Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 11. číslo magazínu Skylink TV

08.11.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Slonovi jsem dělala pedikůru!
Je mladá, krásná, plná energie a v devatenácti letech se může pochlubit zářivou televizní kariérou. Michaela Pecháčková patří mezi opory seriálu ZOO na Primě, a jak říká v rozhovoru, i když je pro ni kombinace se školou někdy náročná, náramně si to užívá.

Roden přijíždí, aby srovnal účty
Český kriminální thriller Promlčeno je nejlepším filmem režiséra Roberta Sedláčka. Karel Roden v něm postupně odkrývá dávné zločiny, aby se smířil a vyrovnal s minulostí. Sledujte 13. 11. na programu FilmBox.

Pitt rozbuší srdce všem
V napínavé akční sci-fi Světová válka Z se Brad Pitt ocitá uprostřed světové apokalypsy a vydává se na složitou a mrazivě napínavou cestu za záchranou planety. Nenechte si ujít v listopadu na CANAL+ Action.

Smích, smutek i znepokojení
Takové pocity vyvolává norsko-švédská absurdní tragikomedie Je mi ze sebe špatně režiséra Kristoffera Borgliho o toxickém vztahu mladé dvojice, která spolu nezdravě soutěží, kdo na sebe strhne větší pozornost. Vychutnejte si 10. 11. na programu Cinemax.

CHL se změnila a i s Čechy míří do play-off
Počet účastníků byl snížen na 24 a ve hře jsou tak pouze ty nejlepší celky jednotlivých zemí. Do play-off se kvalifikovalo šestnáct týmů včetně tří zástupců naší extraligy. Zápasy play-off CHL můžete sledovat od listopadu v přímých přenosech na Sport 1 a Sport 2 HD..

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905