FilmBox Stars

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Rozšiřuje nabídku programu FilmBox. Ve Skylink Live TV je tento kanál dostupný v HD kvalitě.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, HUN
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program FilmBox Stars

Programové tipy

Nevinnost

Nevinnost

film

Thriller ČR (2011). Sestup z horní pozice společenského žebříčku až na dno může být velmi rychlý. Občas stačí jediná věta, aby se vše, co jste vybudovali, sesunulo jako domeček z karet. Respektovaný lékař, milovaný otec a manžel čelí závažnému obvinění. Během okamžiku je nucen vyměnit dům na lukrativní adrese za vězeňskou celu, z níž je však těžké prokázat nevinnu, navíc když jeho protivníkovi pomáhá muž hnaný osobní mstou. Říká se, že pravda vždy vyplave na povrch a zvítězí nad lží a nenávistí, ovšem ne vždy to znamená výhru.

FilmBox Stars | Dnes 20:00
Noci v Rodanthe

Noci v Rodanthe

film

Drama USA (2008). Doktor cestující za synem, kterého dlouho neviděl, se v severokarolínském motelu seznámí s nešťastně provdanou ženou.

FDb.cz: 70%
FilmBox Stars | Úterý 20:00
Dešťová víla

Dešťová víla

film

Pohádka ČR (2010). Živly, které ovládají zemi - Vzduch, Oheň, Země a Voda - provádějí „pravidelnou inspekci“ u lidí. Za všechny živly sledujeme Vodu, které lidé říkají Dešťová víla. Jde krajem převlečena za chudou ženu. Pozná, že lidé začali myslet hlavně na peníze, že se vytrácí láska a dobro. Ale nebojte, nakonec dobro a láska zvítězí, jak už to v pohádkách bývá.

FDb.cz: 74%
FilmBox Stars | Čtvrtek 20:00
Legendy zločinu

Legendy zločinu

film

Drama USA/VB/Fr. (2015). Ronald a Reginald Krayovi jsou identická dvojčata. Během 60. lez 20. století rozsévali tito gangsteři hrůzu po celém Londýně.

FilmBox Stars | Sobota 20:00

Program FilmBox Stars můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905