Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 5. číslo magazínu Skylink TV

10.05.2023   |   Programová


A na jaké články se v něm můžete těšit?

U Cimrmanů jsem začal jako Krátkozraký
Herec Miroslav Táborský má nezaměnitelnou tvář i hlas a herecký talent, který mu přinesl desítky rolí ve filmech i v televizi. Po zkušenostech z řady divadel se stal cimrmanologem, členem Divadla Járy Cimrmana. A tak není divu, že se stal i průvodcem cestopisu Stopy Járy Cimrmana, který je v těchto dnech hitem stanice ČT2.

Vítejte v rodině, kde nikdo není tím, kým se zdá být!
Již v květnu uvede v exkluzivní premiéře Skylink svěží novinku westernového žánru seriál Django. V hlavních rolích se objeví přední evropští herci – Noomi Rapace, Nicholas Pinnock nebo Lisa Vicari. Djanga si zahrál Matthias Schoenaerts (Kursk, Dánská dívka, Králova zahradnice). Od 11. 5. na stanici CANAL+ Action.

Moderní Popelka s nečekanou hvězdou
Francouzská komedie Madam služebná vypráví o tom, co všechno se může stát, když má být třináct hostů u večeře, jenže hostitelka je pověrčivá. Roli služebné ztvárnila Rossy de Palma, múza režiséra Pedra Almodóvara. 27. 5. na stanici FilmBox Premium.

Malostranský ďábel se neštítil ničeho
O reklamu se novému českému filmu Arvéd postaraly ceny Český lev. Získal třináct nominací, z nichž čtyři, včetně těch pro nejlepšího herce či scénář, proměnil. V titulní roli Jiřího Arvéda Smíchovského se představí Michal Kern. V květnu na programu Cinemax.

Nová, nebo stará? Každopádně velmi italská
Rok 2020 byl specifický. Pandemie covidu-19 decimovala svět a tradiční zaběhnuté pořádky vzaly za své. Na pozadí boje se zákeřnou nemocí se F1 snažila hledat cestu jak „přežít“ a zároveň poskytnout lidem rozptýlení. Zrodila se Velká cena Emilia Romagna. Sledujte na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905