Balíček Kombi+

Internetová televize Skylink Live TV
Chcete k Premier League přidat i kompletní programovou nabídku? Prvotřídním obsahem nabitý balíček Kombi+ zajistí pestrou zábavu pro celou rodinu! Získáte přímé přenosy všech 380 zápasů ligy v sezóně s českým a slovenským komentářem a k tomu 9 specializovaných pořadů o fotbale. Zápasové studio Match Time nabité exkluzivními rozhovory s hráči a živými vstupy přímo z anglických stadionů či Premier Club s analýzami zápasů od předních komentátorů. A k tomu kompletní programovou nabídku se skvělými filmy, seriály, dokumenty, reality show a pohádkami. To vše se sedmidenním archivem pořadů a Skylink videotékou dostupné až na čtyřech zařízeních. Tak co, už máte jasno?
Kombi+
75 programů, z toho 54 v HD
Všeobecné 18, Sportovní 8, Filmové 9, Dokumentární 11, Hudební a lifestyle 12, Dětské 7, Erotické 5, Zpravodajské 5
399 Kč / měsíc

Programové tipy balíčku Kombi+

Přátelé II (3, 4)

Přátelé II (3, 4)

seriál

Seriál USA (1995). Sukničkář Joey, pošahaná Phoebe, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross a naivní Rachel - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním...

FDb.cz: 87%
Nova Fun HD | Dnes 12:50
Pěnička a Paraplíčko

Pěnička a Paraplíčko

film

Krimikomedie ČR (1970). Kasařská balada z prostředí pražské zločinecké galerky. Nešťastně zamilovaný kasař Pěnička a prostitutka Anča, zvaná Paraplíčko, jsou známými figurkami pražské galerky. Zapletli se do případu vraždy kasaře Toufara, který vyšetřuje sám policejní rada Vacátko. Ve Vltavě je nalezeno tělo zabitého kasaře. Podezřelým se stane lupič zvaný Pěnička. Recidivista se zabarikáduje na půdě a odmítá se vzdát. Stará Praha a pan rada Vacátko se svou slavnou mordpartou ve složení Bouše-Brůžek opět v akci. Kriminální romance ze série Hříšní lidé města pražského. Rada Vacátko řeší případ nešťastně zamilovaného kasaře. Vše začalo onoho rána, kdy tenorista Švandova divadla objevil mrtvolu kasaře Toufara. Na místo se dostavili vyšetřovatelé, a zatímco se rada Vacátko, který Toufara už dva měsíce hledal pro podezření z loupeže v Legiobance, radil s policejním lékařem, vypravili se Bouše a Brůžek za Toufarovou milenkou Annou Kulatou, přezdívanou v podsvětí Paraplíčko. Další cesta obou detektivů vede ke kasaři Pěničkovi, s nímž žila Paraplíčko předtím. Ten ovšem od svého propuštění podle všeho „seká dobrotu“, a dokonce má na dobu vraždy alibi. Rada Vacátko vytuší mezi Pěničkou a Paraplíčkem napětí a oba propustí. Věří, že mu zákony pražské galerky pomohou najít vraha. Ještě ten večer je Pěnička v Jedové chýši, putyce, kde se schází galerka, obviněn z Toufarovy vraždy. Porve se s kasařem Mlíkem, a pak se snaží p řemluvit Paraplíčko, aby s ním odešla z Prahy. V jeho bytě už však čekají policisté. Kasař se ukryje na půdě, odhodlaný bránit se do poslední kulky.

FDb.cz: 78%
CS Film | Dnes 20:00
Fotbal: Nizozemsko - Belgie

Fotbal: Nizozemsko - Belgie

sport

Přímý přenos utkání, Liga národů, skupina A

Sport 1 HD | Dnes 20:30
Sisi (5/6)

Sisi (5/6)

seriál

Historický seriál Rak./N (2021). Historická šesťdielna dráma, nám predstaví nový pohľad na vojvodkyňu Alžbetu Bavorskú, zvanú Sisi.

Jednotka HD | Dnes 20:30

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905