FilmBox Extra HD

Filmový
FilmBox Extra HD vysílá ty největší filmové pecky pro náročné filmové fajnšmekry v té nelepší zvukové i obrazové kvalitě. Kdykoliv usednete k FilmBox Extra HD, budete si připadat, jako byste film sledovali přímo v kině.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE, ENG

Aktuální TV program FilmBox Extra HD

Programové tipy

Vdovy

Vdovy

film

Thriller USA/VB (2018). Snímek se odehrává v současném Chicagu, zmítaném politickými a sociálními zvraty. Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií zabiti při pokusu o loupež velkého balíku peněz. Jejich ovdovělé manželky dosud neměly mnoho společného, nyní je však spojují dluhy jejich zesnulých manželů. Rozhodnou se tedy vzít své osudy do vlastních rukou a zajistit si lepší budoucnost.

FDb.cz: 64%
FilmBox Extra HD | Čtvrtek 21:00
Shrek Třetí

Shrek Třetí

film

Animovaná rodinná komedie USA (2007). Když Shrekův nový tchán, král Harold, onemocní, je jasné, že vládu v království Za sedmero horami by měl převzít Shrek. Ani jeden se ale nechce vzdát své milované bažiny, a tak Shrek povolá své přátele, Oslíka a Kocoura v botách, aby udělali nového krále z pubertálního Fionina bratrance Artuše. Fiona mezitím shromáždí komando princezen, aby zastavila pokus odkopnutého prince Krasoně o státní převrat.

FDb.cz: 73%
FilmBox Extra HD | 20.05.2021 21:00
Nepříčetná

Nepříčetná

film

Drama USA (2018). Mladá žena se nedobrovolně ocitá v psychiatrické léčebně, kde se zhmotní její největší strach a příčina jejích problémů. Šlo však o realitu, nebo to bylo pouhé pomatení smyslů?

FDb.cz: 61%
FilmBox Extra HD | Dnes 22:35
Princ a já 2

Princ a já 2

film

Komedie USA (2006). Královská svatba! Americká studentka Paige se zamilovala do dánského prince Edvarda. Teď se oba musí poprat se zákony země, které nařizují, že se princ musí oženit se šlechtičnou. Pokud si vezme obyčejnou dívku, je povinen se vzdát trůnu.

FDb.cz: 66%
FilmBox Extra HD | Čtvrtek 19:25

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905