Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 6. číslo magazínu Skylink TV

05.06.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Práci má člověk dělat kvůli sobě, ne druhým
V seriálu Případy mimořádné Marty hraje Tatiana Dyková pořádně trhlou matku od tří dětí. Jaké to bylo zase se vrátit k nemluvněti a příkrmům? A proč jí puberta vlastně připadá dobrá a je potřeba mít s dnešními teenagery spíš soucit? I to nám prozradila!

Damon vás zatlačí do sedačky!
Díky roli agenta Jasona Bourna se herec Matt Damon stal nesmrtelnou postavou akčního žánru. Celou sérii zahrnující filmy Agent bez minulosti, Bournův mýtus, Bourneovo ultimátum a Bourneův odkaz (již s Jeremym Rennerem), si můžete v červnu vychutnat na CANAL+ Action!

Když vás pravda nezajímá…
Ve francouzské komedii Lhář na plný úvazek dokáže notorický lhář Jérome (skvělý Tarek Boudali) rozzlobit samotného Boha. Koncentrace lží totiž překročila únosnou mez a světu hrozí, že skončí v plamenech pekelných… 24. 6. na stanici JOJ Cinema.

Máme právo na štěstí?
V křehkém komorním snímku Nadechni se se splétají touhy, emoce, hudba a sny v emocionální drama s provokativním vyzněním. Hlavní role v příběhu utajované lásky mezi starším mužem a mladičkou dívkou ztvárnili Guy Pearce a Felicity Jones. 30. 6. na programu FilmBox Premium.

Cesta na příští evropský šampionát začala
Ten se uskuteční v roce 2024 v Německu na deseti špičkových stadionech od Mnichova po Hamburg a během jednoho měsíce se zrodí nový evropský šampion. Vybrané přenosy z Kvalifikace na EURO 2024 sledujte v červnu na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.
 

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905