Balíček Multi

Pro televizní pohodáře

Jste multižánrový divák, který chce mít bohatou a rozmanitou televizní nabídku? S balíčkem MULTI se rozhodně nudit nebudete. Romantické filmy rozněžní citlivé duše a poutavé dokumenty následně uklidní jejich cynické protějšky. Zapálení komentátoři se naopak ještě víc rozohní u napínavých utkání a večerní samotáře rozpálí programy pro dospělé. Ani vaši malí rebelové nepřijdou zkrátka a naskytne se jim dostatek příležitostí pochytit další lumpárny od svých hrdinů. 

V rámci balíčku získáte online službu Skylink Live TV. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy jistě rádi využijí možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny.

TIP: Při objednávce na 12 měsíců zaplatíte pouze za 11 měsíců. 

Multi
111 programů, z toho 47 v HD
Všeobecné 28, Zpravodajské 7, Filmové 17, Sportovní 12, Dokumentární 15, Hudební a lifestyle 16, Dětské 12, Erotické 4
+ dalších 100 nekódovaných programů
Cena 339 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Multi

111 programů, z toho 47 v HD

Všeobecné

Zpravodajské

Filmové

Sportovní

Dokumentární

Hudební a lifestyle

Dětské

Erotické

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

GÉNIUS: PICASSO

Celosvětově známá desetidílná dokumentární série GÉNIUS přichází na televizní obrazovky se svou druhou řadou.

Tentokrát odhalí dramatický život nejkontroverznějšího umělce 20. Století, Pabla Picassa v podání Antonia Banderase. Geniální dítě a později muže – Picassa – neuspokojily imitace velkých mistrů. Rozhodl se vytvořit svůj vlastní styl a tím změnil umění navždy. Dokumentární série objevuje můzy, umění a komplikovaného muže skrytého v uměleckých dílech.

Neděle 22.04.2018 | 20:00 | Skylink Ochutnávka

Neobyčejná planeta

Seriál společností Nutopia a Protozoa Pictures přichází s novými dějinami přírody a vědními žánry.

Sledujte mimořádný příběh Země – naší zvláštně vystavěné, vzájemně propojené planety – o tom, proč je zvláštní a jedinečně překypující životem v převážně neznámé, ale drsné kosmické aréně. Seriál ukotvuje elitní skupina astronautů, kteří vidí větší obrázek Země, poskytují jedinečné pohledy a vyprávějí osobní vzpomínky na naši planetu viděnou z vesmíru.

Neděle 25.03.2018 | 22:00 | National Geographic

Programové tipy balíčku Multi

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Multi je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Nebo můžete přejít ke Skylinku bez závazků.