Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Programové změny

30.05.2022   |   Programová


Dne 14. 6. 2022 dojde k následujícím programovým změnám.

Prvním z nich je ukončení satelitního vysílání programů Nova +1 HD, Prima +1 HD a JOJ Cinema +1 HD. Zákazníci Skylinku používají ke zpětnému sledování svých oblíbených pořadů ve stále větší míře sedmidenní archív internetové televize Skylink Live TV, kterou mají zahrnutou ve svém předplatném. Mohou tak sledovat pořady vysílané v celém uplynulém týdnu. Vysílání programů s jednohodinovým posunem tak začalo stále více ztrácet na významu.

Druhou změnou je úprava vysílacích parametrů programu JOJ Family HD. Tuto změnu většina zákazníků Skylinku vůbec nepostřehne. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink READY) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci automatického ladění a uspořádání programů (FastScan). Zákazníci s přijímacím zařízením bez funkce FastScan mohou program naladit manuálně. Přeladění doporučujeme provést co nejdříve po 14. 6., nejlépe však do 12. 7., kdy bude souběžné vysílání s původními vysílacími parametry ukončeno.

Abychom zákazníkům ruční ladění co nejvíce usnadnili, připravili jsme jednoduché návody pro přeladění nejběžnějších satelitních přijímačů, které najdou na našem webu www.skylink.cz/preladeni, a to včetně parametrů pro naladění programu a dalších potřebných informací.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905