Balíček Kombi+ Apple TV+

Internetová televize Skylink Live TV
Seznam lákadel balíčku Kombi+ Apple TV+ je dlouhý jako filmy od Scorseseho! Čeká vás kompletní programová nabídka pro celou rodinu, všech 380 zápasů Premier League, ženské tenisové turnaje WTA, závody F1, videotéka CANAL+ a prémiové seriály a filmy z oceňované produkce Apple TV+. Přímé přenosy Premier League jsme obohatili o dalších 9 fotbalových pořadů od opravdových expertů. Tenisová utkání WTA přinášíme živě z pražské Štvanice nebo přímo z kurtu! Na scénu i do zákulisí WTA vás uvede Barbora Strýcová spolu s dalšími bývalými hráčkami. Tenisové menu doplňuje zápasové studio Match Point, magazín Come On! a exkluzivní rozhovory v pořadu Advantage. Kompletní sportovní vyžití vám zaručí také nejlepší evropský fotbal, NHL, NBA a mnohé další. Spoustu skvělých filmů, seriálů, dokumentů, reality show, pohádek a pořádných akčňáků najdete ve videotéce CANAL+, na 5 filmových programech z rodiny FilmBox a v naší čerstvé novince – jedinečné Apple TV+. Slibujeme vám kvalitní zábavu, kam až oko dohlédne!
Kombi+ Apple TV+
88 programů, z toho 61 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 13, Filmové 14, Dokumentární 14, Hudební a lifestyle 12, Dětské 7, Erotické 5, Zpravodajské 6
449 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Programové tipy balíčku Kombi+ Apple TV+

Falešná hra

Falešná hra

film

Akční krimithriller USA (2000). Pouhý týden před Vánocemi je bývalý trestanec po šesti letech ve vězení nucen zúčastnit se loupeže v kasinu. Ben Affleck, Charlize Theronová a Gary Sinise v hlavních rolích tohoto akcí nabitého kriminálního thrilleru režiséra Johna Frankenheimera.

Paramount Network | Pátek 20:00
WTA 500 Eastbourne, 1. kolo

WTA 500 Eastbourne, 1. kolo

sport

1. kolo. Přímé přenosy zápasů 1. kola turnaje WTA v Eastbourne

CANAL+ Sport 2 | 24.06.2024 12:00
Susedia

Susedia

seriál

Komediálny seriál SR (2019).

Markíza International | Dnes 12:15
Highlander 2 - Síla kouzla

Highlander 2 - Síla kouzla

film

Fantasy film VB/Fr./Arg. (1991). Rok 2034. Život na Zemi, jejíž ozónová vrstva se na konci 20. století začala rozpadat, existuje pod mohutným ochranným štítem, jehož provoz řídí mocná multinárodní Společnost. Zestárlý Connor MacLeod, odsouzený k věčnému životu na Zemi za účast v nezdařené revoltě proti generálu Katanovi na planetě Zeist, se setkává s mladou ekologickou teroristku Louisou Marcusovou, jejíž skupina odhalila úzkostlivě střežené tajemství - ozónová vrstva znovu existuje jako dřív a ochranný štít funguje pouze proto, aby Společnosti přinesl vysoký zisk. MacLeod v zuřivém zápase zlikviduje dva vrahy poslané Katanou a znovu nabývá mladistvého vzhledu. Pomocí zvláštní psychické síly zavolá svého starého přítele Ramireze. MacLeod s Ramirezem a Louisou nejdříve z vězení osvobodí Alana Neymana, který před lety pomáhal MacLeodovi štít vybudovat. Společně se pokusí zničit už nepotřebnou ochranu před kosmickým zářením..

FDb.cz: 66%
AMC | Dnes 20:20

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+ a Apple TV+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ a Apple TV+ je dostupná přes internet na jednom místě v aplikaci Skylink Live TV!

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

Zajímavosti a novinky balíčku Kombi+ Apple TV+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905