JOJ Family HD

Všeobecný

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přináší to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Je zaměřena především na vlastní produkci, ve které nechybí zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály a show.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program JOJ Family HD

Programové tipy

Muž z Londýna

Muž z Londýna

film

Krimikomedie ČR (1974). Akce zahraničního profesionálního kasaře ztroskotá na osobních zájmech několika českých amatérských podvodníků. Perfektně zorganizovaná akce zahraničního špičkového kasaře Reinera selže na zájmech několika českých podvodníčků. Ve vile, která je určena k demolici, byl v trezoru zlatý poklad, ale díky amatérům zmizel. A kariéra světoznámého profesionála je v ohrožení, když nedokáže splnit svůj úkol. Zkušený kasař Reiner se po letech vrací do své vlasti, ze které kdysi emigroval. Jako naprostý cizinec nemůže pochopit, jak se za dobu jeho nepřítomnosti změnily nejen vztahy mezi lidmi, ale i vztahy lidí k penězům, majetku a společnosti. Jeho neschopnost orientovat se v české společenské situaci v sedmdesátých letech způsobí, že nemůže zvládnout svůj úkol - vyzvednout zlatý poklad z trezoru ve vile, která je určena k demolici. Vychytralost malých českých lidí, kteří se snaží obohatit nejen na úkor společnosti, ale i na úkor jeden druhého, zničí plány světového profesionála a znamenají neslavný konec jeho lupičské kariéry.

FDb.cz: 67%
JOJ Family HD | Pátek 20:20
Případ mrtvých spolužáků

Případ mrtvých spolužáků

film

Krimifilm ČR (1976). Napínavé pátrání po starém zločinu. Vraždy bývalých spolužáků mají po letech zabránit odhalení pravdy o událostech v době heydrichiády. Příběh je inspirovaný motivy skutečných případů z archivních materiálů československé bezpečnosti. V roce 1963 do Československa přijíždí západoněmecký obchodník Friedrich Schmidt. Kdysi se jmenoval Šmíd a ve skutečnosti je pracovníkem zpravodajské služby. Nikdo netuší, že tu má zpravodajské poslání. Pokouší se navázat kontakt s bývalými spolužáky z gymnázia v Kostelci. Chce vyřídit starou záležitost z doby války, kdy se podílel na udání spolužáka Pavla Richtra, popraveného za heydrichiády, a zároveň navázat známosti s vhodnými lidmi, kteří by mohli jednou podle pokynů západní rozvědky pomáhat při narušování československého státu. Jeho cesta je spojena se smrtí tří dalších spolužáků…

FDb.cz: 64%
JOJ Family HD | 08.10.2021 20:20
Sedmého dne večer

Sedmého dne večer

film

Krimifilm ČR (1974). Příběh muže, který chtěl začít nový život. Bývalý letecký mechanik chce po pobytu ve vězení a práci v dolech začít nový život v malé pohraniční vsi. Nedaří se mu to ale tak, jak by si představoval, a pronásleduje ho smůla. Nešťastnou shodou okolností upadne dokonce do podezření z dvojnásobné vraždy.

FDb.cz: 68%
JOJ Family HD | Pondělí 21:25
Doktor z vejminku (4)

Doktor z vejminku (4)

seriál

Veřejné osvětlení. Komediální seriál ČR (1982). Příběh o tom, jak se obecně prospěšná činnost stala předmětem soudního jednání. Obec Malovidy potřebuje nové veřejné osvětlení. Referent MNV přivolá partu "odborníků" pro zavedení kabelů. Když kopáči dostanou referentův příslib značné sumy peněz na ruku, pustí se s chutí do práce. Jenže pak se v hospodě poperou se starousedlíkem Valentou a ten se do té záležitosti hned vloží stížností, že je práce předražená. Největší potíže ale bude mít soused Honásek... Cyklus volně řazených komedií Jaroslava Dietla spojuje hlavní postava advokáta v penzi, JUDr. Karla Kostrhúna. Všechny příběhy jsou natočeny podle skutečných událostí a záznamy o nich jsou uloženy v právnických archivech. Doktor Kostrhún se rozhodl trávit léta odpočinku ve vesničce zvané Malovidy, přesněji ve stavení, ve kterém s rodinou žije Kostrhúnova dcera Anna. Brzy se ukáže, že právnická duše doktora Kostrhúna zůstala i ve věku důchodovém ve střehu, že přes všechna rozhodnutí s povoláním skončit, to dědovi Kostrhúnovi nedá, aby nevstupoval znovu a znovu do osudů svých bližních a nepomáhal jim v potížích.

FDb.cz: 70%
JOJ Family HD | Dnes 14:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905