Balíček Mini

Internetová televize Skylink Live TV

V balíčku Mini kromě základních Českých programů najdete navíc filmové a dokumentární pořady. To vše jako živé vysílání včetně spuštění právě vysílaného programu od začátku. Pokud nějaký program nestihnete, můžete si ho pustit zpětně ze 7 denního archivu.

Balíček Mini lze objednat od 1. 5. 2021.

Mini
43 programů, z toho 29 v HD
Všeobecné 19, Filmové 5, Sportovní 2, Dokumentární 4, Hudební a lifestyle 6, Dětské 4, Zpravodajské 3
Balíček Mini lze objednat od 1. 5. 2021
149 Kč / měsíc

Programové tipy balíčku Mini

168 hodin

168 hodin

zábava

Opakování 19.4./ČT1. Události týdne s Norou Fridrichovou

FDb.cz: 76%
ČT1 HD | Dnes 21:05
Ikonické páry Hollywoodu (2/10)

Ikonické páry Hollywoodu (2/10)

dokument

Dokumentární cyklus Fr. Opakování 23.4./ČTart. Carole Lombardová a Clark Gable. O velkých láskách i velkých filmech

ČT art HD | Dnes 20:15
Mladý muž a bílá velryba

Mladý muž a bílá velryba

film

Psychologické drama ČR (1978). Břéťa Laboutka, mladý směnový mistr v chemičce v Ústí nad Labem, sní o svém velkém životním činu, starší Viktor Panc už ví své a inženýrka Edita Beningerová ví vždy, jak prosadit své zájmy. Někdy lovíte bílou velrybu a ulovíte běličku. Ale důležité je se nevzdat. Příběh o lásce a nelásce, o snech a naději, natočený podle předlohy spisovatele Vladimíra Párala. Viktor je dokonalým typem pasivity, žije tak, jako by měl vše již za sebou. Břéťa je nabitá sluneční baterie, která do sebe čerpá stále novou energii. A mezi tyto muže vstoupí Edita, která jde tvrdě za svou kariérou. Nadaný chemik Viktor Panc, "velký umělec organických syntéz", který má na svém kontě řadu patentů, pracuje v ústecké chemičce. Skeptický jogín, přesvědčený o marnosti veškeré lidské aktivity, sdílí pokoj na ubytovně s mladým a upřímným Břéťou, zamilovaným do života. Jednoho dne do Ústí přijíždí Viktorova bývalá láska Edita, která dělá kariéru v Praze - potřebuje pomoci s projektem přeměny cholesterolu v lanolin. Edita je chladná, vypočítavá a je přesvědčená, že Viktora jako obvykle obloudí natolik, že za ni vše udělá. Pro případ, že by u něj neuspěla, je připravená předhodit mu svou mladou laborantku Naďu. Viktor sice Editu odmítne, ale syntéza se mu podaří. Jsou ovšem nutné ještě zkoušky v provozním měřítku, a termín je šibeniční. Břéťa, kterého Edita oslnila, je rozhodnut pro ni udělat cokoliv. Vrhne se do práce. Čistý a nezištný mladík zapůsobí na Editu tak, že jeho city opětuje, i když si brzy uvědomí, že tento vztah nemá perspektivu. Břéťa pokračuje nadšeně v práci. Když je v noci ve fabrice sám, nevšimne si, že přestala fungovat klimatizace a otráví se jedovatými plyny vznikajícími při reakci.

FDb.cz: 68%
JOJ Family HD | Pondělí 20:20
Wallander

Wallander

seriál

Na špatné stopě. Krimiseriál USA/Švéd. (2008). Policista Kurt Wallander je svědkem toho, jak se v poli upálí patnáctiletá dívka, kterou vyděsilo, když se k ní policista přiblížil. Následují další vraždy. Všichni byli po smrti skalpováni. Podle indiánské legendy obětování skalpu osvobodí duši, kterou někdo zneužil. Policie zjistí, že mezi upálenou dívkou a zabitými muži existuje spojitost.

Prima KRIMI | Dnes 20:15

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Internetovou televizi Skylink Live TV můžete vyzkoušet na 30 dní zcela zdarma!

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopůjčovna Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905