Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 7. číslo magazínu Skylink TV

11.07.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Vrah se vrací mezi vědce
Umírali jeden po druhém na vědecké misi v odříznuté polární stanici. Teď výzkum pokračuje uprostřed oceánu. Vrah si je ale našel i tady! Druhou řadu napínavého kriminálního seriálu Antarktida II sledujte v červenci na CANAL+ Action.  

Těším se, až vytáhnu padák ze skříně
Mile překvapil jako sebevědomý právník Martin v seriálu O mě se neboj na Nově, překvapení byla i jeho účast v letošním Survivoru, jeho hlas zní v komentářích reality show Love Island. A letos je Václav Matějovský jednou z hvězd Letních shakespearovských slavností.

Facebookový křest ohněm
Lze z neznámého, tuctového chlapíka udělat úspěšného influencera? A pokud ano, jaké to bude mít pro jeho život následky? Vtipnou komedii Lidé, které možná znáš o fenoménu sociálních sítí s Nickem Thunem v hlavní roli sledujte 27. 7. na stanici FilmBox Family.

Vlak, ze kterého jen tak nevystoupíte
V akčním thrilleru Bullet Train na vás čeká japonský šinkanzen, smrtící koncentrace nájemných vrahů, v hlavní roli stříbrný kufřík a nestárnoucí Brad Pitt s fešáckým kloboučkem! Nenechte si ujít v červenci na HBO HD.

Nuda, nebo perfektní výkony?    
Zdá se, že nizozemský pilot formule 1 a brzy trojnásobný mistr světa Max Verstappen z ambiciózního týmu Red Bull nemá letos konkurenci. Přímé přenosy z Mistrovství světa F1 sledujte na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905