JOJ Family HD

Všeobecný

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přináší to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Je zaměřena především na vlastní produkci, ve které nechybí zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály a show.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: SVK

Aktuální TV program JOJ Family HD

Programové tipy

Slaměný klobouk

Slaměný klobouk

film

Komedie ČR (1971). O snědeném klobouku a potrhlé svatbě. Zmatky kolem dámského klobouku sežraného koněm se násobí dalšími komplikacemi s opožděným svatebním obřadem. Pařížský bonviván Maurice Fadinard je ve svých čtyřiceti letech finančně na dně. Jediným možným řešením je pro něj sňatek s nezkušenou, avšak zazobanou Helenkou, dcerou zelináře Nonancourta. Ve svatební den se Fadinard naposledy v lesíku sejde se svou milenkou. Jeho kůň nedopatřením sežere slaměný klobouk jiné dámy, Anais Beauperthuisové, která je tu se svým milencem, poručíkem Emilem. Protože Anais se ke svému žárlivému manželovi nemůže vrátit bez klobouku, požaduje Emil na Fadinardovi okamžitou nápravu. Dokonce kvůli tomu i s Anais dorazí do Fadinardova bytu. A tady začne kolotoč zmatků a nedorozumění. Fadinard neví, zda se nejdřív věnovat nevěstě a jejímu početnému příbuzenstvu, nebo rozzuřenému Emilovi. Ani jedni nechtějí čekat, a hlavně je zde kardinální otázka: kde v celém městě sehnat přesně stejný slaměný klobouk?

FDb.cz: 79%
JOJ Family HD | Dnes 20:20
Housata

Housata

film

Psychologické drama ČR (1979). O dívkách, které jsou všechny stejné, a přesto je každá jiná. Příběh dívek z internátu a učňovského střediska textilky v malém pohraničním městě. Na dívčím internátu se odehrává příběh o prvních milostných nadějích i tvrdých zklamáních, o děvčatech něžných a neprůbojných, ale také o těch, která se vyznačují bezohledností. Ukazuje všední starosti a radosti učnic nejrůznějších typů a jejich společnou snahu o zařazení do života dospělých, jejich touhu po sebeuplatnění a lásce. Kamarádky Šárka, Monika a Marie chodí na textilní učiliště a obývají v učňovském internátě stejný pokoj. Šárka nepoznala rodiče a na víkend se vrací do dětského domova, kde vyrůstala. Povrchní Monika nepatří v práci mezi nejlepší, zato se vyzná v navazování známostí s chlapci. Citlivá a romantická Marie prožívá platonickou lásku k Otovi, který je na vojně a který si díky seznamovacímu inzerátu dopisuje s Monikou. Jenže ta neumí psát zajímavé dopisy. Místo ní se tohoto úkolu zhostila Marie, která si následně s Otou porozuměla a na dálku se do něj zamilovala. Mezi dívkami proto vznikne nevraživost. Šárka se snaží jejich malou dívčí válku urovnat, ale Marie pozná, že tuto situaci musí vyřešit sama.

FDb.cz: 65%
JOJ Family HD | 02.07.2021 20:20
Osada Havranů

Osada Havranů

film

Dobrodružný film ČR (1977). Dobrodružství chlapce, kterého přinesla bouřlivá řeka. První část filmové trilogie o příhodách malého chlapce z doby kamenné. Rozvodněná řeka přinese k osadě Havranů malého chlapce. Pravěcí lovci si všimnou havraního peří v jeho vlasech. Na základě posvátného znamení se Havranpírko stane členem rodu a vyrůstá pod vedením zkušeného lovce Sokola. Příběh Havranpírka, mladého hrdiny z doby kamenné, je obestřen tajemstvím - přinesla jej totiž rozvodněná řeka. Z vln ho vylovil mladý lovec Sokol a za svého ho přijala osada Havranů. Osudy chlapce od jeho dětství přes touhu stát se lovcem, přes četná zklamání, která ho mezi dospělými čekají, až k založení nového rodu - to je dějová nit spojující jednotlivé díly filmové trilogie o příhodách malého chlapce z doby kamenné - Osada Havranů, Na veliké řece a Volání rodu.

FDb.cz: 72%
JOJ Family HD | Neděle 22:25
Volání rodu

Volání rodu

film

Dobrodružný film ČR (1977). Třetí část filmové trilogie o příhodách malého chlapce z doby kamenné. Příhody, které prožívají dva přátelé, odvážný mladík Havranpírko a zkušený, moudrý lovec Sokol, se uzavřou. Sokol se svou ženou Šťastnou chvílí a v doprovodu Havranpírka vydají před zhoubnou epidemií na cestu za novým domovem. Najdou útočiště u rodu Pastevců, na jejichž území přečkají zimu. Vůdce Pastevců však cizím lidem nedůvěřuje a čeká, že trojice nejpozději do jara zemře hlady. Díky mladičké Rosničce, která se do Havranpírka zamilovala, však všichni přežijí. Zatímco Pastevci se jako každý rok na jaře vydávají hledat úrodné louky pro stádo svých ovcí, Sokol se Šťastnou chvílí a Havranpírkem zůstávají na místě. Na podzim totiž udělali nevídanou věc - zaseli obilí. Závěr filmové trilogie z pravěku na motivy knihy Eduarda Štorcha - Osada Havranů, Na veliké řece a Volání rodu.

FDb.cz: 74%
JOJ Family HD | Sobota 14:20

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905