Balíček Kombi

Internetová televize Skylink Live TV
V balíčku Kombi najdete úplně všechny programy, ktré jsou dostupné v internetové televizi Skylink Live TV. To vše jako živé vysílání včetně spuštění právě běžícícho programu od začátku. Pokud nějaký program nestihnete, můžete si jej pustit zpětně ze 7denního archívu vysílání.
Kombi
68 programů, z toho 39 v HD
Všeobecné 17, Filmové 8, Sportovní 9, Dokumentární 11, Hudební a lifestyle 11, Dětské 8, Erotické 3, Zpravodajské 1
289 Kč / měsíc
Světový pohár v biatlonu 2019

Světový pohár v biatlonu 2019

Nová sezóna Světového poháru v biatlonu odstartovala! Sledujte napínavé závody živě nebo ze záznamu na Eurosportu v HD kvalitě díky Skylink Live TV.

Fanděte českým sportovcům v bojích o medaile! Sledovat můžete kromě biatlonu také alpské lyžování, běžecké lyžování, skoky na lyžích nebo závody v severské kombinaci a další.

Závody Světového poháru 2019 živě nebo ze záznamu na Eurosportu v HD.

Sledujte Světový pohár 2019 kdykoliv a kdekoliv díky aplikaci Live TV.

Domácí hřiště

Nenechte si utéct nový seriál Domácí hřiště, který vysíláme každou neděli v 18:00 exkluzivně na našem programu Skylink 7!

Dokonale vyostřené sportovní i charakterové drama sleduje střet dvou neoblomných osobností: hvězdného hráče, jenž doufá, že se s rodinou usadí na nové štaci, a nové trenérky, která se musí potýkat s předsudky světa prvoligového fotbalu. Hvězdně obsazený seriál přináší na televizní obrazovky napětí, adrenalin a vášně.

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Internetovou televizi Skylink Live TV můžete vyzkoušet na 30 dní zcela zdarma!

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopůjčovna

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

 
Videopůjčovna

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1