Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 7. číslo magazínu Skylink TV

09.07.2024   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Vyhrát jackpot? Na půl roku bych se zbláznil!
Z obrazovky prakticky nezmizí, jeho reklamní spoty jsou už legendární. Rozptyl herce Tomáše Měcháčka je ale obrovský – natáčí seriály, hraje v divadle, s kamarády má i programy pro děti a do toho všeho podniká.

Promluv na mě, a uříznu si prst!
Drama Víly z Inisherinu jsou jedním z nejlepších filmů posledních let. Úchvatným způsobem sledují konec letitého přátelství dvou mužů na odlehlém ostrově. Hlavní role ztvárnili Colin Farrell a Brendan Gleeson. Nenechte si ujít 15. července na HBO HD.

Jason Statham, jak ho máme rádi
Zprvu to vypadá, že si jeden z největších akčních hrdinů posledních let na důchod pořídil včely. Do chvíle, než se naštve a… rozpoutá peklo na zemi! Nový akční film Včelař s Jasonem Stathamem si užijete 14. července na stanici CANAL+ Action. 

Sex jen pro mladé? To snad ne.
Australská komedie Jak obšťastnit ženu s anglickou herečku Sally Phillips je o tom, že život nekončí v padesáti a že i zralé ženy mohou mít své představy a touhy. Dívejte se 20. července na JOJ Cinema HD.

České mládí se dere zpět na evropskou scénu
Aktuální část roku je pro českou házenou důležitá. Po představení juniorek na Mistrovství světa se nyní chystají do akce i jejich mužští kolegové. Národní tým do dvaceti let čeká evropský šampionát ve slovinském Celje. Sledujte od 10. července na stanici Sport 2 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905