FilmBox Premium HD

Filmový
Program je třešničkou na dortu pro všechny, kteří chtějí mít přístup k tomu nejlepšímu z filmové produkce ihned po představení premiér v kině. Oceněné filmové lahůdky, ti nejlepší herci, známé holywoodské scény a evropská kinematografie. Tento program vysílá ve vysokém rozlišení obrazu HD.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE

Aktuální TV program FilmBox Premium HD

Programové tipy

Prodloužený víkend

Prodloužený víkend

film

Thriller USA (2013). Zničená Adele, kterou opustil manžel, a její syn Henry nabídnou zraněnému, strašlivě vypadajícímu muži svezení. Policie mezitím prohledává město, aby uprchlého vězně dopadla. Matka se synem se postupně dozvídají podrobnosti o mužově životě a jejich nenadálá situace jakoby neměla východisko.

FDb.cz: 73%
FilmBox Premium HD | Čtvrtek 21:00
Práskač

Práskač

film

Thriller USA (2013). Po své výbušném chování ve FAST FIVE se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek.

FDb.cz: 74%
FilmBox Premium HD | Pátek 21:00
Tvůj snoubenec, můj milenec

Tvůj snoubenec, můj milenec

film

Komedie USA (2011). Příběh o manhattanském právníkovi, který se zaplete se snoubenkou svého nejlepšího přítele.

FDb.cz: 74%
FilmBox Premium HD | 05.10.2021 21:00
Báječný Mike

Báječný Mike

film

Komedie USA (2012). Alex Pettyfer bude hrát Channinga Tatuma po boku - zkuste si tipnout… - samotného Channinga Tatuma. Už se začínáte ztrácet? Tak si to pojďme shrnout: Channing Tatum se do světa pánského striptýzu dostal již v 19 letech . Nyní je z něj, podle všeho, filmová hvězda. Tatum bude hrát hlavní roli Mikea, lektora tance a striptýzu, který učí Pettyferovu postavu „ty správné pohyby". Magic Mike je příběhem o přátelství zasazeném do světa pánského striptýzu.

FilmBox Premium HD | 06.10.2021 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905