Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Právě vyšlo nové, 1. číslo magazínu Skylink TV

10.01.2023   |   Magazín Skylink TV


A na jaké články se v něm můžete těšit?

Jsem přesvědčená, že roli Radky by vzala každá herečka
Nové číslo otevírá rozhovor s herečkou Zuzanou Zlatohlávkovou, kterou můžete vidět v novém seriálu České televize Dobré ráno, Brno! Série Jana Prušinovského dává bez obalu a s drsným humorem nahlédnout do zákulisí televizního vysílání. O tom, jak probíhalo natáčení, jsme si povídali během tiskové konference v Praze.

Trýznivá cesta ke štěstí legendární spisovatelky
Filmový zážitek. To je na řadě festivalů oceněný snímek Zrodila se Astrid o životě legendární spisovatelky Astrid Lindgrenové, jenž popisuje její těžká léta před tím, než se stala slavnou. Vychutnejte si poutavý příběh se stanicí JOJ Cinema HD.

Časy, v nichž na životě nezáleží
Vítejte v Paříži na přelomu 19. a 20. století. V kulisách nastupujícího anarchismu a antisemitismu vyšetřuje detektiv Antoine Jouin další brutální vraždu. Napínavý kriminální seriál Policie Paříž 1900 z francouzské produkce Canal+ v lednu na Skylink 7.

Z Amélie je kadeřnice, které dá láska zabrat!
Náramně se v šerých lednových dnech může hodit komedie, která zahřeje duši na několik dní dopředu. Krásné lži takovou moc mají! Audrey Tautou v hlavní úloze exceluje na stanici FilmBox Premium HD.

Bitva o Milán i korunu španělského krále
Jsou zápasy, které vzbuzují více vášní než ostatní, jsou zápasy beroucí dech svou kvalitou. A pak jsou zápasy, které mají ještě víc. Již 113 let trvá jeden z nejzajímavějších příběhů fotbalové historie. Rivalita mezi milánskými týmy AC a Inter. Sledujte italský Superpohár na Sport 1 HD.


To vše a mnoho dalšího najdete v nejnovějším čísle magazínu Skylink TV, který si můžete zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů, tabletů nebo jen tak přečíst v prohlížeči zde:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905