JOJ Family HD

Všeobecný

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přináší to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Je zaměřena především na vlastní produkci, ve které nechybí zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály a show.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: SVK
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program JOJ Family HD

Programové tipy

Náš dědek Josef

Náš dědek Josef

film

Komedie ČR (1976). Devět anekdot ze života starého vinaře a jeho přátel. Příběh je situován do moravské vsi vinařského kraje počátku 50. let, vrací se však i do starších životních období hlavního hrdiny. Dědek Josef si přes své vysoké stáří zachovává svéráznou životní filozofii a osobitý humor, který mu vždy pomáhal překonat obtížné chvíle jeho života a spolu s ostatními staříky ve vsi nezůstává stranou žádných událostí, kterými obec žije. Dějovou osu filmu tvoří devět na sebe navazujících příběhů, které zahrnují všechna roční období, folklórní ráz i poetickou tvář jižní Moravy.

FDb.cz: 70%
JOJ Family HD | Pátek 20:20
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky

Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky

film

Komedie ČR (1967). Světové mocnosti v boji o jednu docela obyčejnou slánku, v níž se ukrývají tajné vojenské plány na ovládnutí vesmíru. Cyril Juan Borguette alias agent W4C je muž s ocelovými nervy a neobyčejným postřehem, který naráz myslí a jedná, a který je posílán všude tam, kde jde o krk. Jeho nová mise ho zavede do Prahy. Má za úkol zmocnit se hotelové slánky, ve které se skrývají plány na vojenské využití Venuše. Na likvidaci největšího agenta světa však nakonec stačí bezelstně pečlivý obyčejný český účetní Foustka se svým psem Pajdou.

FDb.cz: 79%
JOJ Family HD | 02.02.2022 20:20
Poslední propadne peklu

Poslední propadne peklu

film

Dobrodružný film ČR (1982). Píše se rok 1611. V předvečer třicetileté války pasovští žoldnéři, kteří vpadli do Čech, ustupují před vojskem uherského krále. Mezi hladové vojáky, kteří loupí a vraždí jejich pronásledovatele, se zamíchá dvanáctiletá dívenka Magdaléna, která se ve válečné vřavě ztratila své matce. Stane se zpočátku nedobrovolnou partnerkou potulného muzikanta Matouše. Chvíli jim přeje štěstí, chvíli se zdá, že přijdou o všechno. Do jejich vlastnictví se dostane kouzelná lahvička. Svému držiteli splní jedno přání, pak musí být prodána za poloviční cenu. Magdaléna je předposledním majitelem a zachrání s její pomocí Matoušovi život. Pak ji prodá veliteli pasovských za jeden groš, menší mince už není. Velitel si přeje vojenský oddíl - ten se v mlze objeví, ale když se mlha rozplyne, jsou to jeho pronásledovatelé. A tak se splní věštba, která poslednímu majiteli lahvičky určila, že propadne peklu.

FDb.cz: 76%
JOJ Family HD | 04.02.2022 20:20

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905