Balíček CANAL+

Pro fotbalové a filmové fanoušky
Nejvýhodnější nabídka předplatného anglické Premier League je tady! Balíček CANAL+ nabízí všech 380 zápasů nejlepší fotbalové ligy světa živě s českým a slovenským komentářem a k tomu 9 specializovaných pořadů o fotbale. Zápasové studio Match Time nabité exkluzivními rozhovory s hráči a živými vstupy přímo z anglických stadionů či Premier Club s fotbalovými daty i analýzami zápasů od předních expertů, kteří na Ostrovech hráli. Dopřejte si unikátní sportovní zážitky s CANAL+ Sport i několikrát denně! A když si od fotbalu budete chtít odpočinout, čekají tu na vás základní české programy, nový program CANAL+ Action plný akce a napětí, 5 filmových programů z rodiny FilmBox a zbrusu nová videotéka CANAL+.
CANAL+
45 programů, z toho 34 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 3, Filmové 8, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 5, Dětské 1, Zpravodajské 6
189 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Programové tipy balíčku CANAL+

Pátrání po císařské superflotile

Pátrání po císařské superflotile

dokument

Dokument VB (2020). V prosinci 1914 proběhla v jižním Atlantiku námořní bitva. Při ní byly potopeny čtyři z pěti německých křižníků. Dnes, po více než sto letech, je čas vraky najít...

Prima ZOOM HD | Dnes 20:00
Co teď a co potom? (7)

Co teď a co potom? (7)

seriál

Velmi banální příběh. Dramatický seriál ČR (1992). Příběhy klientů manželské poradny doktora Fořta, který pracuje metodou skupinové psychoterapie. Hana se terapeutické skupině přiznává, v čem je její problém: v hádce zakřičela na svého manžela, ať se zabije a on se skutečně vzápětí na motorce zabil. Nora se vrací do manželské poradny, ale nechce už dále navštěvovat skupinu dr. Fořta. Po návštěvě sestry Zorky vychází na povrch i její problém: rozporuplný vztah k sestře, kterou měla v dětství po sebevraždě matky na starosti. Na skupinových sezeních se ovšem dokreslují i charaktery dalších klientů poradny. Úspěšný seriál z manželské poradny. Záludné problémy lidských duší se neustále vracejí v těch nejrůznějších podobách. Příběh alkoholičky Evy Pírkové se skončil, nekončí však práce doktora Fořta, stejně jako jsou bez konce problémy lidské psychiky. Oblíbený televizní seriál spisovatelky Alexandry Berkové a režiséra Hynka Bočana v době své premiéry vzbudil značnou pozornost, a to jak u diváků, tak odborníků z oblasti psychologie a manželského poradenství. Mnohé důvěrně známé situace manželských i obecně vztahových krizí zobrazuje v nových a nečekaných souvislostech.

JOJ Family HD | Dnes 20:20
Show Jana Krause

Show Jana Krause

zábava

Talk show. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témat bez cenzury a ta nejlepší late night show

FDb.cz: 71%
Prima HD | Středa 21:35
Vraždy v Amiens

Vraždy v Amiens

film

Detektívny film Fr. (2022). Detektívny film z populárneho francúzskeho cyklu.

Jednotka HD | Středa 20:30

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Zbrusu nová videotéka CANAL+ je standardní součástí balíčků CANAL+ a Kombi+. Do konce května si ji však mohou užívat úplně všichni zákazníci Skylinku.

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

Zajímavosti a novinky balíčku CANAL+

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905