Balíček CANAL+

Pro fotbalové, tenisové a filmové fanoušky
Nejvýhodnější nabídka pro sportovní fanoušky je tady! Balíček CANAL+ přináší všech 380 zápasů nejvyšší anglické fotbalové ligy a turnaje WTA těch nejlepších tenistek světa! Premier League si můžete užít s kvalitním českým a slovenským komentářem. Nenechte si ujít ani 9 specializovaných pořadů o fotbale s opravdovými experty! Fandíte našim tenistkám? Scénu i zákulisí WTA vám představí Barbora Strýcová spolu s dalšími bývalými hráčkami. Přímé přenosy turnajů jsme vyšperkovali studiem Match Point, tenisovým magazínem Come On! a exkluzivními rozhovory v pořadu Advantage. A když si budete chtít od sportu odpočinout, čeká tu na vás bohatá videotéka CANAL+ a spousta dalších programů, třeba CANAL+ Action plný akce a napětí, nebo 5 filmových programů z rodiny FilmBox.
CANAL+
46 programů, z toho 34 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 4, Filmové 8, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 5, Dětské 1, Zpravodajské 6
239 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ je dostupná přímo v aplikaci Skylink Live TV.

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905