Balíček Kombi+

Internetová televize Skylink Live TV

Chcete k Premier League přidat i kompletní programovou nabídku? Balíček Kombi+ je nabitý prvotřídním obsahem a zajistí pestrou zábavu pro celou rodinu! Získáte přímé přenosy všech 380 zápasů ligy v sezóně s českým a slovenským komentářem a k tomu 9 specializovaných pořadů o fotbale. Zápasové studio Match Time nabité exkluzivními rozhovory s hráči a živými vstupy přímo z anglických stadionů či Premier Club s analýzami zápasů od předních expertů. Těšit se můžete i na ostatní sporty jako závody Formule 1, Moto GP, NHL, NBA a mnohé další.

A k tomu kompletní programovou nabídku se skvělými filmy, seriály, dokumenty, reality show, pohádkami, s novým programem CANAL+ Action, videotékou CANAL+ a 5 filmovými programy z rodiny FilmBox. To vše se sedmidenním archivem pořadů a dostupné až na čtyřech zařízeních. Tak co, už máte jasno?

Kombi+
81 programů, z toho 58 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 8, Filmové 14, Dokumentární 13, Hudební a lifestyle 11, Dětské 7, Erotické 5, Zpravodajské 6
399 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Zbrusu nová videotéka CANAL+ je standardní součástí balíčků CANAL+ a Kombi+. Do konce května si ji však mohou užívat úplně všichni zákazníci Skylinku.

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

Zajímavosti a novinky balíčku Kombi+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905