FilmBox Stars

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Rozšiřuje nabídku programu FilmBox. Ve Skylink Live TV je tento kanál dostupný v HD kvalitě.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, HUN
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program FilmBox Stars

Programové tipy

Dešťová víla

Dešťová víla

film

Pohádka ČR (2010). Živly, které ovládají zemi - Vzduch, Oheň, Země a Voda - provádějí „pravidelnou inspekci“ u lidí. Za všechny živly sledujeme Vodu, které lidé říkají Dešťová víla. Jde krajem převlečena za chudou ženu. Pozná, že lidé začali myslet hlavně na peníze, že se vytrácí láska a dobro. Ale nebojte, nakonec dobro a láska zvítězí, jak už to v pohádkách bývá.

FDb.cz: 74%
FilmBox Stars | Dnes 20:00
Mezi řádky

Mezi řádky

film

Drama N/USA (2007). Mladá učitelka vede svou třídu problémových studentů k toleranci a učí je, jak se uplatnit i mimo střední školu.

FilmBox Stars | Sobota 20:00
Kytice

Kytice

film

Drama ČR (2000). Sedm zdánlivě nesouvisejících příběhů propojených společnou poetikou, folklorem, světlem a barevnými odstíny společně tvoří působivou vizuální básnickou sbírku. Autoři ve snímku zpracovali sedm z dvanácti veršovaných pověstí z pera Karla Jaromíra Erbena vydaných v roce 1853 ve sbírce Kytice.

FilmBox Stars | Neděle 20:00
Královský víkend

Královský víkend

film

Drama VB (2012). Vtipné a téměř pravdivé vyprávění o jednom víkendu v životě prezidenta. Je nádherný letní víkend roku 1939 a americký prezident Franklin Delano Roosevelt má na svém venkovském sídle plné ruce práce. Už zachránil zemi před hospodářskou krizí a v čele lidstva se brzy vydá do hrdinské války. Ovšem za touto fasádou se skrývá člověk, dokonce i s jistými slabinami, jak se přesvědčí mladá Daisy, která pana prezidenta zaujala. A aby toho nebylo málo, možná že se sem chystají také britský král s královnou, jejichž návštěva by mohla změnit chod dějin.

FilmBox Stars | Pondělí 20:00

Program FilmBox Stars můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905