FilmBox Premium HD

Filmový
Program je třešničkou na dortu pro všechny, kteří chtějí mít přístup k tomu nejlepšímu z filmové produkce ihned po představení premiér v kině. Oceněné filmové lahůdky, ti nejlepší herci, známé holywoodské scény a evropská kinematografie. Tento program vysílá ve vysokém rozlišení obrazu HD.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program FilmBox Premium HD

Programové tipy

Prodloužený víkend

Prodloužený víkend

film

Thriller USA (2013). Zničená Adele, kterou opustil manžel, a její syn Henry nabídnou zraněnému, strašlivě vypadajícímu muži svezení. Policie mezitím prohledává město, aby uprchlého vězně dopadla. Matka se synem se postupně dozvídají podrobnosti o mužově životě a jejich nenadálá situace jakoby neměla východisko.

FDb.cz: 73%
FilmBox Premium HD | Dnes 21:00
Stejně tak jiný jako já

Stejně tak jiný jako já

film

Drama USA (2017). Mezinárodní obchodník s uměním Ron Hall je nucen spřátelit se s nebezpečným bezdomovcem. Jinak se mu totiž nepodaří zachránit manželství. Sny jeho ženy přimějí všechny tři aktéry k nejprapodivnější cestě jejich života.

FilmBox Premium HD | 18.04.2021 21:00
Alibi na klíč

Alibi na klíč

film

Komedie Fr. (2017). Greg založil firmu zvanou Alibi.com, která vám vytvoří jakýkoli typ alibi. Se svými společníkem Augustinem a novým zaměstnancem Medhim vymýšlí nepřekonatelné úskoky a inscenace ke krytí svých klientů. Když ale Greg potká pěknou blondýnu Flo, která nesnáší prolhané muže, Gregovi to zkomplikuje život, protože se snaží skrývat pravou povahu svých aktivit. Při představování jejím rodičům Greg pochopí, že její otec Gérard je také jedním z jeho klientů.

FDb.cz: 77%
FilmBox Premium HD | 19.04.2021 21:00
Rande u přepážky

Rande u přepážky

film

Komedie N/USA (2011). Tripp si šel do banky jen vybrat peníze, ale skončí jako rukojmí dvou skupin bankovních lupičů. Takřka ve stylu Sherlocka Holmese bude muset rozluštit záhadu inspirovanou dílem Agathy Christie a získat si srdce krásné dívky . Ovšem ne vše je takové, jak se může zdát, a v této komedii nás čeká ještě hodně zvratů.

FDb.cz: 71%
FilmBox Premium HD | 20.04.2021 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905