Balíček Smart

Pro chytré hlavičky

Umíte si vše vždy spočítat a vybrat nejlepší variantu pro váš rodinný rozpočet? Pak je pro vás balíček SMART optimální řešení. K základním programům balíčku DIGITAL získáte více než 30 různorodých stanic a k tomu bezplatný přístup do online služby Skylink Live TV. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy tak budou mít možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny. To vše bez nutnosti platit Servisní poplatek. Ten je již zahrnut v ceně předplatného. 

TIP: Při objednávce na 12 měsíců zaplatíte pouze za 11 měsíců.

Smart
93 programů, z toho 39 v HD
Všeobecné 28, Filmové 15, Sportovní 7, Dokumentární 10, Hudební a lifestyle 13, Dětské 9, Erotické 4, Zpravodajské 7
+ dalších 100 nekódovaných programů
Cena 239 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Smart

93 programů, z toho 39 v HD

Všeobecné

Filmové

Sportovní

Dokumentární

Hudební a lifestyle

Dětské

CS MiniLive TV
ČT :D HDLive TV
ducktvLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV
RiKLive TV

Erotické

Zpravodajské

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko
Volné vysílání programu Sport2 HD

Volné vysílání programu Sport2 HD

Skvělá zpráva pro všechny sportovní fanoušky. V listopadu se s programem Sport2 HD na naší Skylink Ochutnávce rozhodně nudit nebudete!

Těšit se můžete na víkendové závody Formule 1 z Brazílie a Abú Dhabí. V polovině listopadu také vyvrcholí boje v základních skupinách nové fotbalové soutěže reprezentačních celků – Ligy národů UEFA a ani hokejoví nadšenci nepřijdou zkrátka - do vyřazovacích bojů hokejové Ligy mistrů vstoupí jak brněnská Kometa, tak HC Plzeň.

Čtvrtek 01.11.2018 | 00:00 | Sport2 HD
Nevěstky

Nevěstky

Intenzivní drama zasazené do živého a kosmopolitního gregoriánského Londýna 18. století.

Seriál nabízí odvážný nový pohled na nejvýnosnější podnikání tohoto města – prostituci. Inspiraci nalezl v příbězích skutečných žen a mužů v jejich blízkosti. Ve středu tohoto provokativního seriálu stojí působivá Margaret Wellsová, která se snaží sladit roli matky s rolí majitelky bordelu, a madam Lydia Quigleyová, její bezcitná konkurentka. 

Sledujte každé pondělí ve 21:00!

Programové tipy balíčku Smart

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Smart je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1