Balíček Smart

Internetová televize Skylink Live TV
V balíčku Smart kromě základních českých programů najdete navíc sportovní, filmové a dokumentární programy. To vše jako živé vysílání včetně spuštění právě běžícícho programu od začátku. Pokud nějaký program nestihnete, můžete si jej pustit zpětně ze 7denního archívu vysílání.
Smart
47 programů, z toho 27 v HD
Všeobecné 17, Filmové 7, Sportovní 4, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 5, Dětské 5, Erotické 3, Zpravodajské 1
166 Kč / měsíc
Světový pohár v biatlonu 2019

Světový pohár v biatlonu 2019

Nová sezóna Světového poháru v biatlonu odstartovala! Sledujte napínavé závody živě nebo ze záznamu na Eurosportu v HD kvalitě díky Skylink Live TV.

Fanděte českým sportovcům v bojích o medaile! Sledovat můžete kromě biatlonu také alpské lyžování, běžecké lyžování, skoky na lyžích nebo závody v severské kombinaci a další.

Závody Světového poháru 2019 živě nebo ze záznamu na Eurosportu v HD.

Sledujte Světový pohár 2019 kdykoliv a kdekoliv díky aplikaci Live TV.

Domácí hřiště

Nenechte si utéct nový seriál Domácí hřiště, který vysíláme každou neděli v 18:00 exkluzivně na našem programu Skylink 7!

Dokonale vyostřené sportovní i charakterové drama sleduje střet dvou neoblomných osobností: hvězdného hráče, jenž doufá, že se s rodinou usadí na nové štaci, a nové trenérky, která se musí potýkat s předsudky světa prvoligového fotbalu. Hvězdně obsazený seriál přináší na televizní obrazovky napětí, adrenalin a vášně.

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Internetovou televizi Skylink Live TV můžete vyzkoušet na 30 dní zcela zdarma!

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopůjčovna

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

 
Videopůjčovna

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1