Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 2. číslo magazínu Skylink TV

05.02.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Neviděl jsem jediný díl StarDance!
Z pekaře a cukráře Josefa Maršálka se v posledních letech stala nepřehlédnutelná televizní hvězda. Své zkušenosti nyní úročí v pořadech Peče celá země i Buchty po ránu, nedávno ale vtančil i do vod oblíbené show StarDance.

Šílenci z vězení dobývají svět
Hvězdy Sean Penn a Susan Sarandon ozdobily novou a pekelně zábavnou australskou sérii Z*A*J*A*T*C*I, v níž partička prostoduchých vojáků vytře všem zrak! Dívejte se od 22. února na programu CANAL+ Action.   

Temnou legendu táhne dál Jodie Foster
Seriálový fenomén Temný případ pokračuje čtvrtou řadou. Záhadami a mystikou obestřený případ z Aljašky zahalené do polární noci v něm vyšetřuje Jodie Foster. Krimi Temný případ – Noční krajina sledujte v únoru na HBO HD.

Těmhle klukům musíte držet palce!
Drama z období 2. světové války Z Paříže do Paříže, které vypráví strhující příběh dvou židovských chlapců prchajících před nacisty, je jedním z nejpozoruhodnějších francouzských filmů posledních let. Vychutnejte si 25. února na JOJ Cinema HD.

Nejlepší hokej v Evropě? Švýcarsko se hlásí.
Není to klišé z úst těch, kteří dávají Švýcarsko občas do protikladu nefungujícím českým úřadům, ani slova hráčů, kterým se prostě ve Švýcarsku dobře žije. Klíčový je fakt, že se zde hraje excelentní hokej. Špičkové zápasy ze švýcarské NL sledujte od 13. února na Sport 1 a 2 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905