Prima KRIMI

Všeobecný
Již osmý kanál skupiny Prima je tematicky zaměřen převážně na zahraniční seriály s detektivní tematikou. Diváci se mohou těšit na oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale i úplné novinky – například seriál American Crime Story: Versace, který bude vysílán necelé dva měsíce po své americké premiéře. Milovníci klasiky zajásají u Vražd v Midsomeru, Julie Lescautové, Odpadlíka.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Prima KRIMI

Programové tipy

Námořní vyšetřovací služba IV (8)

Námořní vyšetřovací služba IV (8)

seriál

Tony a Ziva ochraňují ředitelku během recepce ve washingtonském hotelu, když přímo na místě zemře muž – veterán bez domova, nositel bronzové hvězdy a purpurového srdce. Ve stejném hotelu je nalezeno nahé tělo čtrnáctileté dívky, a Gibbsův tým se tak urychleně pouští do vyšetřování.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI | Dnes 20:15
Vraždy na Sandhamnu

Vraždy na Sandhamnu

seriál

Ve stínu moci. Krimiseriál Švéd. (2018). Na ostrov se přistěhovala bohatá rodina Johnsonových. Již záhy se jim však podaří si všechny znepřátelit. Když během večírku, který pořádají, vypukne požár, je na spáleništi posléze nalezeno ohořelé tělo.

FDb.cz: 73%
Prima KRIMI | Sobota 20:15
Vraždy u jezera

Vraždy u jezera

seriál

Čtvrtá oběť. Krimiseriál N/Rak. (2017). Policejní oddělení má pohotovost. Je doba chmelové sklizně a právě při ní se už několik let objevují mrtvoly blonďatých žen. Komisaři Zeilerová a Oberländer musejí dopadnout sériového vraha. Vyšetřování ale naruší nečekané komplikace.

FDb.cz: 70%
Prima KRIMI | Neděle 20:15
Námořní vyšetřovací služba IV (10)

Námořní vyšetřovací služba IV (10)

seriál

Zakonzervovaná mrtvola nalezená v komíně střední školy při rekonstrukci se ukáže být pro tým tvrdým oříškem. Ducky má potíže určit čas smrti, Abby zase získat otisky prstů. Na pomoc přichází Fornall, který tvrdí, že mrtvola by mohla patřit jednomu sériovému vrahovi.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI | Úterý 20:15

Program Prima KRIMI můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905