Balíček Multi

Internetová televize Skylink Live TV
V balíčku Multi najdete rozšířenou nabídku sportovních, filmových a dokumentárních programů. Můžete se těšít na závody Formule 1, tenisové turnaje, Moto GP a jiné. To vše jako živé vysílání včetně spuštění právě běžícícho programu od začátku. Pokud nějaký program nestihnete, můžete si jej pustit zpětně ze 7denního archívu vysílání.
Multi
66 programů, z toho 45 v HD
Všeobecné 19, Filmové 9, Sportovní 7, Dokumentární 10, Hudební a lifestyle 8, Dětské 7, Erotické 3, Zpravodajské 3
249 Kč / měsíc

Programové tipy balíčku Multi

Motorismus: Rally Španělsko

Motorismus: Rally Španělsko

sport

Dokument o průběhu závodu mistrovství světa v automobilových soutěžích

ČT Sport HD | Dnes 21:15
Kde domov můj?

Kde domov můj?

zábava

Soutěž. Zábavná vědomostní soutěž. Moderuje Aleš Háma.

FDb.cz: 75%
ČT1 HD | Dnes 18:25
Dobří holubi se vracejí

Dobří holubi se vracejí

film

Drama ČR (1988). Hořká komedie z protialkoholní léčebny. Topič Národního divadla se rozhodne skoncovat se svou alkoholickou závislostí. Dobrovolný pobyt v léčebně vyžaduje hodně silné vůle a sebezapření. Lexa a jeho spolupacienti musí snášet tvrdý léčebný režim, násobený šikanováním vrchního ošetřovatele Masáka a jeho pomocníků. Další společný film tandemu Pecháček - Klein, který vznikl při práci na sérii komedií o ,,básnících“. Poslední filmová role Vladimíra Menšíka.

FDb.cz: 79%
CS Film | Dnes 20:00
Já, Frankenstein

Já, Frankenstein

film

Sci-fi thriller USA/Austr. (2014). Dvě století poté, co doktor Frankenstein stvořil a oživil svůj výtvor, jeho Adam (Aaron Eckhart) stále žije. Zaplete se do války mezi dvěma nesmrtelnými rasami: chrliči, tradičními ochránci lidstva a zlými démony. Protože Adam není ani člověk, ani démon, chtějí ho královna chrličů Leonore (Miranda Otto) a princ Naberius z rodu démonů (Bill Nighy) využít pro své vlastní účely. Je na Adamovi, aby objevil svou vnitřní lidskost a důvod své další existence. D. Akdeniz, Ch. Pang, K. Grevioux, A. Young, B. Spence.

JOJ Cinema HD | Středa 20:15

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Internetovou televizi Skylink Live TV můžete vyzkoušet na 7 dnů zcela zdarma!

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopůjčovna Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905