Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 1. číslo magazínu Skylink TV

09.01.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Myslel jsem, že mi knírek sluší. Opak byl pravdou!
Jako kometa vtrhnul na televizní nebe herec Filip Březina. Na Štědrý den byl hvězdou pohádky Klíč svatého Petra, a už mu patří hlavní role v očekávaném seriálu Smysl pro tumor o nadějném studentovi neurochirurgie. Co o novince ČT prozradil?

Seriálová bomba na začátek roku!
Televizní událost si přichystala stanice CANAL+ Action. Je jí brazilský akční krimiseriál Vyjednavač, který v dechberoucím tempu vypráví o specialistovi na vyjednávání se zločinci z jednotky GATE. V hlavní roli se představí model a hvězda telenovel Malvino Salvador. Sledujte od 25. ledna.   

Vynikající Al Pacino jako stárnoucí rocková hvězda Danny Collins
Hudební komedie Druhá míza režiséra Dana Fogelmana je filmem o tom, co se stane, když vám pošle dopis John Lennon a vy se místo záchrany své kariéry rozhodnete zachránit sebe a svou rodinu. Dívejte se 23. 1. na programu FilmBox Premium.

Portrét génia, jeho lásky i vrtochů
Romantické drama Nit z přízraků nabízí jemně odvyprávěnou love story z fascinujícího světa módního průmyslu v poválečné Británii, v níž exceluje Daniel Day-Lewis v roli módního návrháře londýnské smetánky. Vychutnejte si 16. ledna na HBO.

Vítkovická cesta za evropským snem
Dvakrát byl český klubový hokej blízko významné trofeji na mezinárodním poli. Dvakrát se české týmy dostaly do finále hokejové Ligy mistrů. Podaří se pootevřít zlatou bránu do třetice? První zápas semifinále, v němž Vítkovice vyzvou vicemistra minulé sezony švédské ligy, tým Skellefteå AIK, uvidíte 9. 1. na Sport1.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905