HBO HD

Filmový
Hlavní kanál HBO přináší 24 hodin denně filmové i seriálové novinky, nejnovější hollywoodské tituly, premiéry nových HBO seriálů, dokumentární snímky a další prémiový obsah jako jsou koncerty a přenosy vyhlášení filmových cen.  Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týdně. Fanouškům nejnovějších epizod seriálů z produkce HBO nabízíme možnost užít si světovou premiéru. Nové díly vysíláme vždy současně s premiérou v USA, rovnou s českými titulky.
Rozlišení: HD
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

Akční nabídka HBO

Objednejte si balíček HBO Standard nebo HBO MaxPack na 12 měsíců a zaplaťte jen 10!

Mějte přístup k filmové produkci z dílny HBO za zvýhodněnou cenu. V objednávce zvolte 12 měsíců a zaplatíte cenu pouze za 10 měsíců. 2 měsíce od nás dostanete jako dárek!

již od 2 350 Kč / 12 měsíců
Darovat balíček formou Dárkového poukazu

Platnost akce do 31. 3. 2019
 
Akce balíčku
Úžasňákovi 2

Úžasňákovi 2

Ve skvěle hodnoceném filmu se po čtrnácti letech vrací na televizní obrazovky oblíbená rodina pixarovských superhrdinů.

Tentokrát je však hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Když se objeví nový padouch, rodina a Mražoun musejí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní. 

Neděle 31.03.2019 | 20:00 | HBO HD
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

Jeden z nejlepších akčňáků loňského roku je tady! Připravte se na nejničivější hrozbu, na parádní kaskadérské kousky a výborné herecké obsazení.

Během nebezpečné mise s cílem zajistit ukradené plutonium se Ethan Hunt (Tom Cruise) rozhodne upřednostnit záchranu svého týmu před zbytkem světa. Ethan a jeho parťáci jsou nuceni navázat partnerství s nekompromisním agentem CIA a svádějí závod s časem, aby zabránili atomovému útoku.

Neděle 24.03.2019 | 20:00 | HBO HD

Programové balíčky, v kterých najdete program HBO HD

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Aktuální parametry a frekvence ladění HBO HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1