FilmBox Stars

Filmový
Filmový kanál FilmBox vysílá filmy z archivu produkční a distribuční společnosti SPI. Rozšiřuje nabídku programu FilmBox.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE, HUN

Aktuální TV program FilmBox Stars

Programové tipy

Láska na druhý pohled

Láska na druhý pohled

film

Drama USA/VB/Kan. (2009). Burke je motivační řečník, jehož kniha radící, jak se vyrovnat se smutkem, se stala bestsellerem. Před třemi lety jeho žena zemřela při autonehodě. Je v Seattlu, aby vedl víkendový seminář o uzdravování a aby dojednal významný multimediální obchod. Ale něco je špatně: tajně pije, není schopen jet výtahem, je náladový, odcizil se otci své ženy a je hodně sám. V hotelové hale vrazí do ženy, která tam aranžuje květiny, snaží se si s ní popovídat, ale ona ho odbude. Jmenuje se Eloise, je to místní květinářka, a právě se rozešla s přítelem. Burke je vytrvalý, a nakonec spolu jdu na večeři – ale večer se nevydaří. Co Burkemu brání? Může lékař vyléčit sám sebe?

FDb.cz: 64%
FilmBox Stars | 20.05.2022 20:00
Bůh masakru

Bůh masakru

film

Komedie Pol./Fr./N/Šp. (2011). Vypráví příběh dvou dvojic rodičů, kteří se rozhodnou pro upřímné jednání poté, co se jejich synové poperou na dvoře školy.

FDb.cz: 73%
FilmBox Stars | Neděle 20:00
Skoro přátelé

Skoro přátelé

film

Komedie USA (2016). Vynikající šéfkuchař Charlie přišel o motivaci. Neví si rady se životem, ale jedno ví jistě. Rád by se více sblížil s Amber. Sice je v porovnání s jejím přítelem zcela nepřitažlivý, ale kamarád mu vysvětlí, že když něco doopravdy chceme, cestu si vždy najdeme.

FDb.cz: 63%
FilmBox Stars | Úterý 20:00
Domácí péče

Domácí péče

film

Komedie ČR (2015). Dedicated home care nurse Vlasta lives for her husband Lada, her daughter, and her patients. But then one day things change and Vlasta comes to realize that she might need some care too.

FDb.cz: 68%
FilmBox Stars | Čtvrtek 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905