JOJ Family HD

Všeobecný

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přináší to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Je zaměřena především na vlastní produkci, ve které nechybí zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály a show.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: SVK

Aktuální TV program JOJ Family HD

Programové tipy

Náš dědek Josef

Náš dědek Josef

film

Komedie ČR (1976). Devět anekdot ze života starého vinaře a jeho přátel. Příběh je situován do moravské vsi vinařského kraje počátku 50. let, vrací se však i do starších životních období hlavního hrdiny. Dědek Josef si přes své vysoké stáří zachovává svéráznou životní filozofii a osobitý humor, který mu vždy pomáhal překonat obtížné chvíle jeho života a spolu s ostatními staříky ve vsi nezůstává stranou žádných událostí, kterými obec žije. Dějovou osu filmu tvoří devět na sebe navazujících příběhů, které zahrnují všechna roční období, folklórní ráz i poetickou tvář jižní Moravy.

FDb.cz: 70%
JOJ Family HD | Pondělí 20:20
Mladý muž a bílá velryba

Mladý muž a bílá velryba

film

Psychologické drama ČR (1978). Břéťa Laboutka, mladý směnový mistr v chemičce v Ústí nad Labem, sní o svém velkém životním činu, starší Viktor Panc už ví své a inženýrka Edita Beningerová ví vždy, jak prosadit své zájmy. Někdy lovíte bílou velrybu a ulovíte běličku. Ale důležité je se nevzdat. Příběh o lásce a nelásce, o snech a naději, natočený podle předlohy spisovatele Vladimíra Párala. Viktor je dokonalým typem pasivity, žije tak, jako by měl vše již za sebou. Břéťa je nabitá sluneční baterie, která do sebe čerpá stále novou energii. A mezi tyto muže vstoupí Edita, která jde tvrdě za svou kariérou. Nadaný chemik Viktor Panc, "velký umělec organických syntéz", který má na svém kontě řadu patentů, pracuje v ústecké chemičce. Skeptický jogín, přesvědčený o marnosti veškeré lidské aktivity, sdílí pokoj na ubytovně s mladým a upřímným Břéťou, zamilovaným do života. Jednoho dne do Ústí přijíždí Viktorova bývalá láska Edita, která dělá kariéru v Praze - potřebuje pomoci s projektem přeměny cholesterolu v lanolin. Edita je chladná, vypočítavá a je přesvědčená, že Viktora jako obvykle obloudí natolik, že za ni vše udělá. Pro případ, že by u něj neuspěla, je připravená předhodit mu svou mladou laborantku Naďu. Viktor sice Editu odmítne, ale syntéza se mu podaří. Jsou ovšem nutné ještě zkoušky v provozním měřítku, a termín je šibeniční. Břéťa, kterého Edita oslnila, je rozhodnut pro ni udělat cokoliv. Vrhne se do práce. Čistý a nezištný mladík zapůsobí na Editu tak, že jeho city opětuje, i když si brzy uvědomí, že tento vztah nemá perspektivu. Břéťa pokračuje nadšeně v práci. Když je v noci ve fabrice sám, nevšimne si, že přestala fungovat klimatizace a otráví se jedovatými plyny vznikajícími při reakci.

FDb.cz: 68%
JOJ Family HD | 19.04.2021 20:20

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905