HBO HD

Filmový
Hlavní kanál HBO přináší 24 hodin denně filmové i seriálové novinky, nejnovější hollywoodské tituly, premiéry nových HBO seriálů, dokumentární snímky a další prémiový obsah jako jsou koncerty a přenosy vyhlášení filmových cen.  Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týdně. Fanouškům nejnovějších epizod seriálů z produkce HBO nabízíme možnost užít si světovou premiéru. Nové díly vysíláme vždy současně s premiérou v USA, rovnou s českými titulky.
Rozlišení: HD
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akce balíčku HBO HD

Objednejte si balíček HBO Standard nebo HBO MaxPack na 12 měsíců a zaplaťte jen 10!

Mějte přístup k filmové produkci z dílny HBO za zvýhodněnou cenu. V objednávce zvolte 12 měsíců a zaplatíte cenu pouze za 10 měsíců. 2 měsíce od nás dostanete jako dárek!

již od 2 350 Kč / 12 měsíců
Darovat balíček formou Dárkového poukazu

Platnost akce do 30. 6. 2018
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v kterých najdete program HBO HD

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.
Tvář vody

Tvář vody

Geniální vypravěč Guillermo del Toro získal za tento snímek Zlatý glóbus a dva Oscary, jakožto režisér i tvůrce nejlepšího snímku roku.

Jde o trochu jiný pohádkový příběh z roku 1962, z éry studené války v Americe. Elisa, němá uklízečka, pracuje v přísně střežené vládní laboratoři, kam jednoho dne přivezou obojživelného tvora, který má armádě sloužit jako pokusný králík. Podaří se Elise tvora ochránit?

Neděle 30.12.2018 | 20:00 | HBO HD
Geniální přítelkyně

Geniální přítelkyně

Když nejdůležitější přítelkyně v jejím životě jednoho dne beze stopy zmizí, Elena Greco, nyní již postarší žena ponořená v domě plném knih, zapne počítač a začne sepisovat příběh jejich přátelství. Raffaellu Cerullo, které vždycky říkala Lila, potkala v prvním ročníku základní školy v roce 1950.

Jejich příběh, odehrávající se v nebezpečné a fascinující Neapoli, pokrývá více než šedesát let jejich života. Elena se pokouší popsat tajemství své geniální přítelkyně, která je pro ni svým způsobem nejlepší kamarádkou i nejhorším nepřítelem. Osmidílný seriál Geniální přítelkyně je inspirován stejnojmenným mezinárodním bestsellerem z pera Eleny Ferrante, jehož čtyři díly vyšly i v češtině; kdo za tímto pseudonymem stojí, se řeší už čtvrt století.

Aktuální parametry a frekvence ladění HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1