Prima KRIMI HD

Všeobecný
Již osmý kanál skupiny Prima je tematicky zaměřen převážně na zahraniční seriály s detektivní tématikou. Diváci se mohou těšit na oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale i úplné novinky – například seriál American Crime Story: Versace, který bude vysílán necelé dva měsíce po své americké premiéře. Milovníci klasiky zajásají u Vražd v Midsomeru, Julie Lescautové, Odpadlíka.
  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Prima KRIMI HD

Programové tipy

Námořní vyšetřovací služba XI (14)

Námořní vyšetřovací služba XI (14)

seriál

Vražda velícího důstojníka přístavu odhalí případné místo pobytu teroristy Parsy, v jehož pronásledování tým neúnavně pokračuje. Mezitím Bishopová odhalí ve své minulosti její spojení s nepolapitelným teroristou.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI HD | Dnes 20:15
Námořní vyšetřovací služba XI (15)

Námořní vyšetřovací služba XI (15)

seriál

NCIS vyšetřuje nález vadných neprůstřelných vest v kamionu plném zboží, ukradeném z vojenského skladu. Musí najít výrobce a dodavatele vadných vest. Zároveň zabránit tomu, aby se vadné vesty nedostaly k vojákům sloužícím v zahraničí. Stejně, jako i najít všechny, už odeslané vadné vesty.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI HD | Úterý 20:15
Námořní vyšetřovací služba XI (16)

Námořní vyšetřovací služba XI (16)

seriál

Falešný námořník. Krimiseriál USA (2013). Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI HD | Středa 20:15
Námořní vyšetřovací služba XI (17)

Námořní vyšetřovací služba XI (17)

seriál

Po výbuchu bomby v šatně na charitativním koncertě pro vojenskou charitu, musí NCIS zjistit, zda byla cílem útoku rockerská hvězda 80-tých let Mannheim Gold, anebo byl výbuch součástí něčeho většího. Mezitím se Jimmy připravuje na úlohu otce.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI HD | Čtvrtek 20:15

Program Prima KRIMI HD můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905