Balíček Kombi+ HBO

Internetová televize Skylink Live TV
Máte hladové oči? Náš nový superbalíček přináší tu nejlepší televizní podívanou! Kombi+HBO se chlubí kompletní programovou nabídkou, přímými přenosy všech 380 zápasů Premier League, závody Formule 1, Moto GP, NHL, NBA, bohatým výběrem filmů a seriálů, a to i díky novému programu CANAL+ Action, 5 filmovým programům z rodiny FilmBox a zbrusu nové videotéce CANAL+. Třešničkou na dortu jsou programy HBO, HBO2, HBO3 a videotéka HBO Max!

 

Kombi+ HBO
90 programů, z toho 64 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 12, Filmové 17, Dokumentární 14, Hudební a lifestyle 12, Dětské 7, Erotické 5, Zpravodajské 6
499 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Programové tipy balíčku Kombi+ HBO

Wasabi

Wasabi

film

Akční komedie Jap./Fr. (2001). Hubert (Jean Reno) je polda se zlatým srdcem a s ocelovými pěstmi. Právě svou spravedlivou pěstí jedné noci inzultuje v nightclubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo celkem v pořádku, kdyby se nejednalo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Celá věc se musí zamést pod stůl a Hubertovi je doporučena delší dovolená. Tu si užíval naposledy když potkal svou životní lásku, Japonku Miko, která ho před 20 lety záhadně opustila. Hubert by chtěl začít vnímat svět kolem sebe konečně jako člověk a ne jenom jako policajt. Jednoho dne zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miko před několika dny zemřela. Ještě před tím, než navěky odešla sepsala závěť. V ní mu odkazuje její největší majetek. Je to něco velmi speciálního. Je to více než dědictví, více než dar a taky více než obrovský problém. Mohla by to být skutečná časovaná bomba!!!

CANAL+ Action | Pondělí 20:05
Všechnopárty

Všechnopárty

zábava

Dnešními hosty budou herec Vladimír Javorský, zpěvačka Bára Poláková a jezdec freestyle motokrosu Petr Pilát. Opakování 24.2./ČT1. Zábavná talk show Karla Šípa.

FDb.cz: 77%
ČT1 HD | 23.02.2024 21:05
UFO Mimozemská invaze

UFO Mimozemská invaze

film

Sci-fi film VB (2012).

AXN | Dnes 20:00
Operace Eichmann

Operace Eichmann

film

Historické drama USA (2018). Tým elitních tajných agentů Mosadu dostává za úkol vypátrat v Argentině jednoho z hlavních organizátorů holokaustu a unést ho do Jeruzaléma, kde bude postaven před soud. Podle skutečných událostí.

FDb.cz: 69%
ČT2 HD | Neděle 21:50

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ je dostupná přímo v aplikaci Skylink Live TV.

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905