Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 4. číslo magazínu Skylink TV

12.04.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Jsem řidič, se kterým bych jezdit nechtěl!
Kryštof Hádek je nadmíru vytížený divadelní a filmový herec. V poslední době jsme ho mohli vidět ve filmech Modelář nebo Poslední závod. A teď má hlavní roli v seriálu Volha, kde chce v roli mladého šíbra Standy Pekárka jezdit jako řidič v Československé televizi a sní o tom, že ve své volze jednou sveze i Karla Gotta.

Zatajte dech! Policajt vypráví, jak prohnívá Liverpool
Kriminálka Respondér z pera bývalého policisty strhujícím způsobem líčí špínu britského Liverpoolu a práci policistů, kteří se v ní musejí denně brodit. Hlavní roli ztvárnil skvělý Martin Freeman. Sledujte na stanici CANAL+ Action.

Dokonalé filmy existují!
Vsaďme se, že po zhlédnutí Trojúhelníku smutku upravíte váš soukromý žebříček nejlepších filmů za poslední rok. Je originální, strhující a velmi zábavný. Satirickou komedii režiséra Rubena Östlunda si vychutnejte v dubnu na HBO HD.

Životní cesta Russella Crowea
Dokázal najít vodu, ale ne své děti. Russell Crowe ve válečném dramatu Cesta naděje jako australský farmář hledá své syny, kteří zmizeli v první světové válce. Napínavý a důmyslně vystavěný příběh vám nabídne stanice JOJ Cinema HD.

Dvě soutěže, jeden cíl. Kdo ovládne evropský hokej?
Jejich hlavní města dělí téměř dva tisíce kilometrů. Jedna je republikou, druhá konstituční monarchií, jedna má své moře, druhá štíty velehor. Mají však jedno společné. Excelentní hokej. Švédská SHL a švýcarská National League na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905