Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 8. číslo magazínu Skylink TV

07.08.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Záporné role mi nevadí
Jeho netypický zjev ho předurčil pro role záporáků. Ale herec Filip Kaňkovský je s tím v pohodě. V rozhovoru nadto prozrazuje, jaké to je hrát v Národním divadle, zda se dá hraním uživit, proč bere role v seriálech a zamýšlí se nad tím, že je nutné mít v životě vše v rovnováze a symbióze.

Oslava zpěvačky, ke které sláva nebyla vždy laskavá
Biografie hudební ikony Whitney Houston s názvem Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody dává podrobně nahlédnout do jejího života. Od prvních začátků v gospelovém sboru přes vrcholné období až po její pád. Film doprovází zpěvaččiny největší hity. Dívejte se 27. 8. na HBO HD.

Když udeří staré hříchy
Zločin můžete pohřbít jakkoliv dokonale, je jen otázka času, kdy vás vaše hříchy doženou. Alespoň tak se to jeví tvůrcům mysteriózního seriálu Dívka a noc natočeného podle bestselleru v současnosti nejčtenějšího francouzského spisovatele Guillauma Mussa. Sledujte v srpnu na CANAL+ Action.

Na bytovou schůzi dorazili geniální herci
Jak jinak si představit herecké lahůdkářství? Ta slast, když divák ochutná, ta radost, když se vrátí… České komedie režiséra Jiřího Havelky Vlastníci se nelze nasytit! Role vlastníků ztvárnili Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus a další. Vychutnejte si 19. 8. na programu FilmBox.

Kde nestačí síla, pomůže ještě větší síla. Vítejte ve světě strong manů
Nepředvádějí kouzla s míčem na Santiago Bernabeu, neběhají ladně po greenu v All England Clubu a ani nedávají stovku pod deset vteřin. Zato mají pořádnou páru.  Nejzajímavější epizody ze Strongman Champions League můžete vidět na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905