Balíček Kombi+

Internetová televize Skylink Live TV
Chcete k Premier League a tenisovým turnajům WTA přidat i štědrý balíček dalších sportovních,  filmových či dokumentárních programů? Náš Kombi+ je plný prvotřídního obsahu a zajistí pestrou zábavu pro celou rodinu! Prémiovou sportovní podívanou zaručí také závody F1, nejlepší evropský fotbal (Liga mistrů, Evropská a konferenční liga, Bundesliga), NHL, NBA a mnohé další. Kombi+ obsahuje bohatou programovou nabídku se skvělými filmy, seriály, dokumenty, reality show, pohádkami, s nabušeným programem CANAL+ Action, videotékou CANAL+ a 5 filmovými programy z rodiny FilmBox. Tak co, už máte jasno?
Kombi+
88 programů, z toho 61 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 13, Filmové 14, Dokumentární 14, Hudební a lifestyle 12, Dětské 7, Erotické 5, Zpravodajské 6
399 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ je dostupná přes internet přímo v aplikaci Skylink Live TV.

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905