Prima KRIMI

Všeobecný
Již osmý kanál skupiny Prima je tematicky zaměřen převážně na zahraniční seriály s detektivní tematikou. Diváci se mohou těšit na oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale i úplné novinky – například seriál American Crime Story: Versace, který bude vysílán necelé dva měsíce po své americké premiéře. Milovníci klasiky zajásají u Vražd v Midsomeru, Julie Lescautové, Odpadlíka.
  • Rozlišení: SD / MPEG-4
  • Zvuková stopa: CZE
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Prima KRIMI

Programové tipy

Námořní vyšetřovací služba XI (8)

Námořní vyšetřovací služba XI (8)

seriál

Alibi. Krimiseriál USA (2013). Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI | 26.01.2022 20:15
Námořní vyšetřovací služba XI (9)

Námořní vyšetřovací služba XI (9)

seriál

Instinkt. Krimiseriál USA (2013). Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI | Dnes 20:15
Námořní vyšetřovací služba XI (10)

Námořní vyšetřovací služba XI (10)

seriál

Na scéně se opět objevuje Diane Sterlingová, ex-manželka Gibbse a Fornella. Jako v dřívějším případu je opět v hledáčku NCIS i FBI, protože její současný přítel měl spojitost s obětí vraždy. Analytička NSA Bishopová se natrvalo připojuje ke Gibbsovu týmu.

FDb.cz: 76%
Prima KRIMI | Pátek 20:15
Vlčí instinkt

Vlčí instinkt

seriál

Přetržený vlasec. Krimiseriál Fr. (2015). Policista Alex Hugo se nechal přeložit z marseillské kriminálky do klidné horské vesnice. I tady však musí bojovat s pachateli krvavých zločinů. Když je u jezera nalezena mrtvola jednoho z jeho přátel, je Alex rozhodnutý najít vraha za každou cenu.

FDb.cz: 91%
Prima KRIMI | Sobota 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905