Balíček CANAL+

Pro fotbalové, tenisové a filmové fanoušky
Nejvýhodnější nabídka pro sportovní fanoušky je tady! Balíček CANAL+ přináší všech 380 zápasů nejvyšší anglické fotbalové ligy a turnaje WTA těch nejlepších tenistek světa! Premier League si můžete užít s kvalitním českým a slovenským komentářem. Nenechte si ujít ani 9 specializovaných pořadů o fotbale s opravdovými experty! Fandíte našim tenistkám? Scénu i zákulisí WTA vám představí Barbora Strýcová spolu s dalšími bývalými hráčkami. Přímé přenosy turnajů jsme vyšperkovali studiem Match Point, tenisovým magazínem Come On! a exkluzivními rozhovory v pořadu Advantage. A když si budete chtít od sportu odpočinout, čeká tu na vás bohatá videotéka CANAL+ a spousta dalších programů, třeba CANAL+ Action plný akce a napětí, nebo 5 filmových programů z rodiny FilmBox.
CANAL+
46 programů, z toho 33 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 4, Filmové 8, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 5, Dětské 1, Zpravodajské 6
239 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Programové tipy balíčku CANAL+

Starci na chmelu

Starci na chmelu

film

Muzikál ČR (1964). Nejslavnější český muzikál. Příběh první velké lásky zrozené na chmelové brigádě. Svěží, optimistický, nestárnoucí, první a dosud nepřekonaný český muzikál vypráví o první lásce dvou studentů Hanky a Filipa na chmelové brigádě, jejichž vztah je vystaven závisti a nepochopení ostatních. Půvabná studentka Hanka se na chmelové brigádě stává středem zájmu vychloubačného premianta Honzy a čestného a zásadového, byť poněkud svéráznějšího Filipa. Romantika v podkroví školy, kde jsou studenti ubytováni, však končí necitlivým zásahem pedagogického dozoru. Příběh se odehrává během jedné chmelové brigády. Namyšlený frajírek Honza se pokusí během večeře zesměšnit spolužačku Hanku, do níž je už dlouho zamilovaný samotářský Filip. Ten dívku brání a s Honzou se porve, za což je pokárán profesorkou. Zatímco Honza a jeho kumpáni marně pátrají, kde Filip přespává, protože jeho slamník v tělocvičně zůstává prázdný, Hanka jeho "komfortní" bydlení na půdě snadno objeví. Filip, nadšený její návštěvou, nevnímá její výtky a z přemíry radosti začne hrát na harmonium, což ovšem přiláká na půdu další dívky. Ty se domnívají, že Filip a Hanka jsou milenci, což se jim dívka marně snaží vymluvit. Když vidí zbytečnost svého snažení, natruc přijme Filipovu nabídku a nastěhuje se k němu na půdu. Když zakrátko objeví jeho úkryt také Honza s kumpány a chtějí Filipa obtěžovat, zakročí Hanka. Předseda družstva oznámí profesorce, že se mu ztratila řada věcí, a Honza, který to slyší, ví, že si je vypůjčil Filip pro Hanku. Napíše anonymní udání, podle něhož předseda s profesorkou objeví Filipův úkryt. Z jeho chování pochopí, že není sám, Filip se však rázně postaví na obranu své společnice a neprozradí, o koho jde. Během vyšetřování se marně snaží přesvědčit profesorku, že dívka u něj pouze bydlela, a prosí ji, aby po její totožnosti nepátrala.

FDb.cz: 78%
JOJ Family HD | 26.06.2024 20:20
Čelisti

Čelisti

film

Thriller USA (1975). Pláže městečka Amity letos nebudou pro turisty bezpečné - pobřežní vody ovládl sedmimetrový žralok - zabiják. Jeho první kořistí je mladá dívka, napadená při nočním koupání. A zdaleka nebude obětí poslední.

FDb.cz: 83%
Prima MAX HD | Dnes 20:00
ArtZóna

ArtZóna

zprávy

Opakování 20.6./ČTart. Týdeník o kultuře a jejích souvislostech. Mainstream i alternativa, díla i události. Z center i z regionů. Uvádí S. Michailidis

ČT art HD | Dnes 20:15
Kde domov můj?

Kde domov můj?

zábava

Soutěž. Zábavná vědomostní soutěž. Moderuje Aleš Háma.

FDb.cz: 75%
ČT1 HD | Dnes 18:25

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ je dostupná přes internet přímo v aplikaci Skylink Live TV.

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905