Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 2. číslo magazínu Skylink TV

06.02.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Klavír, nebo herectví? Rozhodl strach ze samoty.
Nové číslo otevírá rozhovor s herečkou Judit Pecháček. Původně chtěla být klavíristkou, ale studia na konzervatoři nakonec vyměnila za studia herectví. Blýskla se ve filmech Fair Play, Poslední závod či seriálu Bohéma. Aktuálně ji můžeme vídat jako vyšetřovatelku v krimisérii Místo zločinu České Budějovice na ČT1.

Není většího hitu, než The Last of Us
O seriálu The Last of Us natočeném podle legendární počítačové hry, už jste asi slyšeli. Drama, které prožívají zbytky lidí na zdevastované planetě, je totiž největším televizním hitem současnosti. Žhavá seriálová novinka právě běží na HBO HD.

Nebezpečná cesta za vrahem rodičů
Kriminální seriál Advokát, který patří k vrcholům severské televizní tvorby posledních let, strhujícím způsobem líčí sourozenecké pátrání po strůjci rodinné tragédie. Sledujte od 14. února na stanici Skylink 7.

Láska, která překonala i Berlínskou zeď
Pro romantické duše povinnost, pro ostatní je Továrna na sny milým překvapením, rozehrávajícím vzrušující příběh na pozadí rozdělení německé metropole Berlínskou zdí. Poutavou romanci se sympatickými hlavními hrdiny si vychutnejte se stanicí JOJ Cinema HD.

Fotbalový valčík zrychluje
Zimní přestávka je definitivně u konce a po rozjezdu jarních fází národních soutěží se na scénu vrací i evropské pohárové povinnosti. Koho čeká jarní boj o cenné trofeje? Kdo naopak svou cestu za evropskými sny ukončí? Přenosy z play-off Evropské ligy v únoru na stanicích Sport 1 HD a Sport 2 HD.

To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905