Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 17. číslo magazínu Skylink TV

25.08.2022   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Pokud je práce poctivá, jde vždy správným směrem  
Nové vydání otevírá rozhovor s herečkou Sarah Haváčovou. Od 5. září ji budeme vídat na ČT1 v jedné z ústředních rolí v nové minisérii Jana Hřebejka Pozadí událostí, která bude patřit k nejvýraznějším titulům letošního televizního podzimu.

Co je život?
Antonio Banderas, Melanie Griffith, Robert Forster, Dylan McDermott a další herecké hvězdy ve sci-fi filmu Automata, v němž soumrak lidstva doprovází zrod nového druhu.

Naděje tam, kde vše ostatní zemřelo
Film Šrám je o nevyzpytatelnosti lidských osudů, tragickém údělu arménského národa za první světové války a odhodlaní muže, který se rozhodne vzdorovat všem myslitelným překážkám.

Úsměv vykouzlí Kačenka a její mluvící jezevčík
Je libo film, ze kterého dýchá letní pohoda, spřízněná atmosféra a všechno v něm dobře dopadne? Rodinný snímek Tady hlídám já nabízí přesně to.

Vysílat o Premier League? Jako když zavřete dítě na noc v cukrárně!
Řekli byste si, že jedna jediná fotbalová soutěž nemůže naplnit televizní sportovní stanici. Ale chyba lávky. CANAL+ Sport si s Premier League bohatě vystačí a jak jste už měli možnost zjistit z jejího vysílání, programové schéma není zdaleka plné repríz odehraných zápasů. Stále se je na co dívat!

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905