FilmBox Premium HD

Filmový
Program je třešničkou na dortu pro všechny, kteří chtějí mít přístup k tomu nejlepšímu z filmové produkce ihned po představení premiér v kině. Oceněné filmové lahůdky, ti nejlepší herci, známé holywoodské scény a evropská kinematografie. Tento program vysílá ve vysokém rozlišení obrazu HD.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program FilmBox Premium HD

Programové tipy

Judy

Judy

film

Drama USA/VB/Fr. (2019). Legendární zpěvačka a herečka Judy Garlandová přijela v zimě 1968 do Londýna, kde ji čekala série vyprodaných koncertů.

FilmBox Premium HD | Dnes 21:00
Přání smrti

Přání smrti

film

Drama USA/Kan. (2018). Hlavním hrdinou napínavého akčního thrilleru je chirurg Paul Kersey , jenž vnímá násilí páchané ve městě pouze skrze oběti, které na pohotovosti ošetřuje. Ovšem jen do chvíle, kdy je v jejich domě na předměstí napadena jeho vlastní žena a adolescentní dcera . Policie má plné ruce práce s jinými zločiny, a tak vezme Paul spravedlnost do vlastních rukou. Záhy se v médiích objeví zvěsti o anonymních vraždách zločinců. Je tajemný mstitel andělem strážným, nebo děsivou smrtkou?

FilmBox Premium HD | Pátek 21:00
Kde se touláš, Bernadetto

Kde se touláš, Bernadetto

film

Komedie USA (2019). Poté co všechny své zájmy obětovala rodině, by se žena ráda vrátila k dávné tvůrčí vášni. Díky nově nabyté sebedůvěře se jí podaří znovu začít žít a najít sama sebe.

FilmBox Premium HD | Neděle 21:00
Rocky III

Rocky III

film

Drama USA (1982). Sylvester Stallone se v úspěšném pokračování opět ujímá role, která ho proslavila. Mimořádně úspěšný boxer je nyní tak slavný, že je jeho podobizna všude, včetně herních automatů. Sláva a samolibost však brzy způsobí, že přijde o titul ve prospěch mladého rváče Clubbera Langa , který nechtěně způsobí smrt Rockyho trenéra Mickeyho . Balboa propadne depresím, ale musí se vzchopit a znovu získat lásku a podporu své rodiny, stejně jako bojovného ducha., kterého se v něm během tréninkové sekvence tohoto filmu snaží vzbudit bývalý nepřítel Apollo Creed . V závěru se Balboa utká s Langem podruhé.

FilmBox Premium HD | Středa 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905