Balíček Multi

Pro televizní pohodáře

Jste multižánrový divák, který chce mít bohatou a rozmanitou televizní nabídku? S balíčkem MULTI se rozhodně nudit nebudete. Romantické filmy rozněžní citlivé duše a poutavé dokumenty následně uklidní jejich cynické protějšky. Zapálení komentátoři se naopak ještě víc rozohní u napínavých utkání a večerní samotáře rozpálí programy pro dospělé. Ani vaši malí rebelové nepřijdou zkrátka a naskytne se jim dostatek příležitostí pochytit další lumpárny od svých hrdinů. 

V rámci balíčku získáte online službu Skylink Live TV. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy jistě rádi využijí možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny.

TIP: Při objednávce na 12 měsíců zaplatíte pouze za 11 měsíců. 

Multi
110 programů, z toho 51 v HD
Všeobecné 29, Filmové 17, Sportovní 11, Dokumentární 16, Hudební a lifestyle 16, Dětské 10, Erotické 4, Zpravodajské 7
+ dalších 97 nekódovaných programů
339 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Multi

110 programů, z toho 51 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Filmové  (17)

Sportovní  (11)

Dokumentární  (16)

Hudební a lifestyle  (16)

Dětské  (10)

ČT :D HDLive TV
ducktvLive TV
JimJamLive TV
JojkoLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV

Erotické  (4)

Zpravodajské  (7)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Území velkých koček

Nenechte si utéct poutavé dokumenty z území velkých koček. Nové epizody sledujte každý čtvrtek v 19:00 na VIasat Nature.

Tři majestátní lví smečky bojují v údolí Luangwy v Zambii o území a chrání svá mláďata před nebezpečím, které číhá na každém kroku. S rostoucími teplotami v období sucha se každý úspěch a tragédie odehrávají přímo před našima očima. Podaří se těmto smečkám zvrátit špatný osud a přežít největší výzvy ve svém životě? 

Světový pohár v biatlonu 2019

Světový pohár v biatlonu 2019

Nová sezóna Světového poháru v biatlonu odstartovala! Sledujte napínavé závody živě nebo ze záznamu na Eurosportu v HD kvalitě díky Skylink Live TV.

Fanděte českým sportovcům v bojích o medaile! Sledovat můžete kromě biatlonu také alpské lyžování, běžecké lyžování, skoky na lyžích nebo závody v severské kombinaci a další.

Závody Světového poháru 2019 živě nebo ze záznamu na Eurosportu v HD.

Sledujte Světový pohár 2019 kdykoliv a kdekoliv díky aplikaci Live TV.

Programové tipy balíčku Multi

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Multi je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1