Balíček Multi

Pro televizní pohodáře

Jste multižánrový divák, který chce mít bohatou a rozmanitou televizní nabídku? S balíčkem MULTI se rozhodně nudit nebudete. Romantické filmy rozněžní citlivé duše a poutavé dokumenty následně uklidní jejich cynické protějšky. Zapálení komentátoři se naopak ještě víc rozohní u napínavých utkání a večerní samotáře rozpálí programy pro dospělé. Ani vaši malí rebelové nepřijdou zkrátka a naskytne se jim dostatek příležitostí pochytit další lumpárny od svých hrdinů. 

V rámci balíčku získáte online službu Skylink Live TV. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy jistě rádi využijí možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny.

Multi
113 programů, z toho 59 v HD
Všeobecné 28, Sportovní 10, Filmové 17, Dokumentární 17, Hudební a lifestyle 16, Dětské 11, Erotické 4, Zpravodajské 10
+ dalších 92 nekódovaných programů
389 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Multi

113 programů, z toho 59 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (28)

Sportovní  (10)

Filmové  (17)

Dokumentární  (17)

Hudební a lifestyle  (16)

Dětské  (11)

Erotické  (4)

Playboy TV EuropePouze Live TV
VIXEN HDLive TV

Zpravodajské  (10)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Multi

Utajený šéf - USA V (4)

Utajený šéf - USA V (4)

zábava

Reality seriál USA (2014). V jednom z nejoblíbenějších seriálů stanice Spektrum se majitelé amerických firem opět odhodlají k neobvyklému kroku: zavítají do neznámých hlubin svých podniků. Šéfové pracují v přestrojení, na nejpodřadnějších pracovištích, aby poznali, jak na ně a na celou firmu pohlížejí jejich zaměstnanci -- upřímně a bez servítků. Získávají tak informace z první ruky, díky čemuž snáze objeví, kde je třeba nasadit více sil, koho je třeba pochválit a koho lépe motivovat, aby zaměstnanci na základě jednoznačně vyjádřeného uznání pracovali v zájmu podniku co nejefektivněji. Nezapomenutelné dobrodružství má jak na straně vedení firmy, tak mezi zaměstnanci za následek změnu přístupu k věci.

FDb.cz: 60%
Spektrum HD | Sobota 11:00
Poker

Poker

sport

Záznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8

Sport 2 HD | Dnes 21:30
Rosamunde Pilcher: Dvě sestry

Rosamunde Pilcher: Dvě sestry

film

Romantický film N (1997). Už odmalička měly rozdílné povahy. Shodly se však v lásce k jedinému muži - a ten si teď mezi oběma sestrami musí vybrat.

Prima LOVE HD | Dnes 20:00
Králové zlodějů

Králové zlodějů

film

Krimifilm VB (2018). Kriminální film o bandě vysloužilých podvodníků, kteří spáchali největší loupež v dějinách Velké Británie. To, co začíná jako jejich labutí píseň, se rychle změní na brutální noční můru. Film je natočen podle nechvalně známé skutečné události. Film o veliké loupeži, které se dopustil gang bělovlasých chlapíků, v mládí patřících mezi britskou zločineckou elitu. V čele bandy stojí 77 letý Brian Reader (Michael Caine), jeden z nejchytřejších a nejchladnokrevnějších kriminálníků, jaké kdy svět znal. Pachatelé ve věku mezi 60 až téměř 80 let spolu naplánují loupež století. Scházejí se pravidelně tři roky v jedné pivárně v severním Londýně, až po třech letech, v roce 2015, počas velikonočního víkendu, začne akce. Vloupají se do úschovny klenotů společnosti Hatton Garden Safety Deposit. Na první pokus nejprve vyřadili z provozu poplašný systém a vyvrtali díru do zdi trezoru. Na další den se vrátili a uloupili šperky, zlato, diamanty a finanční hotovost v hodnotě kolem 200 milionů liber. Policie je přesvédčena, že loupež spáchali profesionálové. Na útěku se projeví charakter jednotlivých členů gangu, začínají se objevovat rozepře a narůstající nedůvěra.

FDb.cz: 65%
JOJ Cinema HD | Sobota 20:15

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Multi je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC. Prohlédněte si výčet dostupných programů v balíčku Digital.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informacemi, který vychází jednou zaměsíčně jako promo verze v tištěné podobě. Rozšířená verze magazínu s televizním programem v elektronické podobě je bezplatně dostupná pro všechny.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905