Balíček CANAL+ Komplet

Pro fotbalové a filmové fanoušky
Vaše hledání balíčku s prémiovými sportovními zážitky a bohatým výběrem filmů a seriálů je u konce! Užívejte si přenosy všech 380 zápasů anglické Premier League, turnaje WTA těch nejlepších tenistek světa a k tomu filmy a seriály z videotéky CANAL+ a originální produkce Apple TV+. O kompletní fotbalové menu se postará dalších 9 specializovaných pořadů, třeba zápasové studio Match Time s exkluzivními rozhovory s hráči a živými vstupy přímo ze stadionů nebo Premier Club s fotbalovými daty a analýzami od opravdových expertů. Na scénu i do zákulisí WTA vás uvede Barbora Strýcová spolu s dalšími bývalými hráčkami. Přímé přenosy turnajů jsme vyšperkovali zápasovým studiem Match Point, magazínem Come On! a rozhovory v pořadu Advantage. S filmy a seriály z bohaté videotéky CANAL+ a jedinečné dílny Apple TV+ nešlápnete vedle! Těšte se na seriály The Morning Show, Ted Lasso nebo Lekce chemie, film Napoleon a další pecky, které jsme si pro vás připravili. Další skvělé programy včetně CANAL+ Action plného akce a napětí, nebo 5 filmových programů z rodiny FilmBox jsou samozřejmostí.
AKCE
CANAL+ Komplet
46 programů, z toho 33 v HD
Všeobecné 17, Sportovní 4, Filmové 8, Dokumentární 5, Hudební a lifestyle 5, Dětské 1, Zpravodajské 6
2 890 Kč / 12 měsíců
289 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 5 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Prohlédnout nabídku
 
Skylink Live TV

Videotéka CANAL+ a Apple TV+

Vybírejte ze stovek těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů americké i evropské produkce. U nás si na své přijde každý! Videotéka CANAL+ a Apple TV+ je dostupná přes internet na jednom místě v aplikaci Skylink Live TV!

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna

Zajímavosti a novinky balíčku CANAL+ Komplet

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905