Balíček Mini

Startovací balíček

Balíček televizních programů Mini vám nabízí bohatou škálu programů od sportu a přírody přes filmy, dokumenty, dětské pořady až po programy erotické. Balíček Mini tak obohatí vaši základní programovou nabídku a vnese další rozměr do vaší každodenní televizní zábavy.

Navíc máte v ceně předplatného službu internetové televize Skylink Live TV, díky které můžete sledovat své oblíbené programy až na 4 zařízeních současně a to kdykoliv a kdekoliv

Mini
79 programů, z toho 37 v HD
Všeobecné 29, Sportovní 4, Filmové 9, Dokumentární 9, Hudební a lifestyle 12, Dětské 5, Erotické 1, Zpravodajské 10
+ dalších 95 nekódovaných programů
Pouze pravidelně přes SIPO, Inkaso z účtu nebo platební kartu
179 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku Mini

79 programů, z toho 37 v HD

Live TV - program je dostupný na satelitu i v internetové televizi Skylink Live TV
Pouze Live TV - program je dostupný pouze v internetové televizi Skylink Live TV

Všeobecné  (29)

Sportovní  (4)

Filmové  (9)

Dokumentární  (9)

Hudební a lifestyle  (12)

Dětské  (5)

ČT :D HDLive TV
ducktvLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV

Erotické  (1)

Zpravodajské  (10)

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku Mini

96 hodin

96 hodin

film

Thriller Fr. (2008). Snímek sleduje snahu bývalého agenta CIA vycvičeného v přímém boji zachránit svou dceru. Tu během dovolené v Paříži unesli obchodníci s bílým masem.

FilmBox | Dnes 20:00
Svět nic neví

Svět nic neví

film

Drama ČR (1987). Příběh muže, který chtěl dosáhnout úspěchu za každou cenu. Česko-německé pohraničí v roce 1938. Inteligentní a nadmíru ctižádostivý Tomáš Jakl se snaží zařídit si lehký život. Ožení se s bohatou, mladičkou dívkou a pak pod vlivem svého přítele vstoupí do nacistické strany. Dostává se však do vleku událostí, jimž nemůže vzdorovat, a aby zachránil sám sebe, stane se vrahem. Na příkaz fašistů zastřelí svou milenku... České pohraniční městečko, 1938. Inteligentní a nadmíru ctižádostivý úředník pojišťovny Tomáš Jakl si chce zajistit pohodlný život. Bez skrupulí si proto namluví mladičkou dceru úspěšného podnikatele Violu Pavláčkovou, jejíž otec zbohatl z obchodu s jihoafrickými diamanty. Místní honorace ovšem novomanželi pohrdá. Jakl se tím příliš netrápí, stejně jako tím, že jeho manželství od počátku neklape. Má ostatně půvabnou milenku, třicetiletou židovskou učitelku Jiřinu. Z touhy po zajištěné budoucnosti Jakl podlehne naléhání starého kamaráda Heinricha, původním jménem Jindřicha, a vstoupí do nacistické strany. Příliš pozdě pochopí, jaký ortel nad sebou vyřkl - oddanost myšlence nacismu totiž bude muset přesvědčivě dokázat.

FDb.cz: 63%
JOJ Family HD | 19.06.2023 20:20
Těžký zločin

Těžký zločin

film

Krimifilm USA (2002). Úspěšná advokátka Claire Kubiková se nehodlá smířit se skutečností, že jejího manžela Toma obvinili z podílu na masakru nevinných civilistů během utajované vojenské operace a požádá o pomoc starého vojenského právníka Charlese Grimese. Jejich cesta za hledáním pravdy je však může stát život...

FDb.cz: 73%
Nova Action HD | Neděle 20:30
Můj přítel Monk VII (12)

Můj přítel Monk VII (12)

seriál

Seriál USA (2008). Po smrti svého oblíbeného psychiatra hledá pan Monk útěchu v práci. Jenže fobie trápí geniálního detektiva dál, proto si během vyšetřování kriminálních případů najde čas i k návštěvě nového terapeuta dr. Bella...

FDb.cz: 74%
Nova Gold | Dnes 20:00

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku Mini je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC. Prohlédněte si výčet dostupných programů v balíčku Digital.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informacemi, který vychází jednou zaměsíčně jako promo verze v tištěné podobě. Rozšířená verze magazínu s televizním programem v elektronické podobě je bezplatně dostupná pro všechny.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905