Balíček Kombi

Pro televizní fajnšmekry

Máte velkou rodinu, nebo prostě vždy musíte mít nejlepší řešení? V balíčku KOMBI mají všichni rodinní pohodáři i nároční večerní samotáři nakombinovaný nekonečný mix televizní zábavy. K radosti vyznavačů kvality je většina programů v HD. Filmoví experti zaplesají nad mistrnými filmovými počiny. Malí rebelové na chvíli přestanou zlobit, že se milovnice velkolepých dramat konečně budou moci vcítit do neuvěřitelných osudů hvězd oblíbených seriálů či reality show. A zkušení tatínkové si v klidu vychutnají sportovní události i dobrodružné cestopisy. Žhavé noční pořady zase pomohou statečným bojovníkům s únavou zvítězit. 

V rámci předplatného balíčku navíc získáte jako bonus přístup do naší online služby Skylink Live TV a filmové aplikace FilmBox+. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy jistě rádi využijí možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny.

Kombi
129 programů, z toho 65 v HD
Všeobecné 29, Filmové 19, Sportovní 13, Dokumentární 18, Hudební a lifestyle 23, Dětské 12, Erotické 6, Zpravodajské 9
+ dalších 92 nekódovaných programů
409 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Kombi

129 programů, z toho 65 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Filmové  (19)

Sportovní  (13)

Dokumentární  (18)

Hudební a lifestyle  (23)

Dětské  (12)

Erotické  (6)

Dorcel TVPouze Live TV
Dorcel XXXPouze Live TV
Playboy TV EuropePouze Live TV
VIXEN HDLive TV

Zpravodajské  (9)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Kombi

Brutální fyzika (1)

Brutální fyzika (1)

dokument

Dokumentární seriál Maď. (2013). Brutální fyzika je seriál, který velmi populární formou šíří vědecké poznatky, seznamuje diváky se základními přírodními úkazy a vysvětluje jejich příčiny. Mimo to pak i názorně předvádí, jak využíváme nebo můžeme využít fyzikální zákony při každodenních činnostech. Ústřední roli v něm mají pokusy prováděné s pomůckami sestavenými z běžně používaných prostředků a předmětů pod vedením Károlye Härtleina, pracovníka Katedry experimentální fyziky Budapešťské technické univerzity. Tyto poučné pokusy prezentujeme divákům tou nejzajímavější a největší možnou podívanou slibující formou, která využívá veškeré moderní technologie, jež mají dnešní filmoví tvůrci k dispozici.

Spektrum HD | Neděle 11:00
Lední hokej: Farjestad - Oskarshamn

Lední hokej: Farjestad - Oskarshamn

sport

Záznam, SHL, základní část

Sport 2 HD | Dnes 20:45
1917

1917

film

Válečný film USA/VB (2019). Jedinečný příbeh z I. svétové války se odehrává na západní frontě v dubnu 1917. Dva mladí britští vojáci dostanou těžko splnitelný rozkaz. Mají doručit naléhavou zprávu izolovanému regimentu. Pokud nebude zpráva doručená včas, 1600 vojáků čeká smrtící past. Aby se dostali k regimentu, budou muset projít nepřátelským územím. Čas je proti nim a cesta plná nebezpečí. Film byl nominován na Oscara (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​92._ro%C4%8Dn%C3%ADk_ud%C3%ADlen%C3%AD_Oscar%C5%AF" \o "92. ročník udílení Oscarů​), včetně kategorií nejlepší film (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Oscar_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_film" \o "Oscar za nejlepší film​), nejlepší režie (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Oscar_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_re%C5%BEii" \o "Oscar za nejlepší režii​) a nejlepší původní scénář. Získal cenu Zlatý glóbus (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​77._ro%C4%8Dn%C3%ADk_ud%C3%ADlen%C3%AD_Zlat%C3%BDch_gl%C3%B3b%C5%AF" \o "77. ročník udílení Zlatých glóbů​) v kategoriích nejlepší film – drama (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Zlat%C3%BD_gl%C3%B3bus_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_film_(drama)" \o "Zlatý glóbus za nejlepší film (drama)​) a nejlepší režie (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Zlat%C3%BD_gl%C3%B3bus_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_re%C5%BEii" \o "Zlatý glóbus za nejlepší režii​) a devět nominací na Filmovou cenu Britské akademie (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​73._ro%C4%8Dn%C3%ADk_ud%C3%ADlen%C3%AD_Filmov%C3%BDch_cen_Britsk%C3%A9_akademie" \o "73. ročník udílení Filmových cen Britské akademie​).

FDb.cz: 74%
JOJ Cinema HD | Pondělí 20:15
Elizabethtown

Elizabethtown

film

Komediální drama USA (2005). Drew Baylor je špičkový návrhář, jehož život se jednoho osudného dne zcela rozvrátí. Cestou do Elizabethtownu se Drew setkává s Claire. Je krásná a rozhodne se, že je ta pravá dívka, která Drewa na jeho cestě zpět domů doprovodí.

Paramount Network | Dnes 20:00

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Kombi je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905