JOJ Family HD

Všeobecný

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přináší to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Je zaměřena především na vlastní produkci, ve které nechybí zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály a show.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program JOJ Family HD

Programové tipy

Miliarda

Miliarda

film

Krimikomedie Rus. (2019). Vlivný bankéř Matvej dělá vše, co je v jeho silách, aby se o majetek nemusel dělit se svými nelegitimními syny. Ale když o všechny své peníze přijde, zjistí, že pomoct mu mohou jedině oni. Aby znovu získal své bohatství, miliardář bude nucen okrást vlastní banku v Monte Carlu. Ale nejdříve ho čeká ještě obtížnější úkol: znovu získat důvěru dětí, které vyrostly bez otce… Naivní hacker Nikolaj, buldozerista Georgij, psycholog Eduard, blázen do zbraní Oleg a jejich vynalézavá sestra Ljuda se rozhodnou Matvejovi pomoci, aby nepřišel o všechno, ale naopak, aby získal mnohem více.

JOJ Family HD | Pondělí 20:20
Ohňostroj lásky

Ohňostroj lásky

film

Komedie USA (2014).

FDb.cz: 63%
JOJ Family HD | Úterý 20:20
Krajina s nábytkem

Krajina s nábytkem

film

Drama ČR (1986). Příběh devatenáctiletého chlapce, který až příliš rychle dospěje. Za málo slasti zbohatl strastí. O klikatých cestách seberealizace a zodpovědnosti podle stejnojmenné prózy Zdeňka Rosenbauma. Konzervatorista Zdeněk se po bezstarostných prázdninách v rodné obci znovu setká s Evou, která byla jednou z jeho náhodných známostí. Dívka čeká dítě, a ačkoli Zdeněk brzy pochopí, že není skutečným otcem, dokáže se o novorozeně starat i docela sám. Bezstarostný devatenáctiletý konzervatorista Zdeněk Klouček si přes prázdniny přivydělává jako pošťák. Během roznášek dopisů a časopisů flirtuje s dívkami a seznámí se s rozháraným malířem Doudou. Po náhodném milostném zážitku s Evou, jež se stará o děti na blízkém táboře, se vrací do Prahy a pokračuje ve studiích. Jednoho dne mu ale Evina kamarádka oznámí, že jeho letní známost s ním čeká dítě. Zdeněk se musí rozhodnout, zda přijme otcovskou roli. Po porodu se navíc dozví, že dítě není jeho. Nejprve Evu opustí, ale nakonec se vrátí a začne se o dítě starat. O čtyři roky později spolu táta a syn žijí ve spokojené malé domácnosti. Zdeněk zmoudřel, usadil se a je z něj vzorný táta. Z malého Tomáška je šikovný chlapec, kterému zjevně nic nechybí. A právě v okamžiku, když se Zdeněk sblíží se sympatickou rozvedenou Lenkou a její dcerkou Barborkou, objeví se nečekaně Eva a chce, aby jí Tomáška vrátil...

FDb.cz: 71%
JOJ Family HD | Čtvrtek 20:20
Osada Havranů

Osada Havranů

film

Dobrodružný film ČR (1977). Dobrodružství chlapce, kterého přinesla bouřlivá řeka. První část filmové trilogie o příhodách malého chlapce z doby kamenné. Rozvodněná řeka přinese k osadě Havranů malého chlapce. Pravěcí lovci si všimnou havraního peří v jeho vlasech. Na základě posvátného znamení se Havranpírko stane členem rodu a vyrůstá pod vedením zkušeného lovce Sokola. Příběh Havranpírka, mladého hrdiny z doby kamenné, je obestřen tajemstvím - přinesla jej totiž rozvodněná řeka. Z vln ho vylovil mladý lovec Sokol a za svého ho přijala osada Havranů. Osudy chlapce od jeho dětství přes touhu stát se lovcem, přes četná zklamání, která ho mezi dospělými čekají, až k založení nového rodu - to je dějová nit spojující jednotlivé díly filmové trilogie o příhodách malého chlapce z doby kamenné - Osada Havranů, Na veliké řece a Volání rodu.

FDb.cz: 72%
JOJ Family HD | Pátek 20:20

Program JOJ Family HD můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905