Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 9. číslo magazínu Skylink TV

05.09.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Baví mě pestrost, ale chci se i uživit!
Jde z role do role, jen letos stihla natočit dva filmy – Vlny v režii Jiřího Mádla a Dvě slova jako klíč režiséra Dana Svátka. Herečka Marika Šoposká se také vrací do seriálu Ordinace v růžové zahradě, a nyní ji můžeme vídat v podzimním hitu České televize, detektivním seriálu OKTOPUS.

Milionář z chatrče válčí se Zeleným rytířem
Režisérovi Davidovi Lowerymu příběh o Zeleném rytíři učaroval a jeho magickou působivost vtiskl i do svého stejnojmenného filmu s Devem Patelem a Alicií Vikander. Dobrodružnou fantasy Zelený rytíř si nenechte ujít 10. 9. na HBO HD.
 
Jízda plná krve, potu, slz a touhy po pomstě
Dlouho broušený Tarantinův drahokam si dodnes uchovává punc kultovního kasaštyku, který musí vidět každý, kdo má aspoň trochu rád stříbrné plátno. Hvězdně obsazené válečné drama Hanebný pancharti si vychutnejte 16. 9. na CANAL+ Action.

Šéf s ručením omezeným
Odpudivý manipulátor? Jistě! V podání excelentního Javiera Bardema se přesto v černé komedii Dobrý šéf, která získala šest španělských filmových cen Goya, stane vaším oblíbencem! Dívejte se 26. 9. na JOJ Cinema HD.

České týmy vstupují do Ligy mistrů
Nejlepší hokejové kluby Evropy se již podeváté vydají na cestu za trofejí pro vítěze Ligy mistrů. Mezi nimi i tři extraligoví mušketýři. Vybrané přenosy z hokejové CHL sledujte v září na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905