FilmBox Extra HD

Filmový
FilmBox Extra HD vysílá ty největší filmové pecky pro náročné filmové fajnšmekry v té nelepší zvukové i obrazové kvalitě. Kdykoliv usednete k FilmBox Extra HD, budete si připadat, jako byste film sledovali přímo v kině.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE, ENG, HUN

Aktuální TV program FilmBox Extra HD

Programové tipy

Prodloužený víkend

Prodloužený víkend

film

Thriller USA (2013). Zničená Adele, kterou opustil manžel, a její syn Henry nabídnou zraněnému, strašlivě vypadajícímu muži svezení. Policie mezitím prohledává město, aby uprchlého vězně dopadla. Matka se synem se postupně dozvídají podrobnosti o mužově životě a jejich nenadálá situace jakoby neměla východisko.

FDb.cz: 73%
FilmBox Extra HD | Dnes 21:00
Muži, co zírají na kozy

Muži, co zírají na kozy

film

Komedie VB/USA (2009). Co se stane, když začne malá skupinka mužů na vysokých pozicích americké armády, vlády a tajných služeb věřit na velmi podivné věci? Navzdory všem přijatelným vojenským praktikám i fyzikálním zákonům, se domnívají, že vojáci mohou obléci plášť neviditelnosti, projít zdí a třeba i zabít kozy pouze tím, že na ně budou zírat. Zapomeňte na neskutečné vojenské konspirační teorie, pravda je ještě mnohem podivnější.

FDb.cz: 63%
FilmBox Extra HD | Neděle 21:00
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

film

Drama USA/VB (2018). Příběh slavné britské rockové skupiny Queen a jejího frontmana Freddieho Mercuryho až po klíčové vystoupení v rámci koncertu Live Aid v roce 1985.

FDb.cz: 89%
FilmBox Extra HD | 14.08.2021 21:00
Bradův život

Bradův život

film

Komedie USA (2017). Brad se rozhodne vzít svého syna na výlet po univerzitách na východním pobřeží a setká se přitom se starým přítelem, který jej přiměje přehodnotit správnost svých životních rozhodnutí.

FDb.cz: 65%
FilmBox Extra HD | 17.08.2021 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905