál vázaný v obchodních lodích, které jsou právě na moři, musí jít Antonio za židovským lichvářem Shylockem. Nevraživý Shylock souhlasí, a dokonce mu nabídne tříměsíční půjčku bez úroku. Pokud ji však Antonio nesplatí včas, bude mu kupec dlužit libru masa. Shylockova dcera mezitím uteče s křesťanem, což podnítí Židovu nenávist. Bassanio odjel za Porcií, Antoniovy lodě ztroskotaly a Shylock se dožaduje své libry masa. Je sestaven soud a má být vykonán rozsudek, když se do záležitosti vloží Porcie snažící se zachránit život Bassaniova přítele.

FilmBox Stars | Neděle 20:00

Program FilmBox Stars můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905