Balíček Mini

Startovací balíček

Balíček televizních programů Mini vám nabízí bohatou škálu programů od sportu a přírody přes filmy, dokumenty, dětské pořady až po programy erotické. Balíček Mini tak obohatí vaši základní programovou nabídku a vnese další rozměr do vaší každodenní televizní zábavy.

Navíc máte v ceně předplatného službu internetové televize Skylink Live TV, díky které můžete sledovat své oblíbené programy až na 4 zařízeních současně a to kdykoliv a kdekoliv

Mini
79 programů, z toho 39 v HD
Všeobecné 29, Filmové 9, Sportovní 4, Dokumentární 9, Hudební a lifestyle 14, Dětské 5, Erotické 1, Zpravodajské 8
+ dalších 93 nekódovaných programů
Pouze pravidelně přes SIPO, Inkaso z účtu nebo platební kartu
149 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Mini

79 programů, z toho 39 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Filmové  (9)

Sportovní  (4)

Dokumentární  (9)

Hudební a lifestyle  (14)

Dětské  (5)

ČT :D HDLive TV
ducktvLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV

Erotické  (1)

Zpravodajské  (8)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Mini

Past na kachnu

Past na kachnu

film

Krimifilm ČR (1978). Dvě vraždy, hazardní hry a drogy. Kriminální příběh o mrtvole v kufru, hazardních hrách a muži, který chtěl víc, než dokázal zvládnout. Taxikář Koukal nedokáže vysvětlit mrtvolu muže v kufru svého vozu. Případu se ujímá major Mlynář, ale vyšetřování zkomplikuje další vražda a stopy, které vedou do ilegální herny. Všechno začíná v okamžiku, kdy namátková silniční kontrola zastaví taxikáře Koukala a v kufru jeho vozu objeví mrtvolu nahého muže. Vyšetřování se ujímá major Mlynář, kterému se zatčený taxikář zapřísahá, že o ničem neví a dokonce nabízí pomoc při vyšetřování. Mrtvý muž je identifikován jako Rakušan Mitrik a první stopy vedou vyšetřovatele do pokoutní herny, kam Koukal za tučnou odměnu vozil zájemce o hazardní hry, stejně jako taxikář Kvěch, který tam osudného večera vezl právě Mitrika. Vyšetřování záhy zkomplikuje další vražda. Po svém propuštění je zabit taxikář Koukal. Policisté už mají vytipováno několik podezřelých, mezi nimiž jsou nejen taxikáři Písecký a Kvěch, ale také Koukalova milenka, servírka Renata Záveská. Je někdo z nich opravdu vrahem? A jakou souvislost s případem má zadržený turecký pašerák Ogla převážející přes hranice heroin?

FDb.cz: 65%
JOJ Family HD | Pátek 20:20
Rok ďábla

Rok ďábla

film

Komedie ČR (2002). Dokumentarista Jan Holman sleduje věhlasného zpěváka a písničkáře Jaromíra Nohavicu během turné se skupinou Čechomor. Spolupráce hudebníků je velmi úspěšná, ale vybere si svou daň na členech kapely i Janovi samotném.

FDb.cz: 71%
FilmBox | Dnes 20:00
Dobří holubi se vracejí

Dobří holubi se vracejí

film

Drama ČR (1988). Hořká komedie z protialkoholní léčebny. Topič Národního divadla se rozhodne skoncovat se svou alkoholickou závislostí. Dobrovolný pobyt v léčebně vyžaduje hodně silné vůle a sebezapření. Lexa a jeho spolupacienti musí snášet tvrdý léčebný režim, násobený šikanováním vrchního ošetřovatele Masáka a jeho pomocníků. Další společný film tandemu Pecháček - Klein, který vznikl při práci na sérii komedií o ,,básnících“. Poslední filmová role Vladimíra Menšíka.

FDb.cz: 79%
CS Film | Dnes 20:00
Tommy Boy

Tommy Boy

film

Komedie USA (1995). Tommy získal svůj školní diplom a práci v Callahan Auto Parts. Rodinný podnik se však začíná hroutit a Tommy teď musí vyrazit na cestu se zástupcem svého otce, arogantním účetním.

FDb.cz: 62%
Paramount Network | Dnes 20:00

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Mini je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905