Balíček Kombi+ Apple TV+

Internetová televize Skylink Live TV
Seznam lákadel balíčku Kombi+ Apple TV+ je dlouhý jako filmy od Scorseseho! Čeká vás kompletní programová nabídka pro celou rodinu, všech 380 zápasů Premier League, ženské tenisové turnaje WTA, závody F1, videotéka CANAL+ a prémiové seriály a filmy z oceňované produkce Apple TV+. Přímé přenosy Premier League jsme obohatili o dalších 9 fotbalových pořadů od opravdových expertů. Tenisová utkání WTA přinášíme živě z pražské Štvanice nebo přímo z kurtu! Na scénu i do zákulisí WTA vás uvede Barbora Strýcová spolu s dalšími bývalými hráčkami. Tenisové menu doplňuje zápasové studio Match Point, magazín Come On! a exkluzivní rozhovory v pořadu Advantage. Kompletní sportovní vyžití vám zaručí také nejlepší evropský fotbal, NHL, NBA a mnohé další. Spoustu skvělých filmů, seriálů, dokumentů, reality show, pohádek a pořádných akčňáků najdete ve videotéce CANAL+, na 5 filmových programech z rodiny FilmBox a v naší čerstvé novince – jedinečné Apple TV+. Slibujeme vám kvalitní zábavu, kam až oko dohlédne!
AKCE
Kombi+ Apple TV+
88 programů, z toho 62 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 13, Filmové 14, Dokumentární 14, Hudební a lifestyle 12, Dětské 7, Erotické 5, Zpravodajské 6
400 Kč / 1 měsíc
449 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+ a Apple TV+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ a Apple TV+ je dostupná na jednom místě v aplikaci Skylink Live TV!

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905